Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 9/5

Polskie góry - gdzie wypocząć?

28 cze 2016 - 06:31:37

Ja preferuję góry skaliste. Bardzo dobrze wypoczywało mi się na przykład w Zakopanem, do którego mam słabość. Wracałam tam już wiele razy i chyba nigdy mi się nie znudzi. Jeszcze Bieszczady są dość ciekawe ale to góry skaliste preferuję bardziej,

Dobry standard jest w Willi Ryś <moderacja-spam> gdzie nocowaliśmy już kilka razy. Miejsce dość popularne tak więć nocleg trzeba zwykle rezerwować ze sporym wyprzedzeniem niemniej warto bo standard w stosunku do ceny jest wysoki.

Właściciele mili a jedzenie smaczne ( polecam szczególnie sniadania).



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-27 11:35 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Polskie góry - gdzie wypocząć?

29 cze 2016 - 23:30:32

Ja bardzo cenię sobie Karkonosze - jest pięknie, tajemniczo i nie da się tu nudzić. W wakacje odbywa się super wydarzenie festiwal Ducha Gór, polecam wszystkim miłośnikom niebanalnej rozrywki: <moderacja-spam> :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-27 11:36 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 5/5

Polskie góry - gdzie wypocząć?

07 lip 2016 - 23:46:42

Hej :) Do moich ulubionych miejsc w górach należy Muszyna. Bardzo mi się podoba uzdrowiskowy, kameralny klimat tej miejscowości, ale też to, że jest mnóstwo rzeczy do roboty - sporty, wędrówki, baseny, spa i sporo pięknych miejsc do zwiedzania (pomniki przyrody i zabytki). Jakbyś chciała wiedzieć coś więcej - pytaj. :)

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 8/5

Polskie góry - gdzie wypocząć?

04 sie 2016 - 00:23:54

Moim zdaniem warto rozważyć hotel Kopieniec w Murzasichle - <moderacja-spam> Cenowo, jak na taki wysoki standard, jest ok, piękna okolica mają taras widokowy, więc jest potencjał romantyczny ;) Cudne jedzenie (autorska kuchnia) w restauracji Krajobrazy - dla mnie wielki plus. Cicho i spokojnie a jednocześnie wszedzie blisko - ja tam spędziłam cudny weekend : )



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-27 11:37 przez moderator.

Polskie góry - gdzie wypocząć?

04 sie 2016 - 09:34:15

ja uwielbiam wracac do Ksrkonoszy. Jest tam po prostu cudownieee. To jedno z nielicznych miejsc, gdzie zapominam o klopotach dnia codziennego i po prostu ciesze sie zyciem. A takich lokalizacji pieknych az tak duzo nie ma. Wydaje mi sie, ze tez warto jezdzic na Sniznice. To sa okolice gdzie urodzila sie Justyna Kowalczyk. Ludzie mili, wszystko pieknie wyglada, a ceny tez sa okazyjne.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Polskie góry - gdzie wypocząć?

30 sie 2016 - 13:17:54

Jeśli zastanawiacie się gdzie pojechać w polskie góry polecamy Hotel Klimek****SPA. Wspaniałe miejsce na wypoczynek z rodziną. Znajdziecie u nas SPA w którym można uzyskać podstawowe zabiegi pielęgnacyjne, jak i wielogodzinne rytułały, takie jak rytułał czekoladowy. Dla małych gości hotel oferuje "Kącik malucha" - aqapark, bilard i inne ciekawe zajęcia.

Polskie góry - gdzie wypocząć?

01 wrz 2016 - 13:29:49

ja mogę polecić taką kwaterę <moderacja-spam> byliśmy rok temu z chłopakiem i byliśmy zadowoleni :) niedrogi i przytulnie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-27 11:38 przez moderator.

Polskie góry - gdzie wypocząć?

29 wrz 2016 - 15:22:09

Cytat
hotel4klimek
Jeśli zastanawiacie się gdzie pojechać w polskie góry polecamy Hotel Klimek****SPA. Wspaniałe miejsce na wypoczynek z rodziną. Znajdziecie u nas SPA w którym można uzyskać podstawowe zabiegi pielęgnacyjne, jak i wielogodzinne rytułały, takie jak rytułał czekoladowy. Dla małych gości hotel oferuje "Kącik malucha" - aqapark, bilard i inne ciekawe zajęcia.

Miałam przyjemność być w hotelu z moim Michałkiem :) Świetnie spedziliśmy czas :) Mały popluskał się w basenie a ja mogłam odpocząć w spa :)

Polskie góry - gdzie wypocząć?

30 lis 2016 - 08:25:18

Najlepsze wakacje, jakie spędziłam to w Poroninie. Jeżdżę zawsze do osady górskiej zarówno zimą, jak i latem. Teraz planuję pojechać na ferie zimowe, ponieważ mają ciekawe propozycje <moderacja-spam> mam nadzieję, że dostanę urlop. Oprócz tego byłam również w Karkonoszach oraz w Górach Stołowych.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-27 11:39 przez moderator.

Polskie góry - gdzie wypocząć?

01 gru 2016 - 10:33:45

W Kielcach jest świetny hotel z usługami SPA <moderacja-spam> . Może to nie góry, ale znajduje się parku sosnowym nieopodal rezerwatu Cedzyna. Niesamowite miejsce, ja bardzo tam wypoczęłam i za nie wielkie pieniądze :) Osobiście pojechałam ze znajomymi na zasłużony relaks, na pewno tam jeszcze kiedyś wrócimy. Najwyższy standard obsługi, to mi się bardzo podoba :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-27 11:40 przez moderator.

Polskie góry - gdzie wypocząć?

02 gru 2016 - 15:36:13

ja polecam Pieniny - piękne widoki :)

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 2/5

Polskie góry - gdzie wypocząć?

06 gru 2016 - 09:21:10

Był ktokolwiek w Bukowinie Tatrzańskiej ?? Matko, jak tam jest pięknie! Do tego są wyciągi narciarskie, restauracja i te świeże, górskie powietrze :D Byłam tam zeszłego roku i po dziś dzień wspominam tamtejszy klimat. W tym również się wybieramy z mężem. Nie potrafię nawet opisać jak tam jest super, sami zresztą zobaczcie w galerii <moderacja-spam> Domek nazywany jest Willą Pod Miedzą, a pokoje można rezerwować całym rokiem wiec dzwońcie, może jeszcze się uda coś zarezerwować. My już mamy swój pokoik :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-27 11:41 przez moderator.

Polskie góry - gdzie wypocząć?

06 gru 2016 - 09:44:31

Ja przyjemnie wspominam pobyt w <moderacja-spam>) Wraz z mężem i dziećmi pojechaliśmy tam ubiegłego roku. Mimo że mieścina lekko na uboczu, wszędzie mieliśmy blisko a do tego przepiękne widoki zaraz za oknem :D Urzekła nas obsługa i górskie powietrze, polecamy :D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-27 11:41 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

Polskie góry - gdzie wypocząć?

12 gru 2016 - 22:02:34

Wybieram się w tym roku na świetna w góry. Teraz tylko muszę kupić mężowi porządne buty zimowe męskie

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Polskie góry - gdzie wypocząć?

24 mar 2017 - 14:27:53

W tym roku zdecydowałam się na wyjazd w Karkonosze. Karpacz, górzyste tereny, bliskość natury. Generalnie jest gdzie aktywnie spędzać czas. Bliskość Śnieżki to dodatkowy atut, można iść pieszo albo wjechać wyciągiem.
Zostawiam namiar na noclegi <moderacja-spam>
Można znaleźć pokoje w rozsądnych cenach.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-27 11:42 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wrocław nocleg