Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

Zapalenie pęcherza

12 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chcesz piaszczystą plażę jedź do Włoch ;)
Chcesz kamienistą plażę jedź na Chorwację :P

W obu krajach byłam kilka razy ale zdecydowanie wybieram Chorwację . Polecam okolice Dubrownika :)

Cytat
ecri16
jaelithe- przede wszystkim kamieniste plaże,dla mnie plaża to ma być piasek, ewentualnie jakiś malutki żwirek a nie kamieniory ważące po 20kg,w dodatku śliskie.. Oprócz tego jeżowce wbijające się w stopy;zimne morze, mimo,że byliśmy początkiem lipca;hotele/domki kiepskiej jakości itd itd. W dodatku natknęłam się na plażę nudystów,co bardzo mną wstrząsnęło :P
Byłam 2 razy,w dwóch różnych miejscach i 2 razy mi się nie podobało,także teraz nie wybrałabym się do Chorwacji choćby mi dopłacali :)
Nie mniej jednak nie neguję tego,że komuś może się ten kraj podobać, każdy ma inny gust i inne odczucia,ja piszę o swoich.

rozumiem bardzo dobrze. Ja też mam takie miejsce - do Bułgarii nikt już mnie nie zaciągnie ;)

Na Chorwacji też są piaszczyste plaże, tylko trzeba wiedzieć gdzie :)


Cytat
NiKi18
tez polecam WŁOCHY... byłam z 5 razy i za każdym razem podobało mi się bardzo... tylko ze lipiec i sierpien to sa dość wysokie temperatury... ale morze ciepliutkie :) ja byłam w BIBIONE

W jakich miejscach byłaś? Mogłabyś mi podać jakieś namiary na priv?

Zdecydowanie Chorwacja! :)

..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-13 09:49 przez alebel1793.

Dziękuję za opinie:) , a jak wygląda zycie nocne w Cro ?? :) Do jakich miejscowości warto jechać , i macie jakies namiary ??

alpina-wtedy jeszcze nie byłam "dorosłą babą" a 11 czy 12 letnim dzieckiem, więc owszem,zrobiło to na mnie wrażenie,ale niekoniecznie dobre :P
Czy ja wiem czy te jeżowce tak głęboko są.. Mojej siostrze wbił się w stopę a raczej nie nurkowała a po prostu szła plażą ;)
No ale tak jak pisałam-nie wiem,może trafiłam na jakieś gorsze miejsca, może to właśnie wina tego,że byłam jeszcze dzieckiem.
Ale bardzo podobał mi się Amfiteatr w Puli ;)

Polecam Chorwację... zdecydowanie ciekawsza i tańsza podróż. Sprawdź oferty w internecie i porównaj. Pozdrawiam.

Jeżeli o oferty (noclegów) to ceny są porównywalne ;), ale niewiem jak z tamtejszym zyciem .

chorwacjaaaaaaaaa!!!! co roku tam jeżdżę własnym samochodem, bez żadnych biur które zdzieraja kasę za nic ... Jeśli znasz choć trochę angielski to na pewno sie dogadasz co do noclegów czy też pól biwakowych. Co lepsze sporo chorwatów zajmujących się hotellarstwem, a nawet spotkałam się ze sklepikarzami ...znają polski... kaleczą to fakt, ale jaki skarb , usłyszeć swój język na bałanach. Polecam Chorwację, a we W loszech śmierdzi mułem, byłam raz i to był mój ostatni...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.361

Cytat
alebel1793
Dziękuję za opinie:) , a jak wygląda zycie nocne w Cro ?? :) Do jakich miejscowości warto jechać , i macie jakies namiary ??

Jeśli masz zamiar solidnie poimprezować to polecam Pag i miejscowość Novalija. Jest tam plaza ZRCE na której jest jedna wielka impreza. Mówią o niej druga Ibiza. Byłam widziałam i muszę przyznać, że klimat genialny.

Włochy cudowne miejsce :) byłam w sierpniu również w Bibione ale także w Wenecji i w Rzymie :) i to są jedne z moich najlepszych wakacji także polecam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SOLINA - nocleg