Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Polskie góry - gdzie wypocząć?

03 wrz 2015 - 20:16:39

Zwadroń jest super. Byłam 3 razy, świetne miejsce wypadowe.

niezweryfikowana
Posty: 199
Ostrzeżenia: 6/5

Polskie góry - gdzie wypocząć?

22 wrz 2015 - 06:57:43

Mega przyjemnie jest w Białce Tatrzańskiej. Jest to spokojna miejscowość w Tatrach a noclegi można tam wynająć sobie w bardzo dobrych cenach. Zobaczcie sobie również jakie są tam termy:


Jest to bardzo duży kompleks basenów oraz saun gdzie naprwdę można się zrelaksować. Karnety nie są drogie bo można sobie wykupić cały karnet na tydzien i chodzić tam codziennie.

Polskie góry - gdzie wypocząć?

26 wrz 2015 - 12:37:17

Ja polecam nieodmienne moje ukochane Beskidy... Odkryłam miłość do tych terenów dwa lata temu i od tego czasu staram się przynajmniej raz w roku zrobić taki mały wypad w tamte krajobrazy:-) Spokój cisza, jeżdżę zazwyczaj poza sezonem, piękne okolice, szczególnie Dolina Wielkiej Roztoki... Jest tez Park Krajobrazowy, nie można narzekać na nudę:-) Nocuję także w moim ulubionym hotelu Perle Południa (http://perlapoludnia.pl), gdzie mam gwarancję spokoju, profesjonalizmu i bardzo miłej atmosfery:-) A widoki z okna bajeczne!:-) Polecam wszystkim Beskidy!:-)

Polskie góry - gdzie wypocząć?

14 gru 2015 - 13:44:57

Hej! Jest bardzo dużo miejscowości w Polsce do których trzeba jechać i zobaczyć wszystko co nam proponują. Zimą zawsze sprawdzam kamerki na stokach online, to bardzo przydatne tym bardziej, że w tym roku zima nie planuje być zbyt sroga i na razie jest więcej zieleni niż białej pokrywy. Mam nadzieję, że jeśli nie pojeżdżę na snowboardzie to chociaż pochodzę po górach ;)

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

Polskie góry - gdzie wypocząć?

14 gru 2015 - 22:53:36

W zeszłym roku byłem w Szklarskiej Porębie, natomiast 2 lata temu w Bukowinie Tatrzańskiej, w obu tych miejscach każdy powinien przynajmniej raz w życiu być, a jak już będzie raz to będzie wracał bardzo często. Uwielbiam wypady w góry i oderwanie się od szarej rzeczywistości, tydzień w górach, a później wspominam cały rok i tęsknię za tymi widokami..:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-14 22:54 przez oryginalny9.

Polskie góry - gdzie wypocząć?

17 sty 2016 - 21:28:53

Moim ulubionym miejscem jest hotel klimczok w beskidach, gdzie dzieci mają wiele atrakcji (wakacje w górach tu: http://www.klimczok.pl/pakiety-pobytowe/wakacje-w-gorach). My już mamy zarezerowane, polecam, dobry stosunek ceny do jakości.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-17 21:29 przez podrozniczka1986.

Polskie góry - gdzie wypocząć?

17 sty 2016 - 21:56:54

Cytat
skasna

A jeśli chodzi Ci o miasteczko turystyczne w górach, to mi się podoba Szklarska Poręba w Karkonoszach. Miejsc typu Zakopane, Karpacz nie polecam - ceny wysokie, mnóstwo ludzi...

Szklarska Poręba fajna, ale raczej na kilku godzinny pobyt. Niewiele tam do zobaczenia, bo małe, a w sezonie bardzo dużo narciarzy. Karpacz już lepiej, bo spokojnie można spędzić weekend. Jest sporo do obejrzenia,jak świątynia Wang, czy Schronisko na Śnieżce, i tu zależy od Was czy chcecie iśc czy wjechać wyciągiem. Zresztą wyciągiem i tak warto się przejechać, choćby po to aby obejrzeć okolicę z góry:)Tor saneczkowy, dzikie miasteczko i inne, także nudzić się nie ma kiedy, a i kwater od zatrzęsienia. Polecam Relaks i kwatery w okolicy albo dalej od centrum Hotel Corum. Ja zazwyczaj tam się zatrzymuję. Intymna atmosfera i spa oraz basen, często pusty, więc można popływać we dwoje. Polecam korzystać ze stron takich jak np. Booking, bo często można na kwatery fajne zniżki złapać.
Jeśli chodzi o jedzenie to z czystym sercem mogę polecić restauracje przy Hotelu Relaks Dwór Liczyrzepy zdaje się. Mega wystrój grota w środku i fenomenalne jedzenie. Moim zdaniem najlepsze jakie zdarzyło się mi jeść w okolicy kilkunastu kilometrów.
A jak wam się znudzi i jesteście samochodem to zawsze można jeszcze Harahchov odwiedzić, bo to zaledwie kilka kilometrów od Karpacza i Szklarskiej. MOżna obejrzeć skocznie i zjeść pyszne founde w schronisku obok.
Z czystym sercem polecam, gdyż bywam w okolicach Karpacz-Szklarska-Harahchov dośc często, gdyż mieszkam niecałe 100 km od Karpacza.

Polskie góry - gdzie wypocząć?

18 sty 2016 - 08:38:56

Cytat
skasna
W pokoju chcesz mieć wyposażenie AGD? No to raczej tanio takiego nie znajdziesz. I po co Ci na wyjeździe TV? Takie też się raczej tanio nie zdarzają.

A chcesz posiedzieć tylko w pokoju, czy po górach pochodzić? I jak daleko chcesz jechać?
Ja uwielbiam Karkonosze, co roku jeżdżę do schroniska Odrodzenie, ale żeby tam się dostać trzeba kawałek po górach przejść.
A jeśli chodzi Ci o miasteczko turystyczne w górach, to mi się podoba Szklarska Poręba w Karkonoszach. Miejsc typu Zakopane, Karpacz nie polecam - ceny wysokie, mnóstwo ludzi...
Teraz wszędzie u nas sa tv agd itd.:) Nie ma praktycznie innych .Jeśli chodzi o twoje ostatnie zdania to potwierdzam .Masakra tu się dzieje .Ja bym z chęcią stad wyjechałą gdzies, gddziekolwiek od tych goroli zasranych .

Cytat
elvirr
Mega przyjemnie jest w Białce Tatrzańskiej. Jest to spokojna miejscowość w Tatrach a noclegi można tam wynająć sobie w bardzo dobrych cenach. Zobaczcie sobie również jakie są tam termy:

Jest to bardzo duży kompleks basenów oraz saun gdzie naprwdę można się zrelaksować. Karnety nie są drogie bo można sobie wykupić cały karnet na tydzien i chodzić tam codziennie.
W B Dunajcu jak wynajmniesz pokoj w Borowym ,to masz znizke na termy, z tego co pamiętam, przepiekny pensjonat ,załatwiam tam mamie ze Zwiąku niewidomych pokoje.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-18 08:45 przez filipekkrol.

Polskie góry - gdzie wypocząć?

25 sty 2016 - 12:54:58

Ja bardzo lubię Karpacz. Masa atrakcji dla dzieci i dla dorosłych też no i piękne i jednoczesnie łatwo dostępne szczyty

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 6/5

Polskie góry - gdzie wypocząć?

08 mar 2016 - 11:20:10

Mam dość świeże wspomnienia z pobytu w Karpaczu w hotelu Artus i mogę polecić SPA działające w hotelu. Nazywa się Spa Prestige i rzeczywiście jest prestiżowo, ale myślę, że cenowo rozsądnie. Rewelacyjne peelingi ziołowe, bazujące na historii zielarskiej Karpacza (lubię takie czerpanie z tradycji)! Na portalu www.karpaczspa.pl jest cennik i aktualne promocje.

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 7/5

Polskie góry - gdzie wypocząć?

11 mar 2016 - 14:49:08

Ja natomiast uwielbiam Zakopane. Jestem zdania,że miejscowość ma swój świetny urok oraz klimat. I co najważniejsze to nie można się tam nudzić ani zimą ani latem bo o każdej porze roku jest tam wiele atrakcji. Lubimy pojechać sobie na kilka dni latem aby pochodzic po szlakach. Za to zimą zawsze udaje nam się wygospodarować tydzień na jazdę na nartach. Zatrzymujemy się w naszym ulubionym pensjonacie. W Willi Ryś. Znajduje sie w spokojnej okolicy ale tuż przy wyciągach i blisko centrum .
Jak na cenę noclegów to standard jest bardzo dobry.
Tutaj jest ich strona wwww:
http://willarys.pl/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-24 12:53 przez Alosa.

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 5/5

Polskie góry - gdzie wypocząć?

18 mar 2016 - 19:53:11

Zakopane jest fajne. ja również lubię. Jeśli chodzi o wygodny nocleg to warto sprawdzić Smrekową Polanę. Mają tam śliczny apartament Tatry http://www.smrekowapolana.pl/apartament/tatry. Zdecydowanie można wypocząć.

Polskie góry - gdzie wypocząć?

18 mar 2016 - 19:55:07

ja uwielbiam Kotlinę Kłodzką i Piechowice(okolice Szklarskiej Poręby)

Polskie góry - gdzie wypocząć?

18 mar 2016 - 20:48:24

Cytat
panczita
Cytat
skasna

A jeśli chodzi Ci o miasteczko turystyczne w górach, to mi się podoba Szklarska Poręba w Karkonoszach. Miejsc typu Zakopane, Karpacz nie polecam - ceny wysokie, mnóstwo ludzi...

Szklarska Poręba fajna, ale raczej na kilku godzinny pobyt. Niewiele tam do zobaczenia, bo małe, a w sezonie bardzo dużo narciarzy. Karpacz już lepiej, bo spokojnie można spędzić weekend. Jest sporo do obejrzenia,jak świątynia Wang, czy Schronisko na Śnieżce, i tu zależy od Was czy chcecie iśc czy wjechać wyciągiem. Zresztą wyciągiem i tak warto się przejechać, choćby po to aby obejrzeć okolicę z góry:)Tor saneczkowy, dzikie miasteczko i inne, także nudzić się nie ma kiedy, a i kwater od zatrzęsienia. Polecam Relaks i kwatery w okolicy albo dalej od centrum Hotel Corum. Ja zazwyczaj tam się zatrzymuję. Intymna atmosfera i spa oraz basen, często pusty, więc można popływać we dwoje. Polecam korzystać ze stron takich jak np. Booking, bo często można na kwatery fajne zniżki złapać.
Jeśli chodzi o jedzenie to z czystym sercem mogę polecić restauracje przy Hotelu Relaks Dwór Liczyrzepy zdaje się. Mega wystrój grota w środku i fenomenalne jedzenie. Moim zdaniem najlepsze jakie zdarzyło się mi jeść w okolicy kilkunastu kilometrów.
A jak wam się znudzi i jesteście samochodem to zawsze można jeszcze Harahchov odwiedzić, bo to zaledwie kilka kilometrów od Karpacza i Szklarskiej. MOżna obejrzeć skocznie i zjeść pyszne founde w schronisku obok.
Z czystym sercem polecam, gdyż bywam w okolicach Karpacz-Szklarska-Harahchov dośc często, gdyż mieszkam niecałe 100 km od Karpacza.

Jeżeli chodzi o te rejony to z czystym sumieniem polecam. Jeżeli ktos lubi chodzic po górach- do wyboru do koloru. Jeżeli ktoś lubi tylko popatrzec na góry- też. Karkonosze i okolice Jeleniej Góry to dla mnie raj na ziemi. Oprócz znanych miejscowości jest jeszcze maaaasa do zwiedzania. Sama Jelenia Góra z takimi atrakcjami jak Ratusz i stojacy obok niego tramwaj (jeżeli ktoś z was będzie w Jeleniej Górze to musicie tam zajść- właściciel jest dosłownie skarbnicą wiedzy), baszty i półbaszty, brama Wojanowska, Kościół Garnizonowy, wieża widokowa "grzybek", Cieplice, Sobieszów z Chojnikiem, Jagniatków, Góra Szybowcowa z przepięknym widokiem na Karkonosze... Mozna by wymieniać godzinami. A potem Rudawy Janowickie, Góry i Pogórze Kaczawskie :) Nie wspominając juz o niezliczonej ilości zamków, pałaców.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Polskie góry - gdzie wypocząć?

20 mar 2016 - 12:28:46

Góry są piękne. Polecam Bieszczady. Nocleg... cóż też ważna sprawa. Warto zainspirować się stroną: http://goo.gl/Sorpv8. Nie zapomnijcie o wstawieniu opinii, to istotne dla kolejnych szukających, a poza tym skutkuje upominkiem. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Urlop w górach