Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 370
Ostrzeżenia: 2/5

Sylwester w górach :)

01 gru 2013 - 16:56:26

a ja jakoś do Zakopanego na święta, czy Sylwestra nie bardzo, wszyscy tam jeżdżą, za dużo ludzi, ciężko o nocleg. A ja się wybieram nad morze.

Sylwester w górach :)

11 gru 2013 - 10:55:20

Witam serdecznie,

Wszystkich zabieganych i zapominalskich którzy jeszcze nie zdołali zarezerwować domku na Sylwestra zapraszam do Myślenic! Mała miejscowość 30 km od Krakowa leżąca w sercu Beskidu Wyspowego. Domek który Państwu proponuje składa się z pokoju dziennego, otwartej kuchni ,antresoli, sypialni oraz łazienki. Cały domek kompletnie wyposażony i umeblowany. W domku znajdą Państwo wannę z hydromasażem oraz kominek, do którego na okres pobytu dajemy zapas drewna. Domek znajduje się na zboczu Plebańskiej Góry, dzięki czemu z domku oraz tarasu rozpościera się panoramiczny widok na miasto, pobliskie góry i wzniesienia oraz stok narciarski. Odległość do stoku to 2km w linii prostej, natomiast odległość do centrum 1km. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod nr. tel. 519 368 314 lub mailowo pod adresem ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)



Pozdrawiam i zapraszam do Myślenic !

(Zdjęcia zrobione z tarasu domku, zapraszam do kontaktu, prześlę więcej fotografii)

Sylwester w górach :)

11 gru 2013 - 11:03:35

super pomysl ,mi sie marzy taki sylwester w gorach , ognisko ,kulig ,o 12 szampan i fajerwerki , a pozniej zabawa w wynajetym domu ze znajomymi ,super :)
tylko we dwoje nie chcialabym spedzac sylwestra ale to juz wasz wybor , co do pensjonatow i domkow niestety nie pomoge ,ale szukaj ,powodzenia:)

niezweryfikowana
Posty: 126
Ostrzeżenia: 8/5

Sylwester w górach :)

12 gru 2013 - 00:16:54

Moi znajomi byli w tamtym roku na sylwestra w Karpaczu. Moja kumpela znalazła dla nich tutaj tani hotel http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/karpacz/hotel-karpacz.htm zebrali się większą paczką i zorganizowali sobie imprezę na stoku. Z tego co widziałam na zdjęciach było super.

Sylwester w górach :)

12 gru 2013 - 11:10:11

Zachęcam do przeglądniecia tych ofert gdzienasylwestra.pl :) naprawde jest w czym wybierać polecam! :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wyjazd chłopak strażak POMOCY