Obecnie rozmawiamy o:

obraz na płótnie

gorący temat

Samochód.

7 minut temu

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

KRAKÓW :)) noclegi .. ?

14 lip 2015 - 20:17:29

Ja również polecam Hostel Trzy Kafki :)

niezweryfikowana
Posty: 37
Ostrzeżenia: 7/5

KRAKÓW :)) noclegi .. ?

30 paź 2015 - 18:43:20

Ja, jak szukałam z koleżanką noclegu w Krakowie, to pamiętam, że znalazłyśmy go przez taką wyszukiwarkę <moderaca-spam>. Zupełnie nie znałyśmy Krakowa, więc to wydało się nam najlepszą opcją, bo nie musiałyśmy szukać na wielu stronach i sprawdzać dokładne cen i dostępności pokoi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-08 16:09 przez moderator.

KRAKÓW :)) noclegi .. ?

23 gru 2015 - 10:11:51

Ja polecam hotel Koral pod Krakowem ;)

Ostatnio byliśmy tam z chłopakiem na kilkudniowym urlopie i jesteśmy bardzo miło zaskoczeni :)
Nigdy wcześniej nie trafiliśmy na tak uprzejną obsługe!

Hotel jest w Wieliczce, także jest co zwiedzać ;)

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

KRAKÓW :)) noclegi .. ?

06 sty 2016 - 11:05:23

Ja z kolei bardzo lubię hostel Abel. Głównie dlatego, że lokalizacja jest super i wszędzie mam blisko. Bardzo lubię Kazimierz i dzięki temu miejscu bardzo dobrze czuję się w Krakowie, jest naprawdę niezwykłe i magiczne.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 3/5

KRAKÓW :)) noclegi .. ?

08 lut 2016 - 20:07:45

My zakwaterowaliśmy się w hotelu w centrum Krakowa u podnóża zamku Królewskiego Wawel. Wszędzie mieliśmy blisko, warto nieraz zarezerwować sobie taki hotel aby później nie mieć kłopotu z dojazdem do centrum. Hotel Royal jest bardzo stylowy i atrakcyjny http://www.hotelewam.pl/510-hotel-royal-krakow.html.

KRAKÓW :)) noclegi .. ?

26 mar 2016 - 21:40:51

Ostatnio wybrałam się z mężem na weekend do Krakowa. Wybraliśmy Hotel około 10 min samochodem od miasta Szary Residence, naprawdę godny polecenia ładny, nowoczesny wystrój oraz normalna cena, dużo lepsza niż w centrum miasta . Fajny hotelik dla rodzin ale i rodziców chcących uciec na chwilę od codzienności. Pozdrawiam :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-26 21:41 przez patinnka.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

KRAKÓW :)) noclegi .. ?

27 mar 2016 - 19:20:20

Warto sprawdzić tutaj: http://www.noclegowo.pl/noclegi/krakow/ Cenę można dopasować do możliwości, do tego opinie i szansa na dodanie swoich wrażeń z pobytu. Polecam!

KRAKÓW :)) noclegi .. ?

11 kwi 2016 - 14:56:18

Ja Ci mogę polecić http://neohotel.pl/ Byliśmy z narzeczonym w zeszły weekend, bo skusił nas pakiet dla 2 osób ze śniadaniem, zniżką w hotelowym barze na 20% i możliwością zamówienia mobilnego spa :D Nocleg w bardzo ładnym dwuosobowym pokoju za 189 zł. Jak na Kraków, to bardzo okazyjna cena :)

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

KRAKÓW :)) noclegi .. ?

12 kwi 2016 - 12:54:50

Możesz poszukać na serwisach internetowych jak booking albo bookapart. Na tym drugim można negocjować ceny :)

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 5/5

KRAKÓW :)) noclegi .. ?

13 lip 2016 - 14:14:25

Ja polecam hotel best western efekt express przy ul. Opolskiej, bardzo sensowny standard za naprawdę niską cenę jak na Kraków, niestety tutaj zdzieranie na noclegach to klasyka gatunku ;/

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

KRAKÓW :)) noclegi .. ?

13 lip 2016 - 14:41:17

Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce :) Okolica spokojna, komfort wysoki, do centrum rzut beretem.

zweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 2/5

KRAKÓW :)) noclegi .. ?

03 sie 2016 - 18:26:47

Dla mnie super miejscem, gdzie się można zatrzymać jest Hostel Abel na Kazimierzu. Bardzo lubię tę część Krakowa, to w niej panuje ten wyjątkowy i niepowtarzalny klimat, którego nie da się opisać tylko trzeba poczuć.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mielno