Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

40 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wakacje w Hiszpanii.

18 kwi 2013 - 18:27:25

Polecam hotel ALOHA w Sharm el Sheikh - Egipt :)

Bardzo miła obsługa, świetne jedzenie :) Raczej dla osób, które chcą odpocząć a nie imprezować, choć do miasta taksówką jedziesz za grosze :)

niezweryfikowana
Posty: 90
Ostrzeżenia: 5/5

Wakacje w Hiszpanii.

13 sie 2013 - 11:36:26

Pytanie do was. Co sądzicie o tej ofercie wczasowej?;
http://www.odlotwakacje.pl/Hiszpania-wakacje-w-Europie

Wakacje w Hiszpanii.

27 lut 2014 - 10:01:58

Polecam apartament PlayaMarina w Hiszpanii Alicante, Cabo Roig www.odkryj-hiszpanie.pl

Piękne piaszczyste plaże oraz wiele ciekawych miejsc do zwiedzenia, Alicante, Torrevieja, Valencia, Cartagena, Murcia, Elche.....

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

Wakacje w Hiszpanii.

01 mar 2014 - 13:28:17

Do wyszukiwania tanich i sprawdzonych noclegów w każdym zakątku świata polecam sprawdzony portal

www.airbnb.pl/c/jfirek

znajdziecie tam oferty tanich mieszkań do wakacyjnego wynajmu i nie tylko

Portal działa na takiej zasadzie jak allegro, dogadujecie się z wynajmującym co do przyjazdu, rezerwujecie nocleg i od razu pieniążki zabierają z karty (jest to o tyle wygodne ze podczas wyjazdu za granicę nie trezba brać dodatkowej kasy na nocleg) po zakończonym pobycie wystawiacie wynajmującemu komentarz- co się podobało a co nie, czy wszystko było zgodne z opisem itp. Bardzo często korzystam z tego portalu- byłam już min. w Budapeszcie (koszt- 400zł za 4 noce/ 4 osoby) w Barcelonie (90zł za 1 noc/2 osoby) w Gdańsku (270zł za 4 noce/ 4 osoby)
Większość noclegów jest w dogodnym umiejscowieniu.

Wakacje w Hiszpanii.

10 lip 2014 - 13:52:55

Ja wynajmowałem miesiąc temu apartament na wybrzeżu Costa Blanca przez costainvest.com i wszystkim serdecznie polecam. Mają bardzo ciekawe oferty z widokiem na morze.

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

Wakacje w Hiszpanii.

29 cze 2022 - 11:58:10

Moje ulubione miejsce na wakacje to Sardynia - polecam zapoznać się z ofertą https://www.omnibus.biz.pl/sardynia-wakacje/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Majówka w Paryżu!