Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Biuro podróży net holiday

16 cze 2013 - 17:35:33

Dziewczyny liczę na waszą pomoc :)

Z chłopakiem w lipcu planujemy polecieć na wakacje. Tym razem chcemy polecieć do Egiptu. Patrzymy różne oferty przez pośrednika ale te najlepsze hotele które nam się podobają są z jakiegoś nowego biura Net holiday. Wiecie może coś o tym biurze? Jakieś doświadczenia czy coś ?:) Wiadomo jak to jest z tymi biurami teraz tym bardziej jakieś nowe gdzie nie ma jeszcze żadnych opini na internecie. Zawsze lataliśmy z innych biur a teraz to biuro ma na prawdę fajne oferty. Więc może wy już coś wiecie o nim ?:) Nie chce się naciąć :)

Biuro podróży net holiday

16 cze 2013 - 17:42:56

Nie wiem za bardzo odnośnie hoteli jakie oferują ale biuro, w którym pracuje współpracuje z tym biurem i z tego co wiem net nie ma złych opinii.

zweryfikowana
Posty: 539
Ostrzeżenia: 1/5

Biuro podróży net holiday

16 cze 2013 - 17:43:11

nie znam

Biuro podróży net holiday

16 cze 2013 - 17:45:43

tylko zastanawiam się czy egipt to dobry pomysł jesli chodzi o sytuacje w tym kraju.

Biuro podróży net holiday

16 cze 2013 - 17:54:45

Cytat
kiciek1985
Nie wiem za bardzo odnośnie hoteli jakie oferują ale biuro, w którym pracuje współpracuje z tym biurem i z tego co wiem net nie ma złych opinii.


dzięki :) a nie mylisz może z net holidays ? Coś znalazłam na necie teraz że właścicielem tego net holiday jest ktoś kto pracował w innych biurach też co upadły.
Cytat
kiciek1985
tylko zastanawiam się czy egipt to dobry pomysł jesli chodzi o sytuacje w tym kraju.


A co masz na myśli ? W Egipcie jeszcze nie byliśy dla tego chcemy tam. Bułagrię, Cypr, Tunezja itp widzieliśmy bo byliśmy dla tego teraz na Egipt padło :) Jeszcze myśłimy o Grecji i Turcji ale najabrdziej nas Egipt chyba interesuje jeśli chodzi o lipiec :) myślimy jeszcze o Tajlandii ale to już późniejszy termin



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-16 18:00 przez LadyMillion90.

Biuro podróży net holiday

16 cze 2013 - 18:01:03

chodzi sytuacje w Egipcie i zamieszki co chwile.
nie nie mylę.
a to że kilka biur podróży sie posypie w tym sezonie to więcej niż pewne.
wszystko zależy czy mądrze ktoś w centali dysponuje finansami.

Biuro podróży net holiday

16 cze 2013 - 18:04:34

Cytat
kiciek1985
chodzi sytuacje w Egipcie i zamieszki co chwile.
nie nie mylę.
a to że kilka biur podróży sie posypie w tym sezonie to więcej niż pewne.
wszystko zależy czy mądrze ktoś w centali dysponuje finansami.



zamieszki, wojna...bla bla bla ;p na okres wakacyjny niby wstrzymane zawsze to jest ale wiadomo różnie może być... z drugiej strony jakby miało się teraz na takie coś patrzeć to nigdzie by się nie poleciało. Turcja zamieszki.. Egipt zamieszki... Grecja zamieszki... Tunezja jakiś wirus... Stany Floryda trzęsienia ziemi i inne.. najlepiej siedzieć w Polsce wychodzi na to ;D tylko szkoda że pogoda nie ta ;/

Biuro podróży net holiday

16 cze 2013 - 18:11:00

noo własnie ja tez się wybieram do Egiptu i poki co podobają nam się 2 oferty jedna z ALFASTAR a druga SUN & FUN.

i tez ciągle się waham bo boje się ze upadnie to biuro z którym pojadę

Biuro podróży net holiday

16 cze 2013 - 18:16:27

Cytat
Bershka_
noo własnie ja tez się wybieram do Egiptu i poki co podobają nam się 2 oferty jedna z ALFASTAR a druga SUN & FUN.

i tez ciągle się waham bo boje się ze upadnie to biuro z którym pojadę


To tak samo jak w tamtym roku z chłopakiem byliśy na Cyprze z Itaki. Też się bałam bo itaka ma słabe opinie ale na całe szczęście było wszystko ok.

zweryfikowana
Posty: 564
Ostrzeżenia: 1/5

Biuro podróży net holiday

16 cze 2013 - 18:48:52

Cytat
Bershka_
noo własnie ja tez się wybieram do Egiptu i poki co podobają nam się 2 oferty jedna z ALFASTAR a druga SUN & FUN.

i tez ciągle się waham bo boje się ze upadnie to biuro z którym pojadę
a gdzie z AlfaStarem? :D

Biuro podróży net holiday

16 cze 2013 - 19:08:39

Cytat
martusiaaa3_95
Cytat
Bershka_
noo własnie ja tez się wybieram do Egiptu i poki co podobają nam się 2 oferty jedna z ALFASTAR a druga SUN & FUN.

i tez ciągle się waham bo boje się ze upadnie to biuro z którym pojadę
a gdzie z AlfaStarem? :D

już mi się t hotele mieszają ale do SHarm-u i hotel chyba ALOHA cos tam;p

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Biuro podróży net holiday

23 lis 2017 - 18:44:47

Widzieliście te opinie- <moderacja-spam> ? Zgadzacie się nimi?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-18 15:49 przez moderator.

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Złote Piaski