Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

Pediatra Kielce

49 minut temu

Ginekolog Rzeszów

52 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 248
Ostrzeżenia: 2/5

Cześć :) Chciałabym wyjechać z chłopakiem do Zakopanego na kilka dni. Chcę mu zrobić niespodziankę i postawić go przed faktem dokonanym. Oczywiście wiem, że chce tego tak samo jak ja :) I stąd moje pytanie o tanie noclegi w Zakopanem. Oczywiście przez Was sprawdzone. Nie chcę wydawać majątku na pokój, bo będziemy w nim tylko spać. I tak całymi dniami nas nie będzie, więc nie wiadomo jakich luksusów nie potrzebuję:) Osoby, któe były bardzo proszę o pomoc. Każda wiadomość będzie nieoceniona :)
Fajnie by było jakbyście podesłały jakieś zdjęcia jak macie. Bo nie chciałabym też,żeby było obskurnie :p Jeżeli byście mogły, to napiszcie, a podam e-mail :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-09 00:42 przez sanderka1717.

Chętnie też się dowiem, bo również planuję taki wyjazd.

czasami sa fajne promocje na gruponie wiec musisz sobie zobaczyc i cos wybrac:)

no dokladnie - Groupon albo Cteam jeśli nie chcesz czegoś na miejscu szukać

ja byłam tydzień temu z chłopakiem :)
jak wysiadaliśmy z autobusu już w na miejscu to stali ludzie z karteczkami o wolnych pokojach, także teraz to spokojnie w ciemno też można jechać :)
jeśli zależy ci na pokoju z łazienką to napewno około 40zł/os za dobe
za 35 też coś było, ale to już troszkę dalej od centrum



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-09 03:19 przez zanciapp.

Ja byłam w Słonecznym Domku ;) adres Guty 25-> Zakopane.
Za dobę płaciłam 35zł, pokój z łazienką, tv, balkonem, wi-fi ;-) Jest nawet jakis aneks kuchenny na korytarzu dla wszystkich gosci. A noo i darmowy parking ;) Do centrum jakieś 10-15 minutek. Także polecam

Też chętnie poczytam:-)

zweryfikowana
Posty: 248
Ostrzeżenia: 2/5

A wczasy z tego Groupon.pl ktoś wybierał z Was? Szczerze mówiąc, to mój pierwszy raz planując tak wyjazd. Z reguły jak jechaliśmy to całą paczką i jedna osoba się tym zajmowała. Tylko informowała co ile wyniesie. I nie wiem, czy tak mogę zaufać, czy się nie okaże to ogromną porażką:/

również chętnie się dowiem:)

Ja planuję taki wyjazd również do Zakopanego,ale na Sylwestra :)
Orientujecie się w cenach ?

Ja byłam w tym roku w wakacje z chłopakiem, tak jak ktoś wyżej pisał już, także mieszkałam w dzielnicy Guty, w domu "U Gutów", 35 zł za osobę, z łazienką w pokoju, tv i tak dalej, aneks kuchenny na korytarzu, ludzie fajni, mili, doradzili jak gdzie dojechac itd. W pokoju duże łożko, szafa, stolik, wszystko w drewnie :) ogólnie polecam, wystaczy wpisac w google nazwę domu, my braliśmy ofertę z allegro. Tylko, że w sezonie jesiennym już będzie drożej, ale Zakopane ogólnie bardzo polecam.

na grouponie są może zniżki ale na hotele albo wypasione pensjonaty więc i tak wychodzi to drogo... lepiej szukac prywatnych kwater. zależy czy macie samochód, bo wtedy można troche dalej od centrum. ja spałam 8km od centrum za 25zł, z przepięknym widokiem na góry, a auto to też nie problem bo przystanek był bliziutko. Minusem było to, że w aneksie kuchennym była tylko mikrofalówka,więc na ciepło się za dużo nie przygotowało

Cytat
patii_90
Ja byłam w tym roku w wakacje z chłopakiem, tak jak ktoś wyżej pisał już, także mieszkałam w dzielnicy Guty, w domu "U Gutów", 35 zł za osobę, z łazienką w pokoju, tv i tak dalej, aneks kuchenny na korytarzu, ludzie fajni, mili, doradzili jak gdzie dojechac itd. W pokoju duże łożko, szafa, stolik, wszystko w drewnie :) ogólnie polecam, wystaczy wpisac w google nazwę domu, my braliśmy ofertę z allegro. Tylko, że w sezonie jesiennym już będzie drożej, ale Zakopane ogólnie bardzo polecam.


w sezonie jesiennym drożej niż w wakacje? dlaczego? w tatrach byłam pierwszy raz w tym roku, ale myslalam ze po sezonie wakacyjnym ceny spadają jak wszędzie, ewentualnie rosną jak spadnie śnieg ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-09 13:02 przez tink_tink.

http://www.eholiday.pl/noclegi-th4421.html

Mam rozumieć,że rozmawiamy o tym pensjonacie :) ?

Właśnie w tatrach jest sezon właściwie cały czas, już od jesieni w górach jest śnieg, więc zaczyna się najgorętszy okres. Mogę się mylic, ale takie informacje zalazłam gdy sama szukałam noclegów. Wszędzie są oferty od 25 zł, ale gdy dzwoniłam okazywało się, że tylko poza sezonem, a na pytanie kiedy to jest każdy mówił inaczej i wyszło na to, że jest zawsze.

Ps. tak to ten pensjonat :) ale 20 zł to naprawdę, nie wiem kiedy to kosztuje. Od centrum 3 km na piechotkę, bo autobusy tam jezdzą na około i wychodzi dłużej. Ale polecam. Zostawiłam w pokoju bluzkę, jak ktoś znajdzie można odesłac ! ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-09 13:09 przez patii_90.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sylwester góry