Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bułgaria 2013 ABC

28 maj 2013 - 17:29:51

Jedzie ktoś do Bułgari? Jak tak to w jakim terminie?
Byłyście?Jaki hotel polecacie?
CO można kupic tam fajnego?

Bułgaria 2013 ABC

28 maj 2013 - 17:35:04

Kosmetyki z bułgarską różą, np.mydełka,ładnie pachną, na pamiątkę czy prezent jak znalazł :) Nieraz można znaleźć też fajne ubrania taniej niż w Polsce :)
A gdzie jedziesz?

Bułgaria 2013 ABC

28 maj 2013 - 17:42:06

Ja byłam w Albenie, w zamkniętym kurorcie (hotel Kaliakria), ale jeśli chcesz poszaleć polecam Złote Piaski albo Słoneczny Brzeg. Ogólnie bardzo mi się podobało, warto zobaczyć Bałczik i pałacyk Królowej Marii i Nesebar. Polecam! :)

Bułgaria 2013 ABC

28 maj 2013 - 17:42:53

właśnie! zapomniałam napisac, do Złotych piasków, alebędę też prawdopodobnie w Stambule

Bułgaria 2013 ABC

28 maj 2013 - 17:42:57

Hahaha ja jadąc do Nesebaru się zgubiłam i nie dojechałam,dobrze,że w ogóle udało mi się do hotelu wrócić :P Ale to był stres..

Bułgaria 2013 ABC

28 maj 2013 - 17:49:28

Ja zrobiłam sobie wycieczkę do Rumunii i Istambułu właśnie :)
a co do Nesebaru to tam raczej o to nietrudno, jak weszłam w te uliczki, to wszystkie dla mnie takie same, tylko stoiska z mydełkami różanymi :D

Bułgaria 2013 ABC

28 maj 2013 - 17:52:06

woda różana zdecydowanie,w ogóle te kosmetyki różane a jak lubisz słodycze to spróbuj baklawy naprawdę pyszna szczególnie ta turecka ewentualnie coś na słono - baritsa,świetne na pożywne śniadanie w istambule polecam odwiedzić wielki bazar,mają piękną biżuterię,oraz błękitny meczet dla samych wrażeń estetycznych (i taka mała rada załóż tam dłuższą spódnicę i mały dekolt jeśli nie chcesz mieć przykrych uwag na ulicy,mówiąc mały mam na myśli naprawdę MAŁY:)

Bułgaria 2013 ABC

28 maj 2013 - 17:54:58

Cytat
monika_339
Ja zrobiłam sobie wycieczkę do Rumunii i Istambułu właśnie :)
a co do Nesebaru to tam raczej o to nietrudno, jak weszłam w te uliczki, to wszystkie dla mnie takie same, tylko stoiska z mydełkami różanymi :D

Ja nawet tam nie dotarłam :D
I żałuję też,że nie wybrałam się do Istambułu,muszę kiedyś to nadrobić ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomóżcie wygrac rejs:)