Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

ja byłam rok temu w Grecji, a w tym wybieramy sie na wielka wycieczke do Angli, przez Niemcy Francje Belgie Holandie, niedlugo zapewne polskie morze, a jak narazie mam zamiar jechac do Grunwaldu, moja siostra była niedawno z Afryce, a dokladniej w Maroko ;)

JAK CO ROKU PRZYSTANEK WOODSTOCK W KOSTRZYNIE!!! Będzie się działo ;)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-18 11:15 przez Chomik.

Cytat
oleczka83
A ja dzisiaj (no, jutro, bo dzisiaj cała noc w pociągu) zaczynam 2-tyg. pieszą wędrówkę po Bieszczadach :D:D:D


ooo polecam jak jestem co roku w Bieszczdach w tamtym roku na miesiac byłam a w tym tylko tydzien lub dwa ;( nie ma to jak plecak,namiot,glany,gitara i w droge ;))

Cytat
Chomik
JAK CO ROKU PRZYSTANEK WOODSTOCK W KOSTRZYNIE!!! Będzie się działo ;)

a mnie w tym roku nie będzie =( =(

ja byłam na koloniach w Borsku pod namiotami a potem w domkach. A jeszcze pojade z przyjaciółmi pod namioty do Twardego Dołu :) I to raczej wszystko :(

Cytat
asienkaaaa1989
ja byłam rok temu w Grecji, a w tym wybieramy sie na wielka wycieczke do Angli, przez Niemcy Francje Belgie Holandie, niedlugo zapewne polskie morze, a jak narazie mam zamiar jechac do Grunwaldu, moja siostra była niedawno z Afryce, a dokladniej w Maroko ;)


Tylko pozazdrościć :)

Ja byłam 2 lata temu w Turcjii, Grecjii i w Niemczech, to były moje najlepsze wakacje w życiu :D

Ja byłam na weekend na spływie kajakowym przez Rospudę :)

oh wakacje juz niestety były ,ale jak wspaniałe polecam Rodos;-)))))))))))))))))))))



ja na mazury a gdzie dokladniej to jeszcze nie wiem :) i warszawa :)

Cytat
3roxi3
Cytat
jowitastogi
A ja zostaje w mOim miescie ...Gdańsku :)

piekne miasto! też bym sięnigdzie nie ruszała i jeszcze Sopot blisko:)
Ja tez jestem z Gdanska jest tu tyle atrakcji ze nawet nie trzeba wyjezdzac zeby super spedzic wolny czas. Sopot pieknie sie rozbudowal jest tu cudownie.

w środe do Wiednia jade :) a potem Chorwacja .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prawo jazdy