Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wyjazd do Grecji

27 gru 2012 - 18:24:07

Witajcie
wymyśliłam, ze na letnie wakacje wraz z partnerem wyjedziemy do Grecji na jakies 7 dni.
Pomysł jest mój i on o niczym nie wie, chce mu w pewnym sensie zrobic niespodzianke wiosną i przedstawić gotowy plan działania.
Jednakże byłaby to moja pierwsza taka podróż zagraniczna.
Podpowiedzcie mi jak wygląda taka podróż na wlasna reke ? Czy warto ? Jakie sprawy musze zalatwic przed takim wyjazdem ? i na ile czasu przed trzeba wszystko zaklepac ?
czy lepiej z biurem podrozy ? tylko ze wolelibysmy zwiedzac wlasne wybrane miejsca :) no i troche odpoczac

czy ktos z was byl na takich wakacjach na wlasna reke ? ile wydaliscie i gdzie bylyscie ?

Wyjazd do Grecji

07 sty 2013 - 16:44:07

Jeśli mogę doradzić to lepiej skorzystać z biura podróży. Przedstawiają gotowe oferty, często fajne ceny. Nie trzeba się o nic martwić, najlepiej wybrać ofertę all inclusive. Oferty bez tej opcji są trochę tańsze, niestety później można tego żałować. Przy all inclusive nie płacisz już za nic na terenie hotelu, wszystko masz w cenie. Zawsze z tego korzystam i nigdy się nie zawiodłam. Byłam na krecie i polecam hotel Stella Palace.

niezweryfikowana
Posty: 503
Ostrzeżenia: 1/5

Wyjazd do Grecji

07 sty 2013 - 16:48:39

Z summer party camp jest w tym roku wyjazd do grecji w maju :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TUNEZJA- jakie hotole polecacie?