Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 4/5

Gdzie na wakacje w Polsce??

15 lip 2014 - 07:55:03

Ja również byłam w Świnoujściu i jest rzeczywiście bardzo pieknie ;)
Niemniej w tym roku spędzamy wakacje z mężem nad jeziorkiem - namówiliśmy kilka par z naszej paczki i jedziemy grupą nad Zalew Zegrzyński ( jezioro pod Warszawą).. Konkretnie do centrum rekreacyjnego Promenady. Byliśmy tam już wiele razy ale w zasadzie teraz dopiero wykupiliśmy sobie dłuższy pobyt :) Myślę,że nudzić sie nie powinniśmy jeśli pogoda dopisze ponieważ jest fajna plaża, sporty wodne.
No i można wybrać się rowerami na wycieczki.

Gdzie na wakacje w Polsce??

16 lip 2014 - 11:41:25

Świetny pomysł! A co można robić na Zalewem Zegrzyńskim? Są tam jakieś atrakcje?

Gdzie na wakacje w Polsce??

28 lip 2014 - 11:44:29

ja uwielbiam Dębki serce

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Gdzie na wakacje w Polsce??

29 lip 2014 - 00:07:50

Polecam zaglądac sobie też na ta stronkę www.otworzmiasto.pl
Na pewno znajdziecie tutaj własnei wiele fajnych informacji co sie dzieje na miescie.

Gdzie na wakacje w Polsce??

29 lip 2014 - 01:04:53

ja byłam, jestemi bede wierna Zakopanem.

Gdzie na wakacje w Polsce??

29 lip 2014 - 07:53:28

WŁADYSŁAWOWO !!!
Piękna miejscowość, tanie noclegi :)

Gdzie na wakacje w Polsce??

24 lis 2014 - 12:33:43

Jakiś czas temu byłem w żoną na romantycznym weekendzie w pensjonacie Łubinowe Wzgórze koło Nałęczowa. Spodobało nam się tak bardzo, że w zeszłym miesiącu wybraliśmy się tam kolejny raz z dziecmi. Ośrodek świetnie dopasowanie pod takie wyjazdy! Super okolica, w ośrodku atrakcje dla dzieci i dorosłych, świetna kuchnia regionalna, możliwość dopasowania menu do diety (jedno z naszych dzieci musi trzymać dietę bezglutenową -ośrodek jest partnerem akcji "Menu bez glutenu"
Gorąco polecam wszystkim Łubinowe Wzgóze! :)

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 3/5

Gdzie na wakacje w Polsce??

18 kwi 2015 - 16:49:50

Ja polecam wypoczynek w Krakowie w APARTAMENTACH FLORIAN - byłam, wypoczęłam... SUper ceny! :)

Gdzie na wakacje w Polsce??

24 kwi 2015 - 11:32:01

Ja to zawsze wszystkim polecam Rewal. Piękny, czysty, pachnący lasami i jodem :) masa atrakcji, a i poimprezować można spokojnie i w Rewalu i w sąsiednim Niechorzu i w Pobierowie jest więc w czym wybierać :) Ale najpierw polecam zobaczyć sobie jak całe Wybrzeze Rewalskie wygląda z lotu ptaka: http://www.rewal.net.pl/#video-wybrzeze-rewalskie-z-lotu-ptaka - bajka! :)

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie na wakacje w Polsce??

28 kwi 2015 - 13:54:52

A może Warszawa? Choćby na jeden dzień. Ja mam zamiar właśnie pojechać, żeby pójść do muzeum [Moderacja - nieopłacona reklama] i zadumać się nad tragicznymi losami polskich Żydów w czasie wojny.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-15 09:32 przez moderator.

Gdzie na wakacje w Polsce??

19 cze 2015 - 11:12:51

Jezioro Białe, Okuninka.

Gdzie na wakacje w Polsce??

19 cze 2015 - 11:24:40

Jeśli wakacje to tylko Gdańsk, Sopot, albo Gdynia (w takiej kolejności) ^^ Jest mnóstwo imprez latem, a niedrogie noclegi można znaleźć np. w akademikach, a dodatkowo, jeśli jest się studentem, ma się jeszcze zniżkę. A miejscowości (jak dla mnie) są chyba najpiękniejszymi w Polsce :)

Gdzie na wakacje w Polsce??

19 cze 2015 - 11:39:09

Ja polecam Mazury!

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie na wakacje w Polsce??

23 cze 2015 - 09:00:49

Mnie na tegoroczne walentynki chłopak zabrał nad morze. Spędziliśmy niesamowity weekend w Hotelu Kormoran w Rowach! W cenie mieliśmy pełne wyżywienie, możliwość korzystania z basenu krytego, jacuzzi, sauny, a nawet masaż dla dwojga. Wypoczęliśmy, jak nigdy. Polecam poczytać o tym kompleksie <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-25 19:11 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 4/5

Gdzie na wakacje w Polsce??

25 cze 2015 - 01:39:29

Ja też polecam Mazury! Wypoczynek na plaży, sporty wodne, latem na Mazurach jest wiele aktywności. W tym roku Mikołajki, znalazłam post z miejscem gdzie można szukać noclegów, gdyby ktoś był zainteresowany to wklejam link:
[Moderacja - nieopłacona reklama]. Oprócz Mazur to polecam też Bieszczady!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-30 19:40 przez moderator.

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Nocleg w karpaczu lub okolicy, to polecacie?