Obecnie rozmawiamy o:

Meble

godzinę temu

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

STEGNA - jest ktoś?

13 lip 2009 - 12:07:38

Szukam osoby mieszkającej w Stegnie, gdyż w środę wybieram się tam na `wczasy` hehe.
Byłam już w Stegnie, ale mieszkałam w Kątach Rybackich więc nie orientuję się w pewnej kwestii.
Czy ktoś może wie, czy od ul. Długosza 1 jest daleko do plazy? Niestety nie znalazłam mapy, która by mi to zobrazowała.
I czy ta ulica znajduje się w jakimś centrum? daleko do tej głównej targowej ulicy?

STEGNA - jest ktoś?

13 lip 2009 - 12:08:32

ee nie wiem moja ciocia ma tam tylko knajpke ;D

STEGNA - jest ktoś?

13 lip 2009 - 12:09:22

Cytat
Olus
ee nie wiem moja ciocia ma tam tylko knajpke ;D

dobre i to. ;D
może pójdę do niej na obiad ;P

STEGNA - jest ktoś?

13 lip 2009 - 12:10:48

hehe ;D
blisko morza, akurat ;D

STEGNA - jest ktoś?

13 lip 2009 - 12:12:51

hehe ;D
blisko morza, akurat ;D
może też się do niej wybiore ;p

STEGNA - jest ktoś?

13 lip 2009 - 12:14:42

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-06 04:15 przez mariee.

STEGNA - jest ktoś?

13 lip 2009 - 12:16:47

Cytat
mariee
ooo Stegna xD też się tam wybieram na "wakacje". może ktoś tam mieszka i może opowiedzieć coś o tym? co warto zobaczyć/zrobi/odwiedzić w Stegnie? gdzie są dobre i tanie obiadki?


u mojej cioci ^^ hyh
zaraz przy głównym wejściu na plaże ( takie długie schody) xD

niezweryfikowana
Posty: 528
Ostrzeżenia: 4/5

STEGNA - jest ktoś?

13 lip 2009 - 12:20:24

moi znajomi maja tam domki

STEGNA - jest ktoś?

13 lip 2009 - 12:20:36

wiem, że niektóre domki znajdują się dośc blisko morza, ale nie wiem, jaka to ulica.

STEGNA - jest ktoś?

13 lip 2009 - 12:21:46

a czy ktoś się może orientuje, czy ta ul. Długosza jest dosc ruchliwa? wyszłoby się gdzieś wieczorkiem, ale jak bedzie zad*pie to lipa

STEGNA - jest ktoś?

13 lip 2009 - 12:25:03

o matko stegna jeździłam tam przez 8 lat. miłe wspomnienia;) jeżeli to jest ta ulica co myślę... to troche trzeba iść .. ale nie aż tak daleko;) są tak przepiękne lasy które umilają drogę na plaże ;)

STEGNA - jest ktoś?

13 lip 2009 - 12:28:07

Cytat
kasiek_oo
o matko stegna jeździłam tam przez 8 lat. miłe wspomnienia;) jeżeli to jest ta ulica co myślę... to troche trzeba iść .. ale nie aż tak daleko;) są tak przepiękne lasy które umilają drogę na plaże ;)

oj tak te okolice to rzeczywiście piękne lasy. W zeszłym roku mieszkałam przy lesie w Kątach i fakt, nad morze szło się pewnie ponad kilometr, ale przez piekny las :) az miło się szło. Gorzej, jak nas deszcz złapał hehe.
A kojarzysz moze czy ta ulica długosza jest dosc ruchliwa? chodzi mi o to, czy jest jest tam życie jakieś czy cisza? wolalabym jednak mieszkac bardziej w centrum, bo wieczorkiem fajnie jest gdzies wyjsc, posiedziec sobie

STEGNA - jest ktoś?

13 lip 2009 - 12:30:50

ja bylam w Stegnie 3 razy i jest super :) w tym roku tez tam jade ;) .

STEGNA - jest ktoś?

13 lip 2009 - 12:33:13

Cytat
Sheee
ja bylam w Stegnie 3 razy i jest super :) w tym roku tez tam jade ;) .

mnie też się bardzo tam podobało i choć mieszkaliśmy w Kątach Rybackich to bardziej przypadła nam do gustu plaża w Stegnie i tam właśnie jeździliśmy :)
A czy wiecie, że Stegna to najbardziej nasłonecznione miejsce w Polsce? :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Krynica Morska