Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

23 minut temu

sprawdzony stomatolog

26 minut temu

sklep detailingowy

50 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 7/5

Gdzie na wakacje w Polsce??

21 lip 2015 - 14:05:08

Na wakacje polecam wybrać się do Wejherowa, miasta znajdującego się na terenie Kaszub. Urocza okolica i mniejsza liczba turystów z pewnością ułatwi wypoczynek. Miasto zapewnia wiele atrakcji. Zwłaszcza w okresie wakacyjnym można wziąć udział w bezpłatnych wycieczkach po mieście, poznać kulturę i język Kaszubów podążając szlakiem Abecadła kaszubskiego czy wypocząć na terenie Parku Miejskiego i skorzystać z jego obiektów. http://wejherowo.pl/

Gdzie na wakacje w Polsce??

24 lip 2015 - 11:06:53

Polecam Łódź do zwiedzenia. Może morza nie ma, gór też, ale za to cudne historie i pałace, fabryki, skanseny, architektura.
Dla ciekawskich podsyłam żartobliwy tekst: artykuł

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie na wakacje w Polsce??

28 lip 2015 - 12:08:23

Możesz wybrać się do Kudowy Zdrój gdzie znajduje się Hotel Adam&Spa [moderacja - link] Często jestem u nich gościem i nie mają sobie nic do zarzucenia, wrecz przeciwnie hotel i obsluga sa na najwyzszym poziomie. Lubię relaksować się w spa, moim ulubionym zabiegiem jest suchy masaż.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-06 08:21 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie na wakacje w Polsce??

29 lip 2015 - 22:30:40

Ja polecam Warszawę! Trzeba przecież odwiedzać stolycę ;) A jak już Warszawa to koniecznie Ogrody Zamku Królewskiego, cudowne miejsce. :)
coś więcej o nich tu: [moderacja - link]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-06 08:19 przez moderator.

Gdzie na wakacje w Polsce??

05 sie 2015 - 07:43:30

Lubie czynny wypoczynek, a taki zapewni mi Kraków.zabieram ze sobą wnuka. Nie zaszkodzi mu mała lekcja historii. Oczywiście zadbam by się nie nudził i zobaczył to co lubi.Więc na pewno będzie i zoo. Zabiorę go też na pyszne deserki do restauracji Mekong, podają owoce w cieście w polewie czekoladowej.Będzie zachwycony.

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie na wakacje w Polsce??

10 sie 2015 - 12:20:43

Ja kocham góry, więc polecam od siebie szczawnicę, zerknijcie na http://www.szczawnica.nrs.pl/ tu jest fajne podsumowanie atrakcji :)

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie na wakacje w Polsce??

27 paź 2015 - 16:56:33

Fajnym pomysłem dla kogoś z dziecmi jest Bajkowy zakątek nad morzem :) Ja byłam kilka razy i bardzo miło wspominam. <moderacja-reklama> przede wszystkim bardzo urodziwa okolica, spokój, duzo atrakcji dla dzieciaków i plaza blisko



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-26 08:23 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 3/5

Gdzie na wakacje w Polsce??

25 lis 2017 - 21:01:59

Cytat
InteAnn
Ja polecam Warszawę! Trzeba przecież odwiedzać stolycę ;) A jak już Warszawa to koniecznie Ogrody Zamku Królewskiego, cudowne miejsce. :)
coś więcej o nich tu:

Słusznie, też wybrałabym Warszawę. A jeśli już masz ochotę na jedzenie w stolicy to restauracja Akademia na Różanej, nie jedz w pierwszym lepszym miejscu.

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Mielno