Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chcę podróżować!!

19 wrz 2012 - 21:47:47

Hej dziewczyny, ostatnio mam dużą potrzebę podróżowania i zobaczenia wiele pięknych miejsc.........Niestety budżet nie za wysoki..Czy znacie sposoby jak tanio zobaczyć wiele pięknych miejsc? Może przyjemne z pożytecznym czyli jakaś praca? Która z Was z autopsji coś podpowie. Zastanawiam się nad wyruszeniem w rejs statkiem jako pracownik spa na 7msc i zacumowanie do takich msc jak Ameryka, Australia, Chiny... Ale mnóstwo wyrzeczeń w tym sposobie niestety..;/
Czekam........



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-19 21:53 przez mloda87.

Chcę podróżować!!

25 wrz 2012 - 11:36:26

może spróbuj couchsurfingu. plus, ciągłe monitorowanie biletów lotniczych i szukanie okazji cenowych

Chcę podróżować!!

25 wrz 2012 - 11:49:06

Ameryka, Australia, Chiny droga sprawa... kto by nie chciał się tam wybrać...:)
Znalazłam na all egro pana , który zajmuje się wychaczaniem biletów lotniczych w super cenach, np w maju rodzice byli na Cyprze za 90 zł w obie strony na 7 dni a teraz znalazł nam bilet za 120 zł do paryża , inne przykłady mediolan , rzym , sycylia i inne kraje w super cenach( oczywsicie to tylko bilety lotnicze) należy dodać jeszcze jakis nocleg ale tez można znajsc cos fajnego w okazyjnych cenach np na booking.com
pozdrawiam:)

Chcę podróżować!!

25 wrz 2012 - 11:54:07

O ja też chętnie bym tak gdzieś wyjechała ale niestety wiążą się z tym koszty...

Chcę podróżować!!

25 wrz 2012 - 11:55:03

Jeśli Cię przyjmą do takiego spa, to super sprawa, zazwyczaj w portach takie gabinety są zamykane i obsługa ma wychodne. Ale masz jakieś doświadczenie w tym temacie? Tylko pamiętaj, że to długa rozłąka z rodziną, praca niekoniecznie płatna dobrze, musisz liczyć na napiwki i ciężka.

Propozycja zona_dzika jest fajna, jeśli lubisz poznawać nowych ludzi i jesteś otwarta. Moja znajoma była na coachsurfingu w Japonii, co znacznie zmniejszyło jej koszty.

Chcę podróżować!!

25 wrz 2012 - 12:00:41

Nie znam adresu tej strony, ale kolega, zapalony podróżnik, mówił mi, że w internecie istnieje serwis, w którym mieszkańcy różnych krajów wyrażają chęć gościny za darmo u nich w domu, więc na noclegach mogłabyś zaoszczędzić. Co do biletów lotniczych prawdziwe okazje możesz znaleźć tutaj www.esky.pl - np. do Toronto za 600 zł.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Domek w górach