Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wyjazd z biurem podróży PAI

28 wrz 2012 - 08:22:59

Cześć dziewczyny na Grouponie znalazłam ciekawą 4-dniową wycieczkę do Paryża organizowaną przez biuro podróży PAI. Powiedzcie mi czy korzystałyście kiedyś z usług tego biura, jak wasze wrażenia, czy wycieczka była udana? No i czy korzystałyście z tych wycieczek na Grouponie?

Będę wdzięczna za odpowiedź.

wyjazd z biurem podróży PAI

28 wrz 2012 - 08:33:15

ja na gruponie w ogole z różnych rzeczy korzystam i polecam :) co do takiej wycieczki to akurat pomóc nie mogę...

wyjazd z biurem podróży PAI

28 wrz 2012 - 11:33:37

może ktoś jeszcze?

wyjazd z biurem podróży PAI

28 wrz 2012 - 11:35:33

Ja wole korzystać z tanich lotów :)

wyjazd z biurem podróży PAI

01 paź 2012 - 19:04:35

Osobiscie tez kupilam ta wycieczke.
Mam nadzieje ze bedzie udana :)
Co do groupona to zakupow z mojej strony bylo juz bardzo duzo
i zawsze bylam zadowolona.

wyjazd z biurem podróży PAI

01 paź 2012 - 19:08:10

nigdy nie korzystałam z grouponowych wycieczek

wyjazd z biurem podróży PAI

06 maj 2013 - 11:57:04

Właśnie wróciliśmy z pięciodniowej wycieczki do Paryża (01.05-05.05.2013). Było cudnie!!! Szczególne podziękowania dla Pani Gosi - pilotki i prawdziwego Napoleona Bonaparte - jak powiedziała moja córka - malutka - ale wszyscy się jej bali!!! Oczywiście to w jak najbardziej pozytywnym sensie. Nie jest łatwo zapanować nad 71-osobową grupą, a jej się to doskonale udawało. Jej niesamowita wiedza i kompetencja mogła być przyćmiona jedynie przez niewyczerpane pokłady historycznie sprawdzonych, pikantnych i arcyciekawych ploteczek dotyczących ówcześnie żyjącej arystokracji. Dziękujemy Pani Małgosiu!!! Co do warunków wycieczki - bałam się kupować na gruponie, ale moje obawy były bezpodstawne - luksusowy autokar, najlepsi kierowcy na świecie, pyszne śniadania w stylu francuskim (mięsożercy mogą poczuć się rozczarowani), ale o to chodzi, żeby popróbować kuchni tego regionu. A więc: przepyszne rogaliki francuskie, bagietki, pieczywo tostowe, dżemy, twarożek, jogurciki, mus jabłkowy, płatki, doskonała kawa i soki owocowe - mniam, mniam!!! Kolacje musieliśmy sobie sami wykupować w przygodnych restauracjach, ale przewodnicy polecali nam miejsca, gdzie za 10-13 euro można było zjeść bardzo smacznie (polecam knajpkę Monte Carlo niedaleko Łuku Tryumfalnego). Pokoiki w hotelu Ibis budget - malutkie, ale bardzo funkcjonalne, z pełnym węzłem sanitarnym, TV i niezwykle czyściutkie. Wielu z uczestników naszej wycieczki, jeżdżących wiele lat z innymi, renomowanymi biurami podróży deklarowało zmianę na biuro podróży PAI Państwa Sobolewskich. Ja również polecam z czystym sumieniem.

wyjazd z biurem podróży PAI

20 mar 2014 - 00:31:04

Uwaga na ten komentarz!! Pojawia się na każdym forum dot. biura podróży PAI. Nie zdziwię się jeśli wystawiają takowe sami Państwo Sobolewscy lub nadgorliwa pracownica tego ż biura :) Śmiechu warte! Takie zachowanie, to dla mnie raczej antyreklama. Czyli coś jest z tym biurem nie tak, skoro za wszelką cenę chce okryć je chwałą! W sieci przeczytałam wiele opinii, które dają do myślenia... Zastanawiałam się nad wykupieniem wycieczki, ale chyba podziękuję ;)

wyjazd z biurem podróży PAI

20 mar 2014 - 00:42:54

widziałam ten sam pozytywny komentarz na innych forach, więc to raczej "autoreklama" napisana przez właścicieli:/
...swoja droga jak trzeba ba być głupim żeby ten sam komentarz wklejać na różnych forach myśląc, że ludzie tego nie znajdą ? ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-20 00:46 przez bessi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kielce