Obecnie rozmawiamy o:

Domek w górach

gorący temat

przyjazne przedszkole

31 minut temu

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Domek w górach

20 wrz 2012 - 13:40:41

Kochane, mam takie pytanie :D
Czy któraś z was nie była czasem na wakacjach/feriach/urlopie w górach (albo gdzie indziej) w domku :D
Bądź nie orientuję się o takim miejscu?
Wiem,że jest sporo na ofert na internecie, ale może wy polecicie mi coś :))

Planuję ze znajomymi pojechać gdzieś na początku grudnia i chcieliśmy wynająć sobie domek :D
Nie szukamy luksusów, ale coś fajnego - z delikatną nutką romantyczności ?:D (kilka par:D)

Chciałabym dogodzić wszystkim wybierając miejsce pobytu :)

Więc jeżeli możecie coś polecić to piszcie śmiało!
Będę wam bardzo wdzięczna!


Buziakii!!:*

Domek w górach

20 wrz 2012 - 13:43:48

Byłam w Zakopanym, u Chyców :) Super chatka, są osobne pokoje.. na parterze i piętrze. My mielismy jeden pokój u góry, obok był drugi pokój, i duża wspólna kuchnia.

Bardzo przyjemne miejsce:)

zweryfikowana
Posty: 605
Ostrzeżenia: 1/5

Domek w górach

20 wrz 2012 - 13:46:59

vogt-karpacz.i.rozowe.pokoje:)

zweryfikowana
Posty: 350
Ostrzeżenia: 1/5

Domek w górach

20 wrz 2012 - 13:49:02

oo, Kaja0 mogłabyś mi wysłać na priv kontakt do nich? najlepiej stronke www. Chciałabym pojechać na Sylwka w góry, właśnie do domku:)

Domek w górach

20 wrz 2012 - 13:51:00

ja tez poprosze :)

Domek w górach

20 wrz 2012 - 13:51:50

bylam pod koniec sierpnia, nie byl to domek a dworek, ale jak kilka par to moglibyscie ywnajac sobie po pokoju 2os ;-)) markowydworek.pl pokoje identyczne jak na zdjeciach, z nutka romantycznosci ;-))

Domek w górach

20 wrz 2012 - 13:57:48

Bardzo ładne:D
Ale chyba woleliby coś takiego mniej luksusowego ;d
Raczej tak,żeby sobie ognichoo gdzieś zrobić :D Komineczek i te sprawy ;d

Domek w górach

16 lis 2012 - 17:12:55

ja byłam w Zakopcu super w pensjoncie gong http://www.zakopedia.pl/31,139,gong.html ,tanio i ładnie :)

Domek w górach

24 kwi 2024 - 10:19:29

W Szczyrku jest wiele opcji noclegowych, lecz wydaje mi się, że z tego miejsca będzie najbardziej zadowoleni https://domektylkodlaciebie.pl/. Domek na wyłączność, z bezpłatnym parkingiem, w pełni wyposażone. Dzięki lokalizacji możecie się cieszyć górskimi atrakcjami bez konieczności długich dojazdów. Dodatkowo, w Beskidzie Śląskim jest wiele urokliwych miejsc, które z pewnością spełnią wasze oczekiwania i pozwolą na udane wakacje w górach.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Usztrzyki Bieszczady