Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 5/5

Polskie góry - gdzie wypocząć?

27 mar 2017 - 11:25:50

Ja ze swojej strony polecam Muszynę. Naprawdę wypoczęłam z dala od zgiełku miasta. Nocowałam w Hotelu Klimek, który zrobił na mnie dobre wrażenie.

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 3/5

Polskie góry - gdzie wypocząć?

04 kwi 2017 - 12:10:10

Tam nie byłam. Ja w sumie najczęściej jak już jadę w góry to w okolice Wisły. W zeszłym roku spędziłam świetny czas w Istebnej. To niedaleko. Nocowałam w Hotelu Złoty Groń. Mają tam wyciągi, a także doskonałe trasy do pieszych wędrówek. Mi też spodobała się opcja, by pojechać tam pojeździć na rowerze. Widziałam, że organizują trening kolarstwa górskiego, to dość interesująca opcja.

Polskie góry - gdzie wypocząć?

04 kwi 2017 - 12:37:45

Polecam booking.com :) są pokazane pokoje :) Często korzystam i jestem zadowolona :)

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

Polskie góry - gdzie wypocząć?

10 sie 2017 - 21:28:48

Już w innym temacie polecałam Zakopane - może niektórym wydaje się, że wypocząć tam trudno, ale myślę, że mimo wszystko się da bez problemu.Trzeba tylko wybrać odpowiedni nocleg. Zakopane ma ten plus, że wszelkie porady i wskazówki znajdziemy w necie. Nawet aplikacja jest Kasprowy Wierch, a więc łatwo znajdziemy dla siebie super trasę na popularny szczyt. Możemy znaleźć opinie praktycznie o wszystkim i nie dać się oszukać. A poza tym klimat tego miejsca - bezcenny.

Polskie góry - gdzie wypocząć?

11 sie 2017 - 08:28:01

polecam Polanicę Zdrój i ogólnie całą Kotlinę Kłodzką. Piękne widoki, jest gdzie połazić, co zjeść i co zwiedzić ;)

Polskie góry - gdzie wypocząć?

11 sie 2017 - 17:24:19

Nowy Sącz można skoczyć do Krakowa .
ogólnie wolę morze , góry są piękne
byłam w alpach w Austrii i w Monachium tam tez widać góry .

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 4/5

Polskie góry - gdzie wypocząć?

25 paź 2017 - 10:58:35

Ja polecam zdecydowanie Karpacz. Bardzo przyjemna miejscowość - można zobaczyć sporo rzeczy i porządnie odpocząć. Warto zatrzymać się w pensjonacie Daglezja, z uwagi na jego dogodną lokalizację. Plusem jest też to, że zarówno w okresie letnim jak i zimowym jest tam co robić ;)

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

Polskie góry - gdzie wypocząć?

11 gru 2017 - 15:17:53

Może Beskidy albo Jura? Bardzo ładne miejsca.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Polskie góry - gdzie wypocząć?

17 gru 2017 - 19:34:23

Jak w góry to tylko Zakopane! :D

Polskie góry - gdzie wypocząć?

25 gru 2017 - 22:46:52

Hotel Górski w Białce Tatrzańskiej wspominam rewelacyjnie. Mają dużo atrakcji na miejscu (siłownie, jacuzzi, sauny, pokój zabaw dla dzieci, restaurację ) ale również niedaleko znajdują się termy z których za drobną opłatą można korzystać, wiec na brak zajęć do relaksu nie narzekaliśmy. :) Byliśmy w sezonie letnim, jestem ciekawa jak tam wygląda w zimie, bo latem góry były malownicze, to zimą chyba było by jeszcze fajniej – będę musiał to kiedyś sprawdzić! :D Ogólnie bardzo polecam, przytulny hotel o wysokim standardzie i przemiłą, pomocną obsługą. Białka Tatrzańska rządzi! :D

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 4/5

Polskie góry - gdzie wypocząć?

18 sty 2018 - 12:15:53

Ja najbardziej lubię Karpacz. Nie ma aż tylu turystów i można pozwiedzać oraz odpocząć. Zatrzymuję się najczęściej w pensjonacie Daglezja - polecam go ze względu na dobre ceny i miłych gospodarzy :)

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 5/5

Polskie góry - gdzie wypocząć?

28 cze 2018 - 15:12:47

Wg mnie fajnym wyborem w okresie letnim jest pobyt w Muszynie. Z jednej strony cisza i spokój, z drugiej - naprawdę jest co robić. Liczne miejsca do spacerów, zabytki, można wypożyczyć rowery i pojeździć po okolicy. Ja ze swojej strony polecam hotel klimek - pyszne jedzenie, strefa aquaparku i spa.

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

Polskie góry - gdzie wypocząć?

02 sty 2019 - 12:59:34

Jaworki są bardzo ładne ;) Jeśli zaczynacie przygodę z górami - gorąco polecam. Co więcej, noclegi tam są bardzo tanie i w dobrych warunkach, osobiście lubię odwiedzić tę miejscowość co roku. Rezerwujemy własny apartament z kuchnią, bo jest to dla mnie pod względem wygody najwygodniejsza opcja noclegowa.

Widoki sa przepiękne
Wiele tras spacerowych
I co najważniejsze nie ma takiego tłumu turystów jak przykładowo w Zakopanem.


Polskie góry - gdzie wypocząć?

25 lip 2019 - 12:26:42

Ja niedawno zaczęłam rozglądać się za alternatywami dla Karpacza, czy Zakopanego i natknęłam się na Poprad na Słowacji, polecam jeśli chcecie się po prostu "zresetować" z dala od zgiełku :) a po całym dniu wędrówek górskimi szlakami polecam zajrzeć do parku wodnego AquaCity i wygrzać się w wodach termalnych serce

Polskie góry - gdzie wypocząć?

09 sie 2019 - 09:07:51

Ja polecam moje strony, małopolska, a dokładniej Nowy Sącz i okolice :) Nowy Sącz jest świetną bazą wypadową, jeśli chcecie pozwiedzać okoliczne miejscowości. Niedaleko stąd do Krynicy, Szczawnicy, Muszyny. Rytra i wielu innych wartych odwiedzenia miejsc :) Jako wybór noclegu przychodzi mi na myśl tylko i wyłącznie Miasteczko Galicyjskie - https://miasteczkogalicyjskie.pl/, mega klimatyczne miejsce, pyszna regionalna kuchnia i ceny też bardzo przystępne :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Atrakcje dla dzieci Wrocław ?