Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Polskie góry - gdzie wypocząć?

25 wrz 2019 - 22:06:32

Zimową porą lepiej omijać beskidy. Z góry można zobaczyć ile jest smogu w dolinach. Aż strach wracać w niższe partie.
Poza tym sprawdż gdzie pada deszcz w Polsce żeby nie było drugiego Giewontu

niezweryfikowana
Posty: 103
Ostrzeżenia: 6/5

Polskie góry - gdzie wypocząć?

19 gru 2019 - 13:22:14

Polubiłam Zakopane. Kiedyś wydawało mi się bardzo skomercjalizowane ale ma swój urok. Poza tym to bardzo dobra baza wypadowa do zwiedzania okolicy.
Mnie zaskoczył przede wszystkim fakt, że w Zakopanem wcale nie jest drogo. W przeciwieństwie do np. nadmorskich miejscowości. Trudno było mi uwierzyć, że na słynnych Krupówkach można napić się grzanego wina za 3 zł, zjeść ciacho w klimatycznej cukierni za 2,50, napić się kawy za "piątkę", czy kupić drewniane pamiątki za kilka złotych.

Podobnie noclegi mozna znaleźć o wiele taniej.

Polskie góry - gdzie wypocząć?

16 lip 2020 - 12:39:01

Ja lubię polskie góry latem, ale wiem, że pogoda czasem płata figle, więc decyduję się zawsze na taki hotel, gdzie nie będę się nudzić. Lubię mieć na miejscu SPA, basen czy inne atrakcje typu kręgle lub siłownię. Dlatego Hotel Klimek SPA w Muszynie przekonał mnie swoją ofertą - wiem, że tam raczej nie będę się nudzić.

Polskie góry - gdzie wypocząć?

17 lip 2020 - 14:51:25

Piękne są Zakopane oraz Morskie Oko :)

Polskie góry - gdzie wypocząć?

22 wrz 2020 - 19:28:17

Ja Zakopane omijam, za wielkie tłumy i zrobiło się miasteczko tam masowe, że gubię w nim urok dzikości gór

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 3/5

Polskie góry - gdzie wypocząć?

30 wrz 2020 - 14:09:22

A ja podrzucam Ci adres sklepu sportowego z modną odzieżą w świetnych cenach: http://sklepiguana.pl/ :)

niezweryfikowana
Posty: 854
Ostrzeżenia: 9/5

Polskie góry - gdzie wypocząć?

22 mar 2022 - 09:47:34

Polecam ten hotel nad jeziorem:
https://www.lakehill.pl/oferty-specjalne/romantycznie-w-lake-hill-hotel1

Szczególnie jesli chcecie wybrać się na romantyczny weekend we dwoje. Na miejscu jest możliwość wykupienia pakietu z noclegami oraz wyzywieniem. W pakiecie jest również dostep do strefy wellness. Na miejscu jest możliwość kąpania się w basenach zewnętrznych oraz wewnętrznych. Basen na zewnątrz jest oczywiście podgrzewany.

Położenie moim zdaniem świetne, jest to dobra baza wypadowa do zwiedzania Karkonoszy.


Polskie góry - gdzie wypocząć?

03 kwi 2022 - 10:01:02

Wyjazd w góry zawsze mnie cieszy, ale uwielbiam także wyjeżdżać nad morze. W tym roku mamy już rezerwacje i nie mogę się jej już doczekać. Co do wyjazdu, to ja już pomału dążę do ładnej opalenizny, a uzyskam ją dzięki ampułkom melanotan https://melanotan.biz/ dowiedziałam się o nich od koleżanki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Link polecający na booking.com 50 zl