Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

Gdzie na wakacje?

40 minut temu

osprzęt przepięciowy

godzinę temu

Własna firma

godzinę temu

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 16:58

Gl 4 80w90

dzisiaj o 16:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie na Mazury w czerwcu?

20 mar 2013 - 19:39:51

Też tam byłam! to jedno z moich ulubionych miejsc, okolica cudowna i warunki w letnisku też były ok. Na pewno w tym roku również tam pojadę, już planujemy z rodzinką :)

20 mar 2013 - 20:33:03

Moim zdaniem jeśli na mazury to gdzie bądź ! Tam ogólnie jest pięknie! Jest wiele ośrodków dla każdego i bogatego i biednego. Ja osobiście kocham tamtejsze ośrodki i domki nad jeziorami . Poszukaj coś w tym kierunku :):*

05 kwi 2013 - 18:58:13

I jak tam poszukiwania? :) ja już nie mogę się doczekać wyjazdu na mazury.. a wspominane Zalesie w Rentynach jak najbardziej mozna polecic ze wzgledu na atrakcyjnosc nie tylko krajobrazow ale takze cen ;)

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

07 kwi 2013 - 09:30:50

Cytat
igin
letnisko "Zalesie" w Rentynach jeżeli chodzi o domki na mazurach lub nad jeziorem to nie ma lepszego dla mnie miejsca, uwielbiam tam co roku przyjeżdżać http://rentyny.net/

Czy to jest ten ośrodek?

Na filmiku wygląda bardzo to spokojnie, ale rozumiem, że był kręcony poza sezonem. A jak to w sezonie wygląda? Jest dużo ludzi? Czy są organizowane imprezy, czy jest głośno, w jakim przedział wiekowy przeważa wśród turystów?

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

07 kwi 2013 - 10:12:02

nie da się tak powiedzieć jak tam jest, jak ja byłem było spokojnie ale też nie byłem w samym środku sezonu, to trzeba wybrać się samemu i zobaczyć. Nudne miejsce to to nie jest

07 kwi 2013 - 10:14:26

polecam Giżycko ;)

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

07 kwi 2013 - 10:20:01

ja polecam Augustów, a kąpać się w Przewięź, w Augustowie jest fajnie, plaza narty wodne, statki i inne atrakcje. a nad Przewięzią można jechać i cały dzień spędzić nad wodą zabierając ze sobą kawałek grilla, jest stroma fajna piaskowa plaza gdzie po niej musisz zejść do wody lub wejść pod górkę. co prawda w słoneczne i upalne dni ciężko po piasku się chodzi gdyż jest gorący, ale moim zdaniem to frajda wchodzić po nim - wiele osób tak robi i to jest śmieszne ;) naprawdę polecam bo jak jest bardzo fajna pogoda to dużo osób tam jeździ ;) a co do wody, nie jest jakaś tam brudna czy coś..normalna.. także polecam, gdyż sama jeżdżę tam od kilkunastu już lat i nie zmienię tego miejsca.
to jest przewięź

a tu Augustów plaża
ii rynek gdzie można połazić

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-07 10:27 przez bonia134.

07 kwi 2013 - 10:21:10

A co wy na to zeby jednak Augustów.Byłam tam rok temu.Wekendowy spływ Rospudą ,potem 5 dni na prywatnych pokojach z wyzywieniem na miescie ,gdzie jest bardzo tania nowa ,,jadłodajnia'' POLECAM

07 kwi 2013 - 10:21:12

Cytat
kla20
Polecam Mrągowo, a tym bardziej Lipiec Sierpien gdzie jest impreza za imprezą m.in Festiwale golonki, Mazurskie noce kabaretowe, Piknik Country, Dni mrągowa i wiele innych. Są fajne miejsca kwater blisko jeziora, plaż, domki letniskowe itp. Mozna nawet wynając pole namiotowe. Można obejsc praktycznie całe jezioro promenadą :) Z mrągowa Blisko do Mikołajek ( basen w Gołębiewskim, port ), Do giżycka 30 km, Wilczy szaniec, Zamek w Reszlu , Góra 4 wiatrów itp. Wiele tras rowerowych, wiele lasków po których mozna spacerowac :) Kto nie zwiedził Mrągowa ten nie wie jak tam jest : )

o tak ja tu mieszkam ;)

07 kwi 2013 - 10:41:15

Cytat
just7
Cytat
igin
letnisko "Zalesie" w Rentynach jeżeli chodzi o domki na mazurach lub nad jeziorem to nie ma lepszego dla mnie miejsca, uwielbiam tam co roku przyjeżdżać http://rentyny.net/

Czy to jest ten ośrodek?

Na filmiku wygląda bardzo to spokojnie, ale rozumiem, że był kręcony poza sezonem. A jak to w sezonie wygląda? Jest dużo ludzi? Czy są organizowane imprezy, czy jest głośno, w jakim przedział wiekowy przeważa wśród turystów?
Tak, to kręcone poza sezonem :) byłam w sezonie i całkiem inaczej się wszystko prezentowało :) dużo turystów i atrakcji. Z tego co wiem różni ludzie wiekowo przyjeżdzają.

07 kwi 2013 - 11:16:28

Na mazurach chyb da się najlepiej wypocząć. Polecam dla ludzi zapracowanych, z dużych miast. Mazury to cisza spokój , dużo zieleni, czyste, a na pewno czystsze powietrze niż w dużych miastach. Aż czuć zapach Relax'u w powietrzu .

07 kwi 2013 - 11:22:55

zależy jaki rodzaj wakacji wybierasz. Jeśli chcesz leżeć plackiem w ciszy i spokoju, grac w siatke, pływać jeździć na rowerkach, przy tym nie wydać dużo, polecam stare jabłonki:)

07 kwi 2013 - 11:33:46

Polecam głęboczek ;)

07 kwi 2013 - 11:38:42

Jeśli lubisz ciszę i spokoj to polecam miejscowość Kal koło Węgorzewa. JA uwielbiam to miejsce.
DOmki super, woda obok, mozliwosc wynajecia łodek i zaglówek.
A jak zachce się troszkę gwaru to do Węgorzewa 3km;)

07 kwi 2013 - 11:40:40

Ja, jak któraś z dziewczyn wyżej, polecam Stare Jabłonki, dojazd w porządku, las i czyste jezioro a do tego bardzo niedrogo.
Mikołajki też są w porządku.
I polecam swoje rodzinne czyli Ostródę :D dwa jeziora w mieście, kilka dookoła. Super baza wypadowa do większych miast bo zrobili nam wygodne drogi ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nocleg GDAŃSK ! Pilne