Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Meble do sypialni

godzinę temu

Monitoring domu

godzinę temu

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

Rodzinne wakacje z dzieckiem

19 sie 2013 - 15:33:03

No i już po weekendzie – muszę przyznać, że warto było pojechać do tego Ośrodka Zalezie Mazury Active Spa. Jedzenie rzeczywiście bardzo dobre. Ale nie to jest najważniejsze na urlopie więc ;) musze powiedzieć, że miejsce, okolica przepiękna, sporo atrakcji także, można sobie zorganizować czas. A dla tych którzy nie lubią jeździć po lesie lub w inny aktywny sposób spędzać czas – jest SPA. Jak skorzystałam z kilku zabiegów jednak więcej czasu spędzałam na świeżym powietrzu. Można np.. przejechać się bryczką po lesie. Co do samego ośrodka – obsługa miła, rzeczowa, pokoje ładnie urządzone ze smakiem bez zbędnego przepychu. W takich warunkach naprawdę można odpocząć. Chcę tam pojechać jeszcze w zimie ;)

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

Rodzinne wakacje z dzieckiem

06 kwi 2014 - 12:40:16

My szukamy czegoś nad jeziorem. Polecicie coś? Gdzie warto jechać?

Rodzinne wakacje z dzieckiem

06 kwi 2014 - 12:50:05

Kołobrzeg:) uwielbiam tam jezdzić:)

Cytat
czekoladowamilka91
My szukamy czegoś nad jeziorem. Polecicie coś? Gdzie warto jechać?

jezioro Żywieckie, Międzybrodzie Żywieckie/Międzybrodzie Bialskie :) cisza, spokój, pięknie :)
moje rejony :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-06 12:53 przez lubiemandarynki.

zweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 1/5

Rodzinne wakacje z dzieckiem

06 kwi 2014 - 12:55:46

Hej :) moja córuchna ma 1,5 roku. W reszłym roku pojechaliśmy do jarosławca z Nią pod namiot! Było cudownie! W tym też się wybieramy! mała miała kupe radości! Doba za dorosłą osobę 35 zł w pełnym wyżywieniem i sprzęt jaki jest potrzebny w cenie (włącznie z namiotem, spaniem itp) Tam pełno dzieci w różnym wiek(ale dzieciątko samo nie trafi) i spory kawał od ruchliwej ulicy. Także bezpiecznie. Opieka pielęgniarki, ratownik.WSZYSTKO CO POTRZEBA! Chcesz namiary?:)

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Rodzinne wakacje z dzieckiem

02 maj 2014 - 09:03:53

Zielona Polana w Łączkach. Cena niska, dzieci za darmo, a macie jedzenie, basen, kort, spa, prywatną plażę i wiele więcej. Wybraliśmy góry ze względu na większe możliwości. Nad morzem jest bardzo drogo, z pogodą bywa różnie, a kiedy jej nie ma, to zaczynają się barowe wakacje...

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 5/5

Rodzinne wakacje z dzieckiem

08 maj 2014 - 12:39:32

Kochane a zastanawiałyście się może czy nie wybrać się za granicę? Obecnie bardzo tanie są na przykład wczasy w Turcji. Byliśmy tam razem z dziećmi w zeszłym roku i w zasadzie na żadnych wakacjach tak dobrze się nie wybawiliśmy jak właśnie tam. Wypoczywaliśmy w Turcji egejskiej czyli w Marmaris. Na tej stronie możecie sobie poczytać o tym kurorcie:
<moderacja>- wprawdzie niewiele jest tam piaszczystych plaż, niemniej woda jest tak przejrzysta, że dokładnie widać dno. Byliśmy tam w czerwcu - pogoda wspaniała.
Hotel również wybraliśmy dobry. Było tam wiele zjeżdżalni tak więc dzieciom się podobało.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-22 14:02 przez moderator.

Rodzinne wakacje z dzieckiem

22 maj 2014 - 11:01:18

Ja pozostaję wierna polskiemu morzu :) W Gdyni jest mnóstwo atrakcji i mamy zamiar wypróbować półkolonie windsurfingowe ;)

zweryfikowana
Posty: 447
Ostrzeżenia: 1/5

Rodzinne wakacje z dzieckiem

22 maj 2014 - 11:03:16

Polecam Białogórę

zweryfikowana
Posty: 314
Ostrzeżenia: 2/5

Rodzinne wakacje z dzieckiem

27 lip 2014 - 18:33:43

Cytat
mylenee
albo nad jezioro Białe - cudo mikroklimat i przezroczysta woda :) tanio fajnie i bliżej niż morze ;)
Blizej niż nad moze to jeszcze zależy gdzie sie mieszka:) Ale byłam tam dwa lata temu. Mikroklimat naprawdę cudo...byłam 10 dni i cudem jeden dzien nie padało:)

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 5/5

Rodzinne wakacje z dzieckiem

20 sie 2014 - 12:02:40

Mogę Ci polecić Łebę i pensjonat Alkudia. Bardzo fajne, ustronne miejsce. Z tego co wiem do jest specjalna oferta dla rodzin z dziećmi, tylko, że trzeba chyba wcześniej zadzwonić do właściciela i wszystko uzgodnić. A tutaj masz link do strony tego miejsca: http://www.noclegowo.pl/leba/12328#tg=descr.
Pozdrawiam :)

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Rodzinne wakacje z dzieckiem

20 sie 2014 - 18:27:34

Uwielbiam Mazury i uważam, że to najlepsze miejsce na wakacje z dziećmi - a jakie rejony to już obojętne, bo wszędzie jest tak samo pięknie i spokojnie.

zweryfikowana
Posty: 123
Ostrzeżenia: 1/5

Rodzinne wakacje z dzieckiem

20 sie 2014 - 18:29:13

Polecam Stegnę pole namiotowe przy morzu można wynająć kemping .....łeba moim zdaniem typowo imprezowe miejsce.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-20 18:31 przez blueee.

Rodzinne wakacje z dzieckiem

24 lis 2014 - 12:14:02

Na rodzinne wakacje polecam pensjonat Łubinowe Wzgórze koło Nałęczowa. Ośrodek świetnie przygotowany pod wypoczynek z dziećmi. Piękna okolica, w ośrodku mnóstwo atrakcji (nie tylko dla dzieci :) ), pyszna kuchnia z możliwością uwzględnienia diety!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-24 12:18 przez ngrzegorzpl.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Rodzinne wakacje z dzieckiem

22 lut 2015 - 21:06:48

Na przyszłość polecam wam dużo bardziej urokliwe miejsce czyli Jurę Krakowsko Częstochowską, jest tam świetny hotel przynazny dzieciom [Moderacja- nieopłacona reklama] atrakcje dla dorosłych równiez się znajdą :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-04 07:40 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 130
Ostrzeżenia: 1/5

Rodzinne wakacje z dzieckiem

22 lut 2015 - 21:35:31

Jest taka strona http://dzieciochatki.pl tam znajdziecie oferty dla dzieci na wakacje w całej Polsce:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

gdzie najlepiej wam się wypoczywało?