Obecnie rozmawiamy o:

przyjazne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Grecja - Kreta

11 lut 2013 - 18:03:04

Cześć. Czy któraś z was była na wakacjach na Krecie? Jak tak to gdzie, za ile? I czy w maju jest możliwość, żeby się fajnie bawić, opalić etc? Podzielcie się wrażeniami ! :) :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-12 08:55 przez eff93.

Grecja - Kreta

12 lut 2013 - 15:56:24

Ja byłam na Krecie, dokładnie w Malii. Ogólnie było fajnie, ale do tej miejscowości przyjeżdżają przede wszystki młodzi Anglicy, którzy kompletnie nie umieją się zachować (są okropnie głośni, brudni, niczym się nie przejmują, imprezują całą noc itp.). Kreta jest przepiękna :) Ale trzeba mieć trochę pieniędzy, żeby móc w pełni skorzystać z wakacji :) Na porządku dziennym jest tam wynajęcie samochodu czy quadów. My wypożyczyliśmy sobie samochód i zwiedziliśmy trochę wyspy :) Ja byłam tam w czerwcu, było bardzo gorąco.

Grecja - Kreta

12 lut 2013 - 16:33:56

Kurcze, a żeby wypożyczyć samochód to są jakieś ograniczenia? Mi się bardzooo spodobała miejscowość Falasarna... Wybieram się tam z przyjaciółką, więc jak tam w maju/czerwcu wygląda życie nocne? ;)

Grecja - Kreta

12 lut 2013 - 16:49:30

Ja byłam w tamtym roku na krecie w połowie wrzesnia w miejscowości Hersonissos , Jezeli chodzi o nocne zycie to codziennie kiedy zaczyna sie sezon są imprezy na plaży "star beach" muzyka jest puszczana do tego piana party wszyscy tanczą w pianie,w kostiumach kąpielowych,z drinkami, na okolo baseny i zejscie do morza :) Jezeli chcesz isc do miasta to nie jest daleko , i jest tam klub obok klubu do wyboru do koloru , Jak ja tam byłam w polowie wrzesnia to temperatura byla ponad 30 stopni a opalenizna piekna ! morze cudowne ! i cholernie słone ! :)

Grecja - Kreta

12 lut 2013 - 16:52:59

Byłam -pierwsze wakacje zagraniczne kilka lat temu Hersonissos !!!
We wrześniu byłam ,polecam!

Grecja - Kreta

12 lut 2013 - 16:53:08

Nie ma ograniczeń co do wypożyczenia samochodu, oczywiście trzeba mieć prawko :P I trzeba uważać na policję, bo mandat trzeba zapłacić od razu, a nie są to małe sumy. A życie nocne jest bardzo urozmaicone :) Myślę, że nudzić się nie będziecie :)

Grecja - Kreta

12 lut 2013 - 16:56:03

Byłam na Krecie dwa lata temu w lipcu. To były najcudowniejsze dwa tygodnie w moim życiu. Świetne jedzenie, wspaniałe widoki i przesympatyczni ludzie. Wycieczka z duńskiego biura podróży.

Grecja - Kreta

12 lut 2013 - 17:00:18

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-08 11:20 przez Ewelina130787.

Grecja - Kreta

12 lut 2013 - 17:01:29

Byłąm na Krecie na jej pólnocnej części. Tam znajduje sie przepiękna laguna Balos - raj na Ziemi!!! będą na Krecie nie mzna tego pominąć. Jeśli chcesz to zajrzyj na mojego bloga mam tam zdjęcia własnie z Krety:)

http://ladystyl.blogspot.com/

Grecja - Kreta

12 lut 2013 - 17:04:32

ja bylam 2 razy na Krecie, pierwszy raz jakies 12 lat temu w Hersonnissos, a drugi raz 3 lata temu w Stalis. uwielbiam Krete, tylko szkoda ze tak duzo Anglikow jest, kiedys to wszystkie restauracje byly typowo greckie, imprezy tez, a teraz wszystko sie zrobilo bardziej angielskie (wszedzie steak, fish&chips i inne tradycyjne zarcie angielskie). Malia w ogole jest jednym z najbardziej imprezowych miejsc wedlug mlodych Brytyjczykow (cos jakby grecka Ibiza), takze mysle ze jesli chodzi o imprezy to sie na Krecie nudzic nie bedziecie, tylko zalezy tez jaki standard preferujecie, bo Anglicy sa okropni, beznadziejni, po prostu na wakacjach lepiej ich unikac.

Grecja - Kreta

12 lut 2013 - 17:09:40

Ja byłam w maju, 19.05 wylatywałam na Kretę. Cudownie wspominam, cena szokująca - za 3* hotel przy plaży z opcją HB - 749zł od osoby :) Oczywiście last minut, rezerwowane tydzień wcześniej. Byłam w małej miejscowości 6 km od Rethymnonu :)
Pogoda w maju piękna, temp. około 25 stopni, woda 21-22 stopnie, opaliłam się ładnie. Życie nocne może w mniejszych kurortach nie tak urozmaicone, ale w większych miastach owszem :)

Grecja - Kreta

12 lut 2013 - 23:42:38

Bardzo chętnie polecialabym w wakacje, ale nie ma takiej możliwości - praca. Ktoś jeszcze coś powie?:)
Ehh ta laguna... prześlicznie...

Grecja - Kreta

12 lut 2013 - 23:48:20

ja byłam w 2010 roku w lipcu, w podróży poślubnej, wypożyczyliśmy samochód i zwiedzaliśmy wyspę, mieszkaliśmy w hotelu przy plaży, 4 gwiazkowym
odpoczynek udany, ale wyspa jako wyspa nie podoba mi się, jest wiele ładniejszych miejsc

Grecja - Kreta

13 lut 2013 - 08:11:25

Cytat
curly24
Byłąm na Krecie na jej pólnocnej części. Tam znajduje sie przepiękna laguna Balos - raj na Ziemi!!! będą na Krecie nie mzna tego pominąć. Jeśli chcesz to zajrzyj na mojego bloga mam tam zdjęcia własnie z Krety:)

http://ladystyl.blogspot.com/

śliczne zdjęcia !

a ile was mniej więcej taka podróż kosztowała?

Grecja - Kreta

13 lut 2013 - 08:21:44

Byłam na Krecie rok temu i to własnie w maju na północy Krety koło jednego z większych miast Rethymno warto odwiecić wspaniała starówka i te piękne wąskie uliczki polecam również słynną plaże Elafonisi na prawdę warto tylko lepiej samemu wyporzyczyc auto i pozwiedzac te miejsca u rezydenta płaci sie dwa razy drozej a cała podróz kosztowała 1500zl sniadania i obiadokolacje

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wrocław - nocleg