Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 189
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie tanie noclegi w ZAKOPANEM?

04 paź 2012 - 13:56:46

również dowiem się czegos więcej, paluje wyjazd za tydz badz dwa....:)

niezweryfikowana
Posty: 1.818
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie tanie noclegi w ZAKOPANEM?

04 paź 2012 - 13:56:48

załtwie ci potem ci napisze na priv:)
aha i to sa prywatne pokoje nie mussiz wpałacac zadnych zaliczek ,odbiora cie z dworca nawet:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-04 13:58 przez moskol.

zweryfikowana
Posty: 605
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie tanie noclegi w ZAKOPANEM?

04 paź 2012 - 14:01:55

Cytat
moskol
załtwie ci potem ci napisze na priv:)
aha i to sa prywatne pokoje nie mussiz wpałacac zadnych zaliczek ,odbiora cie z dworca nawet:)
to.fajnie./dziekuje.bardzo:):*

Gdzie tanie noclegi w ZAKOPANEM?

04 paź 2012 - 14:03:08

my spaliśmy we wrześniu po 20 zł od osoby (utargowaliśmy) niecałe 2 km od centrum, pokój może nie jakiś nowoczesny, ale schludny, no i z łazienką :) to było u pani Józefy Brzozy :)

niezweryfikowana
Posty: 1.818
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie tanie noclegi w ZAKOPANEM?

04 paź 2012 - 14:04:05

wysle ci potem linka ,to se bedziesz dalej załatwiac sama ,:) zadzwonisz se itd ,powiesz ze ode mnie :)i bedzie załatwone :)

zweryfikowana
Posty: 605
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie tanie noclegi w ZAKOPANEM?

04 paź 2012 - 14:05:18

Cytat
moskol
wysle ci potem linka ,to se bedziesz dalej załatwiac sama ,:) zadzwonisz se itd ,powiesz ze ode mnie :)i bedzie załatwone :)

a.mozna.Twoje.imie.i.nazwisko?:>

niezweryfikowana
Posty: 190
Ostrzeżenia: 3/5

Gdzie tanie noclegi w ZAKOPANEM?

18 lip 2013 - 18:25:50

jednak ze znalezieniem noclegu nie ma większego kłopotu, no może się pojawić w sezonie, kiedy wszyscy mają wolne, ale na pewno nie warto się jest poddawać. Jak ktoś z was będzie szukał noclegu w Zakopenem warto zajrzeć tutaj http://www.e-wczasy.pl/noclegi,zakopane dużo miejsc, ale co ważne ceny też nie są wygórowane.

niezweryfikowana
Posty: 227
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie tanie noclegi w ZAKOPANEM?

22 paź 2013 - 08:29:19

Ja zawsze rezerwuję hotel dużo wcześniej przed planowanym wyjazdem. Wiem jak jest z noclegiem w górach i wolę mieć pewność że będę miała gdzie spać. Moi znajomi natomiast lubią szukać noclegu na miejscu, nie raz mieli przez to problem bo nie było wolnych miejsc. My zawsze rezerwujemy pokoje na http://www.accorhotels.com/pl/booking/hotels-list.shtml jest tanio i pokoje są ładne

niezweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie tanie noclegi w ZAKOPANEM?

22 paź 2013 - 11:46:11

Ja też właśnie planuję wyjazd, akurat na Święta i Sylwestra i znalazłam fajny nocleg na tej stronie. Możesz tam złożyć zapytanie i na maila dostaniesz info o cenach i wolnych terminach:)

niezweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie tanie noclegi w ZAKOPANEM?

17 sty 2014 - 13:59:35

A jakieś konkrety podacie? mi znajoma poleciła ostatnio http://www.apart-center.pl to są apartamenty jakieś, ale szczerze szukam jakiegoś góralskiego domku aby poczuć bardziej klimat.

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie tanie noclegi w ZAKOPANEM?

01 mar 2014 - 13:36:40

Do wyszukiwania tanich i sprawdzonych noclegów w każdym zakątku świata polecam sprawdzony portal

www.airbnb.pl/c/jfirek

znajdziecie tam oferty tanich mieszkań do wakacyjnego wynajmu i nie tylko

Portal działa na takiej zasadzie jak allegro, dogadujecie się z wynajmującym co do przyjazdu, rezerwujecie nocleg i od razu pieniążki zabierają z karty (jest to o tyle wygodne ze podczas wyjazdu za granicę nie trezba brać dodatkowej kasy na nocleg) po zakończonym pobycie wystawiacie wynajmującemu komentarz- co się podobało a co nie, czy wszystko było zgodne z opisem itp. Bardzo często korzystam z tego portalu- byłam już min. w Budapeszcie (koszt- 400zł za 4 noce/ 4 osoby) w Barcelonie (90zł za 1 noc/2 osoby) w Gdańsku (270zł za 4 noce/ 4 osoby)
Większość noclegów jest w dogodnym umiejscowieniu.

Gdzie tanie noclegi w ZAKOPANEM?

01 mar 2014 - 13:44:58

stary wątek kochane

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Słowacja tani nocleg blisko stoku narciarskiego