Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

30 minut temu

dieta organizacja

45 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Biuro podróży net holiday

16 cze 2013 - 17:35:33

Dziewczyny liczę na waszą pomoc :)

Z chłopakiem w lipcu planujemy polecieć na wakacje. Tym razem chcemy polecieć do Egiptu. Patrzymy różne oferty przez pośrednika ale te najlepsze hotele które nam się podobają są z jakiegoś nowego biura Net holiday. Wiecie może coś o tym biurze? Jakieś doświadczenia czy coś ?:) Wiadomo jak to jest z tymi biurami teraz tym bardziej jakieś nowe gdzie nie ma jeszcze żadnych opini na internecie. Zawsze lataliśmy z innych biur a teraz to biuro ma na prawdę fajne oferty. Więc może wy już coś wiecie o nim ?:) Nie chce się naciąć :)

Biuro podróży net holiday

16 cze 2013 - 17:42:56

Nie wiem za bardzo odnośnie hoteli jakie oferują ale biuro, w którym pracuje współpracuje z tym biurem i z tego co wiem net nie ma złych opinii.

zweryfikowana
Posty: 539
Ostrzeżenia: 1/5

Biuro podróży net holiday

16 cze 2013 - 17:43:11

nie znam

Biuro podróży net holiday

16 cze 2013 - 17:45:43

tylko zastanawiam się czy egipt to dobry pomysł jesli chodzi o sytuacje w tym kraju.

Biuro podróży net holiday

16 cze 2013 - 17:54:45

Cytat
kiciek1985
Nie wiem za bardzo odnośnie hoteli jakie oferują ale biuro, w którym pracuje współpracuje z tym biurem i z tego co wiem net nie ma złych opinii.


dzięki :) a nie mylisz może z net holidays ? Coś znalazłam na necie teraz że właścicielem tego net holiday jest ktoś kto pracował w innych biurach też co upadły.
Cytat
kiciek1985
tylko zastanawiam się czy egipt to dobry pomysł jesli chodzi o sytuacje w tym kraju.


A co masz na myśli ? W Egipcie jeszcze nie byliśy dla tego chcemy tam. Bułagrię, Cypr, Tunezja itp widzieliśmy bo byliśmy dla tego teraz na Egipt padło :) Jeszcze myśłimy o Grecji i Turcji ale najabrdziej nas Egipt chyba interesuje jeśli chodzi o lipiec :) myślimy jeszcze o Tajlandii ale to już późniejszy termin



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-16 18:00 przez LadyMillion90.

Biuro podróży net holiday

16 cze 2013 - 18:01:03

chodzi sytuacje w Egipcie i zamieszki co chwile.
nie nie mylę.
a to że kilka biur podróży sie posypie w tym sezonie to więcej niż pewne.
wszystko zależy czy mądrze ktoś w centali dysponuje finansami.

Biuro podróży net holiday

16 cze 2013 - 18:04:34

Cytat
kiciek1985
chodzi sytuacje w Egipcie i zamieszki co chwile.
nie nie mylę.
a to że kilka biur podróży sie posypie w tym sezonie to więcej niż pewne.
wszystko zależy czy mądrze ktoś w centali dysponuje finansami.



zamieszki, wojna...bla bla bla ;p na okres wakacyjny niby wstrzymane zawsze to jest ale wiadomo różnie może być... z drugiej strony jakby miało się teraz na takie coś patrzeć to nigdzie by się nie poleciało. Turcja zamieszki.. Egipt zamieszki... Grecja zamieszki... Tunezja jakiś wirus... Stany Floryda trzęsienia ziemi i inne.. najlepiej siedzieć w Polsce wychodzi na to ;D tylko szkoda że pogoda nie ta ;/

Biuro podróży net holiday

16 cze 2013 - 18:11:00

noo własnie ja tez się wybieram do Egiptu i poki co podobają nam się 2 oferty jedna z ALFASTAR a druga SUN & FUN.

i tez ciągle się waham bo boje się ze upadnie to biuro z którym pojadę

Biuro podróży net holiday

16 cze 2013 - 18:16:27

Cytat
Bershka_
noo własnie ja tez się wybieram do Egiptu i poki co podobają nam się 2 oferty jedna z ALFASTAR a druga SUN & FUN.

i tez ciągle się waham bo boje się ze upadnie to biuro z którym pojadę


To tak samo jak w tamtym roku z chłopakiem byliśy na Cyprze z Itaki. Też się bałam bo itaka ma słabe opinie ale na całe szczęście było wszystko ok.

zweryfikowana
Posty: 564
Ostrzeżenia: 1/5

Biuro podróży net holiday

16 cze 2013 - 18:48:52

Cytat
Bershka_
noo własnie ja tez się wybieram do Egiptu i poki co podobają nam się 2 oferty jedna z ALFASTAR a druga SUN & FUN.

i tez ciągle się waham bo boje się ze upadnie to biuro z którym pojadę
a gdzie z AlfaStarem? :D

Biuro podróży net holiday

16 cze 2013 - 19:08:39

Cytat
martusiaaa3_95
Cytat
Bershka_
noo własnie ja tez się wybieram do Egiptu i poki co podobają nam się 2 oferty jedna z ALFASTAR a druga SUN & FUN.

i tez ciągle się waham bo boje się ze upadnie to biuro z którym pojadę
a gdzie z AlfaStarem? :D

już mi się t hotele mieszają ale do SHarm-u i hotel chyba ALOHA cos tam;p

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Biuro podróży net holiday

23 lis 2017 - 18:44:47

Widzieliście te opinie- <moderacja-spam> ? Zgadzacie się nimi?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-18 15:49 przez moderator.

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Złote Piaski