Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sylwester w górach :)

26 wrz 2013 - 22:04:05

Hej! chciałabym się wybrać w tym roku z narzeczonym na sylwestra w góry , wiecie taka romantyczna kolacja + przytulanie przy kominku, stad moje pytanie, macie moze jakies sprawdzone pensjonaty, domki ? :):)
dziewczyny pomóżcie! :P



Sylwester w górach :)

26 wrz 2013 - 22:06:11

też szukam jakiegoś domku ze znajomymi tak na 12 osób :)

Sylwester w górach :)

26 wrz 2013 - 22:17:02

Małe ciche hotel tatry,
Liptovski Mikulas Wellness Hotel Chopok

Sylwester w górach :)

26 wrz 2013 - 22:18:58

Też szukam, na 6-8 osób:)

Sylwester w górach :)

26 wrz 2013 - 22:19:52

u nas jest dużo ,pokoi pensjonatów ,ale musiałabyś już rezerwować

Sylwester w górach :)

26 wrz 2013 - 22:33:48

o jej też mi się marzy, zwłaszcza widząc to piękne zdjęcie:)
Sylwester w fajnym pensjonacie z pewnością jest drogi i pokoje wynajmują chyba na 3 dni, tak że nie ma, że sobie wpadniecie tylko na Sylwestra i tyle.

Sylwester w górach :)

26 wrz 2013 - 23:08:55

Poszukaj na http://www.sylwestrowy.pl/, nie musisz podawać konkretnej miejscowości, wystarczy, że wpiszesz "góry". Są tam nie tylko oferty balów, widziałam też kwatery, a nawet domki dwuosobowe. A tak poza tym ostatnio szukałam czegoś o Sylwestrze i odkryłam całkiem fajną stronę. Znajdziesz tam coś o romantycznym wieczorze, może się przyda: http://wymarzonysylwester.pl/sylwester-we-dwoje-pomysly-na-romantyczna-kolacje/

Sylwester w górach :)

26 wrz 2013 - 23:17:01

o jaaa...sylwester góry śnieg choinka gwiazdeczka muzyka szampan drinki i my ;D znajomi...woow faajnie :)

Sylwester w górach :)

26 wrz 2013 - 23:22:45

Ja 2 lata temu byłam na sylwestra w górach, w Zakopanem. Mieliśmy domek wynajęty 3 km od Zakopanego. W Murzasichle ;-) Bardzo polecam. Nie pamiętam na jakiej ulicy i u kogo wynajmowaliśmy domek. Spytam swojego TŻ, on będzie wiedział ;-)

Sylwester w górach :)

26 wrz 2013 - 23:23:02

szukaj na gruponie, fajne oferty są i cena też super.polecam

niezweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 5/5

Sylwester w górach :)

29 wrz 2013 - 16:46:30

Właśnie zaplanowałam sylwestra również w górach, a dokładniej w Zakopanem :) Tylko pospiesz się, bo wiesz, że im później tym drożej i ciężko z miejscami:) Ja akurat znalazłam na tej stronie fajny domek, bo złożyłam zapytanie o nocleg, a mailowo dostawałam propozycje od właścicieli z informacjami o cenach no i się udało.

Sylwester w górach :)

08 paź 2013 - 16:51:16

Podbijam wątek :) Gdzie sylwester w górach dla 10-15 osób ?

Sylwester w górach :)

08 paź 2013 - 16:56:21

teraz już będzie ciężko zarezerwować taki domek (co innego miejsce w pensjonacie itp to prędzej), moi znajomi wynajmują to mają porezerwowane już od czerwca na okres Sylwestra...no ale kto wie, może się uda, powodzenia w szukaniu:)

Sylwester w górach :)

08 paź 2013 - 17:00:49

My byliśmy w Zakopanem miesiac temu i pytaliśmy w wielu miejscach i już porezerwowane;/ A tam gdzie było wolne to trzeba na min. 3 dni wynając i ceny też spore więc chyba jednak zrezygnuję.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tanie noclegi Kraków