Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Włochy-Cesenatico

01 lip 2013 - 23:03:43

Witam!

Wiem, że taki wątek już był, ale potrzebuje jak najbardziej aktualnych informacji. Otóż, wybieram się na obóz turystczny do Włoch, a konkretnie do Cesenatico. Będę mieszkać w kompleksie: Belleli/Blu Mare/La Perla i chciałabym wiedzieć jaki typ gniazda elektrycznego występuje w tych obiektach(włoskie, polskie?) i czy jestem zmuszona zaopatrzyć się w przejściówkę? Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto tam był i bardzo proszę o pomoc!

Włochy-Cesenatico

03 lip 2013 - 11:02:51

We Włoszech powinny być takie same jak w Polsce. To nie zależy od obiektu, w którym będziesz mieszkać, tylko od państwa, do którego jedziesz. A rodzaj kontaktów w danym państwie możesz poszukać na google.

Włochy-Cesenatico

03 lip 2013 - 11:09:23

Nie wiem nic na temat kontaktów , ale ZAZDROSZCZE WYJAZDU I ŻYCZE MIŁEGO WYPOCZYNKU :))

Włochy-Cesenatico

03 lip 2013 - 11:13:41

we włoszech gniazda sa przeważnie przewidziane na cienkie bolce a nie takie jak u nas do wszystkiego bolce jak przy wtyczce od lodówki, ale ładowarki do tel mają cienkie bolce więc będą pasować, więc jeżeli nie przewidujesz innego sprzętu to dasz radę:P

Ale jakie gniazdka są w tych konkretnie placówkach to ja nie wiem. Jednak nie sądzę aby nie pomyśleli o turystach, więc będzie gdzie sie podłączyć:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-03 11:15 przez Syja90.

Włochy-Cesenatico

03 lip 2013 - 11:19:13

Od tego jest google... W niektórych mają z dwoma dziurami gniazdka, w niektórych z trzema, do obydwu pasują polskie wtyczki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ważna Podróż- potrzebne atrakcje