Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

ja bylam poraz kolejny na Majorce :) i na Słowacji. Prawdopodobnie pod koniec wakacji jeszcze raz Majorka :D

Cytat
ewamariona
Cytat
3roxi3
Cytat
jowitastogi
A ja zostaje w mOim miescie ...Gdańsku :)

piekne miasto! też bym sięnigdzie nie ruszała i jeszcze Sopot blisko:)
Ja tez jestem z Gdanska jest tu tyle atrakcji ze nawet nie trzeba wyjezdzac zeby super spedzic wolny czas. Sopot pieknie sie rozbudowal jest tu cudownie.

no napewno.....
ja mieszkam na poludniu i jakos nie wyberam sie nad polskie morze... nieciągnie mnie wogule !!!

Cytat
sylwunia87
Cytat
ewamariona
Cytat
3roxi3
Cytat
jowitastogi
A ja zostaje w mOim miescie ...Gdańsku :)

piekne miasto! też bym sięnigdzie nie ruszała i jeszcze Sopot blisko:)
Ja tez jestem z Gdanska jest tu tyle atrakcji ze nawet nie trzeba wyjezdzac zeby super spedzic wolny czas. Sopot pieknie sie rozbudowal jest tu cudownie.

no napewno.....
ja mieszkam na poludniu i jakos nie wyberam sie nad polskie morze... nieciągnie mnie wogule !!!
Najgorszym mankamentem jest pogoda, wiadomo jak z nia jest ale jesli by dopisala u nas jest pieknie

Do Egiptu na 2 tygodnie, już nie mogę się doczekać :)

ohh wy tu takie śliczne miejsca wypisujecie a ja w sierpniu tylko odwiedzam Grzybowo k/Kołobrzegu :( a jeszcze ten tydzien pewnie minie szybko jak nigdy...oby pogoda byla ...

Cytat
skysweet
ohh wy tu takie śliczne miejsca wypisujecie a ja w sierpniu tylko odwiedzam Grzybowo k/Kołobrzegu :( a jeszcze ten tydzien pewnie minie szybko jak nigdy...oby pogoda byla ...
I tez fajnie spedzisz oby dopisala pogoda. U nas w Polsce jest tyle pieknych miejsc a jak to mowi przyslowie cudze chwalicie swego nie znacie.

ja początek września Paryż, jadę przyjaciółek wydać za mąż:)

No ja narazie nie wiem co dalej :P
W zeszłym roku Francja, Holandia, Belgia, Grecja, Włochy, Serbia, Bułgaria...
W tym - narazie byłam na weekend nad morzem ale pogody nie było :( planuje chyba jeszcze raz wypad nad morze ale to za miesiac a we wrzesniu na 3 tygodnie nad jezioro :D
wakacje po liceum to najlepszy czas :D


OBNIŻYŁAM CENY NAWET O POŁOWĘ!!!
ZAPRASZAM NA ZAKUPY I WYMIANKI!!!
:)

tydzien temu wrócilam z Malty :)

Rok temu byłam z mężem nad naszym morzem ,cudowne miejsce jednak wtedy pogoda nam nie dopisała.Ale morze tak mnie zauroczyło ze w tym roku chyba tam wrócimy i mam nadzieję ze teraz pogoda będzie wspaniała :)

Cytat
Chomik
JAK CO ROKU PRZYSTANEK WOODSTOCK W KOSTRZYNIE!!! Będzie się działo ;)


jej, a mnie znowu nie będzie :( wybieram się od paru lat, ale zawsze były dwa problemy: z pozwoleniem rodziców na wyjazd i z kasą... teraz już pozostaje tylko ten drugi problem... a w tym roku mają grać Korpiklaani! T-T w przyszłym roku już będę na woodstocku na pewno. :)

dodawajcie fotki? pooglądam i pomarzymy:)

niezweryfikowana
Posty: 528
Ostrzeżenia: 4/5

standardowo chorwacja w sierpinu

3roxi3 skad ta palma?:P



ja bylam nad jeziorem,bede w Gdansku i Grecji :)

poza tym tez planuje woodstock no i memoriał wagnera w Łodzi !:]


*

a to z 2006 z Grecji :)

i Serbia



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-20 11:57 przez szperaacz.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prawo jazdy