Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

Dobry barber w Rzeszowie

27 minut temu

Drukarnia

58 minut temu

Samochód.

godzinę temu

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wczasy na Wyspach Kanaryjskich:)

15 lip 2009 - 15:05:15

jesli chcesz w zimie jechac to jedynie w takie dalekie wyprawy. z tym ze lot na Kube ok 15godz

Wczasy na Wyspach Kanaryjskich:)

15 lip 2009 - 15:06:46

Cytat
MonisiaMalenka
fajna ta wysepka:) a wszystko było tak jak powinno?...Coraz częściej się zdarza że jedziesz a tu syf i malaria;/


syf i malaria napewno nie bedzie w kurortach dla turystów. Nie moga sobie na cos takiego pozwolić.

Wczasy na Wyspach Kanaryjskich:)

15 lip 2009 - 15:12:47

Wyspy Kanaryjskie uwielbiam, a najbardziej Teneryfę. Mam w tym temacie pewne doświadczenie, ponieważ mój Tata jest właścicielem klubu wakacyjnego :) Mogę polecić Ci miejsca, w których syfu ani malarii na pewno nie zastaniesz i dokładnie opisać. Wiem, bo byłam :)

Fuerteventura jest spokojniejsza, generalnie rozrywki na tej wyspie to leżenie na plaży brązowej, następnego dnia jasnobrązowej, potem czarnej, szarej, z grubszym piaskiem, sypszym piaskiem itd. xD no i widoki... po lewej góry, po prawej góry... i to takie łyse... zależy, jak kto lubi :)

Teneryfa jest bardziej rozrywkowa. Playa de las Americas nigdy nie śpi, a parków rozrywki, typu Jungle Park, Loro Park, Aqua Park, i to na wysokim poziomie, jest mnóstwo :)

Wczasy na Wyspach Kanaryjskich:)

15 lip 2009 - 18:38:29

Cytat
_inka_
Cytat
kati28


Ja chciec tam byc ;( a nie miec urlopa w tym roku buuu

ty ściągnąć sobie fotki na wygaszacz i zrobic sobie egzotyczny weekend - drinki, owoce itepe ;))

A ty dac mi bonus- > przystojny mieszkaniec Kanary City ,zeby mnie wachlował i stopy masował podczas urlopa ? ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Częstochowa ! Dom Pielgrzyma