Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 738
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie na wakacje w Polsce??

21 mar 2013 - 22:37:47

Hej :) możecie doradzić jakieś fajne miejscowości w Polsce na tygodniowy wyjazd na wakacje?
Najlepiej nad morzem lub jeziorem i żeby można było dobrze poimprezować :) Nie lubię wyludnionych miejscowości.

Sama byłam już w Mielnie i Skorzęcinie, ale chciałabym pojechać teraz w inne miejsce.

Pomożecie?

Gdzie na wakacje w Polsce??

21 mar 2013 - 22:39:42

Polecam Sopot , Władysławowo , Łebę jeśli chcesz poimprezować :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-21 22:40 przez magness86.

niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 3/5

Gdzie na wakacje w Polsce??

16 maj 2013 - 09:49:49

jak szukacie rozrywkowego miejsca to polecam Kołobrzeg - w dzień można wylegiwać się na ładnych i czystych plażach, a wieczorami szaleć na różnego rodzaju imprezach, bo w sezonie jest ich tam naprawdę wiele. A jeżeli szukasz noclegu zajrzyj na portal http://www.przymorzu.pl/kolobrzeg - szeroko rozwinięta baza noclegowa. Często korzystam z tego serwisu

Gdzie na wakacje w Polsce??

16 maj 2013 - 09:54:02

Jeśli chcesz poimprezować polecam Międzyzdroje tam życie zaczyna się po zmroku i trwa do świtu:) Polecam mały klub "Scena" super zabawa fajna muza.

Gdzie na wakacje w Polsce??

16 maj 2013 - 10:00:00

też jestem ciekawa

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Gdzie na wakacje w Polsce??

16 maj 2013 - 16:09:15

Np. w Bieszczady, przynajmniej my tam spędzamy nasz urlop. Zapowiada się ciekawy pobyt - http://www.zielonapolana.com.pl/weekend_czerwcowy.php To że nie płacimy za dzieci, to jedno, ale jeszcze ciekawszy jest fakt, że w tej cenie mamy basen, kort i pełne wyżywienie. Ktoś jeszcze się tam wybiera? ;-)

Gdzie na wakacje w Polsce??

18 cze 2013 - 12:21:20

Na stronie http://noclegi24h.pl
znajdziecie najróżniejsze ośrodki wypoczynkowe na obszarze całego kraju. Wszystkie dosadnie opisane i przedstawione są również ich zdjęcia. Łatwo tam wybrać coś dla siebie w korzystnych cenach

Gdzie na wakacje w Polsce??

18 cze 2013 - 12:25:38

Sopot.

Ale niestety jest tam drogo.
W Gdańsku jest totalna bieda co do imprez.
Ale mamy np. V club
Potem jest w Sopocie versalka,kongo bar,czekolada

Oczywiście to kluby z których śmieje się cały internet,ale znajomi,którzy lubią te klimaty to sobie chwalą.

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie na wakacje w Polsce??

19 cze 2013 - 18:21:18

Mi bardzo podobało się w zeszłym roku w Jastrzębiej Górze. WYpoczywaliśmy w pensjonacie Marmas: http://www.pensjonat-jastrzebia.pl/ Mają tam bardzo wygodne i stosunkowo tanie apartamenty ;) Znajduje się on praktycznie w samym centrum miejscowości a jednocześnie jest bardzo blisko morza - dosłownie kawałeczek spacerkiem. Polecam wykupić pobyt z wyżywieniem - duża wygoda a jedzonko było przepyszne ( w szczególności świeże rybki)>
Miejscowość bardzo przyjemna, spokojna z przepiękną promenadą i szerokimi piaszczystymi plażami.

Gdzie na wakacje w Polsce??

19 cze 2013 - 18:24:37

Władysławowo lub Sopot ale cenowo Sopot jest droższy:)

Gdzie na wakacje w Polsce??

19 cze 2013 - 18:27:52

Władek najlepszy , nocą życie się tam budzi ;) polecam .

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 3/5

Gdzie na wakacje w Polsce??

25 lut 2014 - 12:32:48

Uwielbiam podróżować po Polsce. Moim ulubionym miejscem jest Międzywodzie. Uważam, że to naprawdę piękna miejscowość. Polecam też serwis, w którym można wyszukać tanie noclegi w Międzywodziu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-25 12:33 przez MakaronPanaWojtka.

niezweryfikowana
Posty: 113
Ostrzeżenia: 6/5

Gdzie na wakacje w Polsce??

27 lut 2014 - 08:17:27

Nad morzem jest wiele ciekawych miejscowości ale jeśli chcesz trochę poimprezować najlepiej jest wybrać się do jednej z większych miejscowości .. My z mężem również uwielbiamy się pobawić, czasami do białego rana a jak na przykład byliśmy w Krynicy Morskiej większość knajpek była pozamykana po godzinie 12.
Za to miłe zaskoczenie spotkało nas w Świnoujściu - wiele restauracji otwartych było praktycznie do samego rana. Tak samo i kluby, których było sporo ;) Spędziliśmy tam tydzień w zeszłym roku ze znajomymi i bardzo nam się podobało. Pogoda się udała tak więc za dnia się opalaliśmy a nocą imprezowaliśmy :D
Jeśli szukasz noclegu to w tym mieście moim zdaniem najlepszą opcją będzie wynajęcie mieszkania. My właśnie tak zrobiliśmy - za namową znajomych i jestem im bardzo wdzięczna. Na początku nie byłam do tego przekonana ponieważ wcześniej preferowaliśmy z mężem hotele ale teraz widzę, że opcja z mieszkaniem daje o wiele więcej prywatności i wygody ;) Zresztą mieszkanie bardzo ładne, nowoczesne. Znaleźliśmy je na stronie Baltichome.pl - możesz tam sobie obejrzeć jak wyglądają takie apartamenty.
Jednak nastaw się na konieczność wpłaty kaucji - nas to wyniosło 400 zł ale jeśli podzielisz to na kilka osób to nie wychodzi tak drogo ;D
Tak wyglądało nasze:


niezweryfikowana
Posty: 227
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie na wakacje w Polsce??

08 mar 2014 - 20:38:03

My z kolei nie przepadamy za imprezami, dlatego jadąc nad morze wybieramy mniejsze miejscowości:) W tym roku padło na Dziwnów. Chcemy jechać pod koniec sierpnia. Powoli szukam noclegu. Niby mam na to czas ale wolę mieć zaklepane miejsce w dobrym hotelu niż spać w jakimś domku jak rok temu... Poza tym zależy mi na hotelu ze SPA. Znacie jakiś? Ja jak na razie znalazłam ten http://www.starydziwnow.pl/pl i muszę powiedzieć, że ma ciekawą ofertę. Byłyście tam?

Gdzie na wakacje w Polsce??

08 mar 2014 - 21:00:18

Dla mnie tylko i jedynie moje ukochane Świnoujście serce

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

hotel