Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

transportery taśmowe

16 minut temu

sprawdzony stomatolog

19 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 5/5

Polskie góry - gdzie wypocząć?

27 mar 2017 - 11:25:50

Ja ze swojej strony polecam Muszynę. Naprawdę wypoczęłam z dala od zgiełku miasta. Nocowałam w Hotelu Klimek, który zrobił na mnie dobre wrażenie.

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 3/5

Polskie góry - gdzie wypocząć?

04 kwi 2017 - 12:10:10

Tam nie byłam. Ja w sumie najczęściej jak już jadę w góry to w okolice Wisły. W zeszłym roku spędziłam świetny czas w Istebnej. To niedaleko. Nocowałam w Hotelu Złoty Groń. Mają tam wyciągi, a także doskonałe trasy do pieszych wędrówek. Mi też spodobała się opcja, by pojechać tam pojeździć na rowerze. Widziałam, że organizują trening kolarstwa górskiego, to dość interesująca opcja.

Polskie góry - gdzie wypocząć?

04 kwi 2017 - 12:37:45

Polecam booking.com :) są pokazane pokoje :) Często korzystam i jestem zadowolona :)

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

Polskie góry - gdzie wypocząć?

10 sie 2017 - 21:28:48

Już w innym temacie polecałam Zakopane - może niektórym wydaje się, że wypocząć tam trudno, ale myślę, że mimo wszystko się da bez problemu.Trzeba tylko wybrać odpowiedni nocleg. Zakopane ma ten plus, że wszelkie porady i wskazówki znajdziemy w necie. Nawet aplikacja jest Kasprowy Wierch, a więc łatwo znajdziemy dla siebie super trasę na popularny szczyt. Możemy znaleźć opinie praktycznie o wszystkim i nie dać się oszukać. A poza tym klimat tego miejsca - bezcenny.

Polskie góry - gdzie wypocząć?

11 sie 2017 - 08:28:01

polecam Polanicę Zdrój i ogólnie całą Kotlinę Kłodzką. Piękne widoki, jest gdzie połazić, co zjeść i co zwiedzić ;)

Polskie góry - gdzie wypocząć?

11 sie 2017 - 17:24:19

Nowy Sącz można skoczyć do Krakowa .
ogólnie wolę morze , góry są piękne
byłam w alpach w Austrii i w Monachium tam tez widać góry .

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 4/5

Polskie góry - gdzie wypocząć?

25 paź 2017 - 10:58:35

Ja polecam zdecydowanie Karpacz. Bardzo przyjemna miejscowość - można zobaczyć sporo rzeczy i porządnie odpocząć. Warto zatrzymać się w pensjonacie Daglezja, z uwagi na jego dogodną lokalizację. Plusem jest też to, że zarówno w okresie letnim jak i zimowym jest tam co robić ;)

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

Polskie góry - gdzie wypocząć?

11 gru 2017 - 15:17:53

Może Beskidy albo Jura? Bardzo ładne miejsca.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Polskie góry - gdzie wypocząć?

17 gru 2017 - 19:34:23

Jak w góry to tylko Zakopane! :D

Polskie góry - gdzie wypocząć?

25 gru 2017 - 22:46:52

Hotel Górski w Białce Tatrzańskiej wspominam rewelacyjnie. Mają dużo atrakcji na miejscu (siłownie, jacuzzi, sauny, pokój zabaw dla dzieci, restaurację ) ale również niedaleko znajdują się termy z których za drobną opłatą można korzystać, wiec na brak zajęć do relaksu nie narzekaliśmy. :) Byliśmy w sezonie letnim, jestem ciekawa jak tam wygląda w zimie, bo latem góry były malownicze, to zimą chyba było by jeszcze fajniej – będę musiał to kiedyś sprawdzić! :D Ogólnie bardzo polecam, przytulny hotel o wysokim standardzie i przemiłą, pomocną obsługą. Białka Tatrzańska rządzi! :D

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 4/5

Polskie góry - gdzie wypocząć?

18 sty 2018 - 12:15:53

Ja najbardziej lubię Karpacz. Nie ma aż tylu turystów i można pozwiedzać oraz odpocząć. Zatrzymuję się najczęściej w pensjonacie Daglezja - polecam go ze względu na dobre ceny i miłych gospodarzy :)

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 5/5

Polskie góry - gdzie wypocząć?

28 cze 2018 - 15:12:47

Wg mnie fajnym wyborem w okresie letnim jest pobyt w Muszynie. Z jednej strony cisza i spokój, z drugiej - naprawdę jest co robić. Liczne miejsca do spacerów, zabytki, można wypożyczyć rowery i pojeździć po okolicy. Ja ze swojej strony polecam hotel klimek - pyszne jedzenie, strefa aquaparku i spa.

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

Polskie góry - gdzie wypocząć?

02 sty 2019 - 12:59:34

Jaworki są bardzo ładne ;) Jeśli zaczynacie przygodę z górami - gorąco polecam. Co więcej, noclegi tam są bardzo tanie i w dobrych warunkach, osobiście lubię odwiedzić tę miejscowość co roku. Rezerwujemy własny apartament z kuchnią, bo jest to dla mnie pod względem wygody najwygodniejsza opcja noclegowa.

Widoki sa przepiękne
Wiele tras spacerowych
I co najważniejsze nie ma takiego tłumu turystów jak przykładowo w Zakopanem.


Polskie góry - gdzie wypocząć?

25 lip 2019 - 12:26:42

Ja niedawno zaczęłam rozglądać się za alternatywami dla Karpacza, czy Zakopanego i natknęłam się na Poprad na Słowacji, polecam jeśli chcecie się po prostu "zresetować" z dala od zgiełku :) a po całym dniu wędrówek górskimi szlakami polecam zajrzeć do parku wodnego AquaCity i wygrzać się w wodach termalnych serce

Polskie góry - gdzie wypocząć?

09 sie 2019 - 09:07:51

Ja polecam moje strony, małopolska, a dokładniej Nowy Sącz i okolice :) Nowy Sącz jest świetną bazą wypadową, jeśli chcecie pozwiedzać okoliczne miejscowości. Niedaleko stąd do Krynicy, Szczawnicy, Muszyny. Rytra i wielu innych wartych odwiedzenia miejsc :) Jako wybór noclegu przychodzi mi na myśl tylko i wyłącznie Miasteczko Galicyjskie - https://miasteczkogalicyjskie.pl/, mega klimatyczne miejsce, pyszna regionalna kuchnia i ceny też bardzo przystępne :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Atrakcje dla dzieci Wrocław ?