Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wczasy na Wyspach Kanaryjskich:)

13 lip 2009 - 21:59:02

Hej dziewczyny;)...Planuje z chłopakiem zimą wybrac się na jakieś wczasy:) Myślałam o jakiś Wyspach Kanaryjskich....Co o tym myslicie? Może byłyście gdzieś gdzie warto pojechac za nie duże pieniądze;) wiem że z 4000 trzeba liczyc;]...jakieś miejsca holete godne polecenia...może tunezja turcja?

Wczasy na Wyspach Kanaryjskich:)

13 lip 2009 - 22:06:48

Jesli myslisz o Wyspach Kanaryjskich to polecam Fuerteventure. Przepiekna,piaszczysta wyspe. Najmniej zaludniona,ale moim zdaniem najatrakcyjniejsza . Ja bylam w marcu rok temu,mielismy tylko jeden zachmurzony dzien, w reszte dni 28-30 stopni. Poza tym tam jest wiecznie ciepelko :D
Ja szukalam osobno lotow i osobno zakwaterowanie .

Poszukaj na stronach : www.booking.com czy przejrzyj wyszukiwarke,wpisujac fuerteventura.

A oto pare zdjec:

Polecam !!!!!!!!!!!!!!



Wczasy na Wyspach Kanaryjskich:)

14 lip 2009 - 19:40:10

fajna ta wysepka:) a wszystko było tak jak powinno?...Coraz częściej się zdarza że jedziesz a tu syf i malaria;/

Wczasy na Wyspach Kanaryjskich:)

15 lip 2009 - 14:25:21

Wszedzie czysciutko ,nie dostalam zadnych syfow ani malarii :)
Pamietaj,ze te wyspy naleza do Hiszpanii,pomimo tego,ze Fuerteventura lezy tylko 100 km od wybrzeza Afryki jest calkowicie bezpieczna :)
Mi sie bardzo,ale to bardzo podobalo :):)
Teneryfa jest tez ladna wyspa,ale slyszalam,ze wiekszosc plaz jest czarna.
Gran canaria - to wyspa w wiekszosci dla starszych osob,a Lanzarote jest podobna do Fuerteventury.

Na pewno znajdziesz cos interesujacego dla siebie :)

Wczasy na Wyspach Kanaryjskich:)

15 lip 2009 - 14:29:19

Cytat
taycia
Jesli myslisz o Wyspach Kanaryjskich to polecam Fuerteventure. Przepiekna,piaszczysta wyspe. Najmniej zaludniona,ale moim zdaniem najatrakcyjniejsza . Ja bylam w marcu rok temu,mielismy tylko jeden zachmurzony dzien, w reszte dni 28-30 stopni. Poza tym tam jest wiecznie ciepelko :D
Ja szukalam osobno lotow i osobno zakwaterowanie .

Poszukaj na stronach : www.booking.com czy przejrzyj wyszukiwarke,wpisujac fuerteventura.

A oto pare zdjec:

Polecam !!!!!!!!!!!!!!

Ja chciec tam byc ;( a nie miec urlopa w tym roku buuu

Wczasy na Wyspach Kanaryjskich:)

15 lip 2009 - 14:33:33

Cytat
kati28
Cytat
taycia
Jesli myslisz o Wyspach Kanaryjskich to polecam Fuerteventure. Przepiekna,piaszczysta wyspe. Najmniej zaludniona,ale moim zdaniem najatrakcyjniejsza . Ja bylam w marcu rok temu,mielismy tylko jeden zachmurzony dzien, w reszte dni 28-30 stopni. Poza tym tam jest wiecznie ciepelko :D
Ja szukalam osobno lotow i osobno zakwaterowanie .

Poszukaj na stronach : www.booking.com czy przejrzyj wyszukiwarke,wpisujac fuerteventura.

A oto pare zdjec:

Polecam !!!!!!!!!!!!!!

Ja chciec tam byc ;( a nie miec urlopa w tym roku buuu

Moze w przyszlym roku :) tam jest wiecznie pieknie :):):)

Wczasy na Wyspach Kanaryjskich:)

15 lip 2009 - 14:34:14

Cytat
kati28


Ja chciec tam byc ;( a nie miec urlopa w tym roku buuu

ty ściągnąć sobie fotki na wygaszacz i zrobic sobie egzotyczny weekend - drinki, owoce itepe ;))

Wczasy na Wyspach Kanaryjskich:)

15 lip 2009 - 14:42:31

jak chcesz lecieć w zimie to jeszcze Egipt jest ok, za nieduże pieniądze można znaleźć fajny hotel, jeśli będziesz zainteresowana to napisz na priv...pracuje w biurze podróży :)

Wczasy na Wyspach Kanaryjskich:)

15 lip 2009 - 14:48:35

nie chesz sie zawiesc skorzystaj z jakiegos dobrego biura podrozy duzego i znanego bo te male przydrozne to czesto w huja wala ;) chcesz tanio polecam chorwacje i grecje a takze hiszpanie:P

Wczasy na Wyspach Kanaryjskich:)

15 lip 2009 - 14:50:58

Albo szukaj na wlasna reke,tak jak to zrobilam ja :)

Wczasy na Wyspach Kanaryjskich:)

15 lip 2009 - 14:57:31

jestem specem od wycieczek zagranicznych bo troche juz zobaczylam. osobiscie JESZCZE na wyspach kanaryjskich nie bylam ale dla dwojga mlodych ludzi smialo moge polecic MAJORKE,GRECJE,EGIPT badz wyspy Karaibskie.
Tunezja jest ladna ale nie ma jakiejs wielkiej rewelacj. Fajna jest tez Korsyka (bardzo piekna) ,Malta,Chorwacja.... do wyboru do koloru :D
Ja osobiscie wybralabym Majorke.w tym roku bylam drugi raz i mam zamiar jezdzic tam co wakacje. co noc na dyskoteki a w dzien plaża i słoneczko :D raj na ziemi

Wczasy na Wyspach Kanaryjskich:)

15 lip 2009 - 14:58:36

To ja polecam jeszcze Dominikane, a dokladnie Punta Cana - raj na ziemi :) najlepiej wybrac się tam w okresie października - kwietnia :) i oczywiscie, jesli nie jestes nastawiona na zwiedzanie, tylko wypoczywanie :))

Wczasy na Wyspach Kanaryjskich:)

15 lip 2009 - 15:00:39

Może Tajlandia? :) To czasami koszt 4000 za 21 dni ;) Tylko ze śniadaniami,ale tam jedzenie jest taniuśkie :)

Wyspy Coocka ;) Tam jest slicznie,ale drogo :)

Egipt, Tunezja jeszcze ujda w tym okresie :) Ceny są niskie:)

Bulgaria, Chorwacja? Tanio,ale to bym polecala jechac teraz :)

Jak cos to pisz - zawsze moge doradzic, gdyz pracuje w biurze podrozy :)

Wczasy na Wyspach Kanaryjskich:)

15 lip 2009 - 15:01:09

Dominikana i Kuba....super tylko zależy jakie masz fundusze, a Grecja czy Chorwacja odpada !!!! przecież dziewczyna chce jechać w zimie

Wczasy na Wyspach Kanaryjskich:)

15 lip 2009 - 15:04:33

Kuba jest boska ,ale wyjazd dla dwoch osob kosztuje ok 12 000 zl .bylam w styczniu rok temu z tatą i pogoda piekna a morze zabujczo niebieskie. polecam hotel BARCELO SOLYMAR

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

WKACJE pomocy poleccie cos !!!