Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tanie noclegi Kraków

27 wrz 2013 - 16:05:17

Witam szukam namiarów na tani nocleg w Krakowie w pobliżu centrum



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-27 16:05 przez dariusza20lc.

Tanie noclegi Kraków

27 wrz 2013 - 16:08:28

Zależy co oznacza "tani" :)

Tanie noclegi Kraków

29 wrz 2013 - 16:58:24

Fantastyczne miasto... zawsze chętnie tam przyjeżdżam, tylko, że zatrzymuję się u kuzyna, ale z tego co kojarzę to najtańsze będą hostele, może zajrzyj na tę stronęmoże tu coś znajdziesz albo złóż tam zapytanie i wtedy na maila dostaniesz oferty i informacje o cenach, ja tak znalazłam nie raz:)

Tanie noclegi Kraków

29 wrz 2013 - 17:05:22

Hotel "Biała Gwiazda" nie jest bardzo blisko centrum ,ale jest tani i warunki bardzo spoko, a przejść się zawsze kawałeczek można :)

Tanie noclegi Kraków

09 paź 2013 - 20:57:42

Właśnie wybieram się do kuzyna do Krakowa już nie mogę się doczekać, bo bardzo lubię to miasto:)(zresztą nie raz już o tym wspominałam na forum) Spróbuj może złożyć zapytanie tutaj. Na maila dostanisz informacje o cenach i wolnych terminach:)

Tanie noclegi Kraków

15 paź 2013 - 15:18:56

;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-15 19:25 przez basia150609.

Tanie noclegi Kraków

15 paź 2013 - 15:25:36

Spróbuj poszukać w seriwsie booking.com Ja zawsze gdy jadę do Krakowa znajduję tam fajne i tanie oferty noclegu. Jeżeli zależy Ci na czymś tanim i nie przeszkadza dzielenie pokoju z obcymi to najlepiej wynająć w hostelu łóżko w pokoju wieloosobowym. Można coś znaleźć już od dwudziestu paru złotych.

Tanie noclegi Kraków

15 paź 2013 - 15:39:05

byliśmy w ten weekend w krk i cieżko było coś znaleźć tak na ostatnią chwilę... już nie raz mieliśmy jechać i zawsze rezygnowaliśmy bo nie mogliśmy znaleźć noclegu, teraz fuksem się udało po obdzwonieniu prawie 20 miejsc... ;) ale tam gdzie my byliśmy nie polecam więc nie napiszę ;) nam zależało żeby było blisko centrum bo to tylko jedna noc.
także jedyna moja rada to wcześniej szukać hosteli itp obiektów jest tam pełno, ale taka minimalna cena to 120 zł za pokój dwuosobowy z łazienką

Tanie noclegi Kraków

17 paź 2013 - 16:15:04

zobacz sobie ofertę Hostelu Orange

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

Tanie noclegi Kraków

01 mar 2014 - 13:40:32

Do wyszukiwania tanich i sprawdzonych noclegów w każdym zakątku świata polecam sprawdzony portal

www.airbnb.pl/c/jfirek

znajdziecie tam oferty tanich mieszkań do wakacyjnego wynajmu i nie tylko

Portal działa na takiej zasadzie jak allegro, dogadujecie się z wynajmującym co do przyjazdu, rezerwujecie nocleg i od razu pieniążki zabierają z karty (jest to o tyle wygodne ze podczas wyjazdu za granicę nie trezba brać dodatkowej kasy na nocleg) po zakończonym pobycie wystawiacie wynajmującemu komentarz- co się podobało a co nie, czy wszystko było zgodne z opisem itp. Bardzo często korzystam z tego portalu- byłam już min. w Budapeszcie (koszt- 400zł za 4 noce/ 4 osoby) w Barcelonie (90zł za 1 noc/2 osoby) w Gdańsku (270zł za 4 noce/ 4 osoby)
Większość noclegów jest w dogodnym umiejscowieniu.

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 2/5

Tanie noclegi Kraków

28 kwi 2014 - 19:43:26

tutaj http://www.rthotels.com.pl/ też możesz znaleźć kilka dobrych miejsc, gdzie się można zatrzymać

Tanie noclegi Kraków

28 kwi 2014 - 22:00:23

Zajrzyj na stronę hotelu studenckiego Piast! Już od 50zł doba!
A przy okazji polecam usługi przewodnickiego Szalonego Marcina!

www.szalonyprzewodnik.pl Szalony przewodnik

niezweryfikowana
Posty: 126
Ostrzeżenia: 8/5

Tanie noclegi Kraków

09 maj 2014 - 13:38:14

możesz też poszukać tutaj http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/krakow/hotel-krakow.htm , jak widziałam to w tych hotelach mają bardzo ładne pokoje a cenowo jak na Kraków, tez jest bardzo przyzwoicie , jedne z tańszych miejsc.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 3/5

Tanie noclegi Kraków

18 kwi 2015 - 17:32:17

Szczerze polecam Tobie APARTAMENTY FLORIAN. Super miejsce, które godne jest zobaczenia. Blisko Starego Miasta :)

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 2/5

Tanie noclegi Kraków

12 maj 2015 - 11:23:31

O ten Kraków wszyscy pytają:) W centrum Krakowa noclegi są drogie;( Warto poszukać czegoś w opkolicach Krakowa. Na przykład w Jurczycach jest agroturystyka Agro13. Można dojechać podmiejskim nr 213... Więcej info na stronie http://agro13.eu/.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

bieszczady nocleg