Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sama na obozie, ratunku!

08 lip 2009 - 12:05:05

...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-26 21:17 przez goszta.

sama na obozie, ratunku!

08 lip 2009 - 12:07:40

Ktoś mi cos powie? Była któraś sama?

sama na obozie, ratunku!

08 lip 2009 - 12:08:56

poprostu sie nakrecasz !!
zawsze jedzie na obóz ktoś fajny choćby 1 osoba :)
nie martw sie miałam takie same obawy przed pierwszym obozem ale było super i do dziś wspominam choć było to 5 lat temu !!!!

sama na obozie, ratunku!

08 lip 2009 - 12:10:13

...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-26 21:29 przez goszta.

sama na obozie, ratunku!

08 lip 2009 - 12:11:52

przestan ja kiedys 2 razy pojechalam na oboz z kolezankami i ten 1 raz to byl chyba najgorszy oboz w moim zyciu..tylko sie z nimi poklocilam wyszlo jakie sa naprawde..!! Potem jezdzilam sama i musze przyznac ze bylo cudownoe!!! Ostatni raz bylam 2 lata temu w Bulgarii bo juz nie ejzdze na obozy . bylam 3 tyg i poznalam super ludzi !! nie martw sie bedzie ok;)

sama na obozie, ratunku!

08 lip 2009 - 12:12:40

Ja byłam sama w zeszłym roku,w Ustroniu Morskim. Jeśli chcesz dowiedzieć się,jak sobie poradziłam,to zapraszam na priv :) W tym roku jadę również do Grecji,do Olimpic Beach ale od 28 lipca, z Poland As You Like. I na szczęście z przyjaciółką(w zeszłym roku też miałam z nią jechać,ale złamała nogę)

sama na obozie, ratunku!

08 lip 2009 - 12:13:26

ja przeprowadzam sie na studia do innego miasta! tez sama nikt znajomy nie idze ze mna! ale wiem ze z czasem napewno kogos poznam i bedzie ok :) najgorsze sa poczatki :)

sama na obozie, ratunku!

08 lip 2009 - 12:16:18

Też sa rok idę sama na studia;p Ale jakos tego mniej sie boję, przynajmniej na razie xD
Kurdę, muszę poznać się z ludźmi już w autobusie, szczególnie, że jadę z Lublina, a główny wyjazd jest z Katowic więc z 7 godzin spędzę pewnie z 5 osobami w autobusie^^

sama na obozie, ratunku!

08 lip 2009 - 12:18:00

Cytat
goszta
Też sa rok idę sama na studia;p Ale jakos tego mniej sie boję, przynajmniej na razie xD
Kurdę, muszę poznać się z ludźmi już w autobusie, szczególnie, że jadę z Lublina, a główny wyjazd jest z Katowic więc z 7 godzin spędzę pewnie z 5 osobami w autobusie^^
a to z nimi napewno sie zaprzyjaznisz :) bedzie dobrze :)

sama na obozie, ratunku!

08 lip 2009 - 12:18:29

Cytat
goszta
Ja się najbardziej boję tego, że wszyscy będą jakoś grupą, porobi się parę grup a ja będę sama^^

na pewno nie zawsze będziesz pasować choćby do jednej z grup :)

sama na obozie, ratunku!

08 lip 2009 - 12:18:56

Chyba musi być dobrze, przecież nie zrezygnuję (;

sama na obozie, ratunku!

08 lip 2009 - 12:19:00

Cytat
goszta
Też sa rok idę sama na studia;p Ale jakos tego mniej sie boję, przynajmniej na razie xD
Kurdę, muszę poznać się z ludźmi już w autobusie, szczególnie, że jadę z Lublina, a główny wyjazd jest z Katowic więc z 7 godzin spędzę pewnie z 5 osobami w autobusie^^

ja mailam to samo bylam z warszawy a ludzie jechaliz kolobrzegu i byla cala ekipa ktora sie znala bo grali razem w tenisa;) hehe a j wsiadlam do pociagu sama:( potem do wroclawia i tam reszta sie dosiadla:;p tez sie balam ale nie bylo zle;) dasz rade:)

sama na obozie, ratunku!

08 lip 2009 - 12:19:51

Ja właśnie nie potrafię być w takich grupach, napiepszać jedni na drugich wrrrr. Staram się żyć ze wszystkimi w zgodzie.

sama na obozie, ratunku!

14 lip 2009 - 11:46:56

Autorka już dziś pojechała!!! Miejmy nadzieję,że szczęśliwie dojedzie ;) Do autorki: Napisz jak było, jeśli jescze odwiedzisz ten wątek ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wakacje w Londynie