Obecnie rozmawiamy o:

Druk ścienny

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wakacje 2013 gdzie?

03 lip 2013 - 17:30:53

Hej ;)
Wybieram się we wrześniu za granicę.
Będę szukała jakiś fajnych ofert last minute i all inclusive.
Moje pytanie brzmi jakie kraje polecacie ;)
Czy faktycznie można znaleźć jakieś fajne oferty ;>?
Czy polecacie np śniadanie i obiadokolacje zamiast AI ;>?

Wakacje 2013 gdzie?

03 lip 2013 - 17:34:03

nie doradzę, zawsze jeździmy samochodem w ciemno.:):) w tym roku Albania albo Czarnogóra.:)

Wakacje 2013 gdzie?

03 lip 2013 - 18:47:19

ktoś jeszcze?

Wakacje 2013 gdzie?

09 lip 2013 - 17:24:17

Polecam Niemcy. Blisko, a tyle do zobaczenia: Berlin, Frankfurt, Monachium. Ja tam jeżdżę z firmą http://www.interbuslublin.pl/ - tanio i solidnie, polecam.

Wakacje 2013 gdzie?

09 lip 2013 - 17:32:16

byłam tylko w Hiszpanii, bardzo mi się podobało ;) a w tym roku planuję do Bułgarii

Wakacje 2013 gdzie?

09 lip 2013 - 17:36:29

Ja do krajów europejskich wole jeździć bez all inclusive bo lubię chodzić po małych restauracyjkach i próbować lokalnych potraw i trunków;) w krajach arabskich chyba lepsze all.. ale tam już się nie wybieram bo się strasznie zraziłam:)

Wakacje 2013 gdzie?

09 lip 2013 - 17:37:56

Ja polecam AL. Jak w miare tanio to polecam Wyspy Kanaryjskie, w szczegolnosci Fuertaventure, jesli lubisz szerokie iaszczyste plaze, a na Lanzarotte i Teneryfie mozesz wiecej pozwiedzac :) w Europie to jeszcze Francja- Lazurowe wybrzeze typu Nicea, ale ceny kosmiczne. Jesli gdzies poza Europę to Tajlandia, Kuba, Dominikana, Jamajka, Kenia, ale to juz wiadomo, ceny bardzo wysokie :)

Wakacje 2013 gdzie?

09 lip 2013 - 17:38:43

jeśli czekasz na ofertę Last minute, to chyba obojętnie czy będzie to Chorwacja,Włochy,Hiszpania czy Bułgaria, byleby oferta była fajna. Z tego co się orientuje najwięcej ofert Last minute we wrześniu jest do Tunezji ;)

Wakacje 2013 gdzie?

09 lip 2013 - 17:38:55

ja w tym roku hiszpania,ale jesli zalezy ci zeby tanio było to napewno turcja,tunezja.a z tych co byłam to chorwacja i grecja,również w miare tanio

Wakacje 2013 gdzie?

09 lip 2013 - 17:43:14

Tunezję i Egipt od razu nie polecam, chyba, że lubisz Arabów i ich targi i gadki: 'jak sie masz? Adam Małysz, Jan Paweł II'. Jedynie ze względu na klimat i wiadomo morze, ale gdybym miała wybierać, to już bym wolała Chorwację czy Grecję, podobne ceny:)

Wakacje 2013 gdzie?

09 lip 2013 - 17:46:40

Cytat
Kiindzi
Tunezję i Egipt od razu nie polecam, chyba, że lubisz Arabów i ich targi i gadki: 'jak sie masz? Adam Małysz, Jan Paweł II'. Jedynie ze względu na klimat i wiadomo morze, ale gdybym miała wybierać, to już bym wolała Chorwację czy Grecję, podobne ceny:)

dokładnie;) ja już miałam tego dość i powiedziałam, że nigdy więcej:)
do Grecji i Chorwacji dołożyłabym jeszcze Hiszpanię- szczególnie wyspy:)

Wakacje 2013 gdzie?

09 lip 2013 - 17:48:13

Bylam na Majorce, bardzo mi sie podobalo, ale jesli chodzi o ceny, to strasznie drogo. Bylam all inclusive, na hotel, jedzenie, czy lokalizaje nie moglam narzekac, czas tylko szybko zlecial :( Za 2 tyg zaczynam 3 tygodniowe wakacje, z czego w tym roku chce leciec na Ibize ;) moze ktos byl i moze cos polecic? ;)

Wakacje 2013 gdzie?

09 lip 2013 - 17:52:03

Co do krajów, to chyba wszystkie - zależy co lubisz (plaża, zwiedzanie, aquaparki, parki rozrywki, nocne życie, przyroda, nurkowanie, quady ?).

Co do opcji to zwykle wybieramy same śniadania, bo lubimy zwiedzać na własną rękę i nigdy nie wiemy gdzie będziemy w porze obiadowej. Dodatkową atrakcją jest możliwość zasmakowania w lokalnej kuchni (zamiast monotonnych posiłków hotelowych). Tyle że póki co wozimy się po Europie - w Afryce bym się nie odważyła na nic innego jak AllInclusive.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 5/5

Wakacje 2013 gdzie?

10 lip 2013 - 11:19:06

Ja polecam Portugalia wycieczki. Portugalia jest bardzo pięknym krajem, uważam że jednym z piękniejszych w Europie. Ciekawe jest skaliste wybrzeże atlantyckie.

Wakacje 2013 gdzie?

10 lip 2013 - 11:22:58

ja jadę na Węgry, już się nie mogę doczekać, kocham Budapeszt!!!!!1 :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pobierowo;)