Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny a możecie mi powiedzieć ile mniej wiecej wyniósł by wyjazd własnym samochodem do chorwacji na 4 dniowy urlop dla 2 osób?? Ile ze wszystkim tak mniej więcej? Kompletnie się nie orientuje a tak myslałam sobie że moze w tym roku byśmy się wybrali z chłopakiem ale nie wiem jakie są to koszta czy nas na to stac;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-13 10:22 przez rosonetka1.

Ja ze swoim narzeczonym w przyszłym roku jedziemy w 'podróż poślubną" bo jedziemy z naszymi świadkami. Wcześniej ustalamy co chcemy zobaczyć zahaczymy o Czechy potem we Włoszech Wenecja Werona Rzym no i po drodze pewnie coś będziemy zatrzymywać się na zwiedzanie i na noc potem zjedziemy na sam dół Włoch wjedziemy na prom i prosto do Chorwacji. Będziemy tu i tu wiem, że dużo nie zobaczymy bo dzień na zobaczenie Rzymu jest za mało, ale uwielbiamy podróżować i często podróżujemy więc u nas nie ma problemu żeby przyjechać jeszcze raz i zobaczyć resztę.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.361

Cytat
rosonetka1
Dziewczyny a możecie mi powiedzieć ile mniej wiecej wyniósł by wyjazd własnym samochodem do chorwacji na 4 dniowy urlop dla 2 osób?? Ile ze wszystkim tak mniej więcej? Kompletnie się nie orientuje a tak myslałam sobie że moze w tym roku byśmy się wybrali z chłopakiem ale nie wiem jakie są to koszta czy nas na to stac;D


Na 4 dni sie nie opłaca. Policz sobie w ten sposób, ile km jest tam gdzie chcecie dojechać, ile wynosi średnia cena paliwa i ile pali auto. Róznie to może wyjść ale nastawcie się na koszt rzędu minimum tysiąc złoty.Mówie tu o samym paliwie. Kwestia noclegów i wyżywienia jest bardzo elastyczna. Apartament można wynając na miejscu za groszowe sprawy jesli sie dobrze poszuka. Część żywności możesz wziąć z kraju.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-13 10:48 przez alpina.

Cytat
rosonetka1
Dziewczyny a możecie mi powiedzieć ile mniej wiecej wyniósł by wyjazd własnym samochodem do chorwacji na 4 dniowy urlop dla 2 osób?? Ile ze wszystkim tak mniej więcej? Kompletnie się nie orientuje a tak myslałam sobie że moze w tym roku byśmy się wybrali z chłopakiem ale nie wiem jakie są to koszta czy nas na to stac;D
ale 4 dni samego pobytu tam? Bo musisz wziąć pod uwagę, że ok 17-18 godzin jedzie się, ale od samej granicy. Takęze 3 dni, na same dojazdy trzeba przeznaczyć

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 2/5

Wycieczka objazdowa po Włoszech z firmą www.stradatour.pl/oferta/wycieczki-objazdowe-wlochy to coś naprawdę godnego polecenia. Autokary bardzo wygodne, klimatyzowane. Bardzo wygodne rozsuwane fotele, ciepłe i zimne napoje. Setki atrakcji i wypoczynek podczas wygodnej jazdy.

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

Polecam wyjazd na Sardynię - wspominam miło, to moje jedne z lepszych wakacji!!
Warto zapoznać się z ofertą https://www.degress.pl/sardynia-last-minute/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SOLINA - nocleg