Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Zapalenie pęcherza

47 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 7/5

Gdzie na wakacje w Polsce??

21 lip 2015 - 14:05:08

Na wakacje polecam wybrać się do Wejherowa, miasta znajdującego się na terenie Kaszub. Urocza okolica i mniejsza liczba turystów z pewnością ułatwi wypoczynek. Miasto zapewnia wiele atrakcji. Zwłaszcza w okresie wakacyjnym można wziąć udział w bezpłatnych wycieczkach po mieście, poznać kulturę i język Kaszubów podążając szlakiem Abecadła kaszubskiego czy wypocząć na terenie Parku Miejskiego i skorzystać z jego obiektów. http://wejherowo.pl/

Gdzie na wakacje w Polsce??

24 lip 2015 - 11:06:53

Polecam Łódź do zwiedzenia. Może morza nie ma, gór też, ale za to cudne historie i pałace, fabryki, skanseny, architektura.
Dla ciekawskich podsyłam żartobliwy tekst: artykuł

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie na wakacje w Polsce??

28 lip 2015 - 12:08:23

Możesz wybrać się do Kudowy Zdrój gdzie znajduje się Hotel Adam&Spa [moderacja - link] Często jestem u nich gościem i nie mają sobie nic do zarzucenia, wrecz przeciwnie hotel i obsluga sa na najwyzszym poziomie. Lubię relaksować się w spa, moim ulubionym zabiegiem jest suchy masaż.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-06 08:21 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie na wakacje w Polsce??

29 lip 2015 - 22:30:40

Ja polecam Warszawę! Trzeba przecież odwiedzać stolycę ;) A jak już Warszawa to koniecznie Ogrody Zamku Królewskiego, cudowne miejsce. :)
coś więcej o nich tu: [moderacja - link]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-06 08:19 przez moderator.

Gdzie na wakacje w Polsce??

05 sie 2015 - 07:43:30

Lubie czynny wypoczynek, a taki zapewni mi Kraków.zabieram ze sobą wnuka. Nie zaszkodzi mu mała lekcja historii. Oczywiście zadbam by się nie nudził i zobaczył to co lubi.Więc na pewno będzie i zoo. Zabiorę go też na pyszne deserki do restauracji Mekong, podają owoce w cieście w polewie czekoladowej.Będzie zachwycony.

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie na wakacje w Polsce??

10 sie 2015 - 12:20:43

Ja kocham góry, więc polecam od siebie szczawnicę, zerknijcie na http://www.szczawnica.nrs.pl/ tu jest fajne podsumowanie atrakcji :)

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie na wakacje w Polsce??

27 paź 2015 - 16:56:33

Fajnym pomysłem dla kogoś z dziecmi jest Bajkowy zakątek nad morzem :) Ja byłam kilka razy i bardzo miło wspominam. <moderacja-reklama> przede wszystkim bardzo urodziwa okolica, spokój, duzo atrakcji dla dzieciaków i plaza blisko



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-26 08:23 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 3/5

Gdzie na wakacje w Polsce??

25 lis 2017 - 21:01:59

Cytat
InteAnn
Ja polecam Warszawę! Trzeba przecież odwiedzać stolycę ;) A jak już Warszawa to koniecznie Ogrody Zamku Królewskiego, cudowne miejsce. :)
coś więcej o nich tu:

Słusznie, też wybrałabym Warszawę. A jeśli już masz ochotę na jedzenie w stolicy to restauracja Akademia na Różanej, nie jedz w pierwszym lepszym miejscu.

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Mielno