Obecnie rozmawiamy o:

Opakowania

23 minut temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

17 wrz 2012 - 10:56:58

Chciałabym się Was zapytać, gdzie mogę zjeść dobrze, a tanio w Warszawie (kładę nacisk na słowo "tanio", bo z tego co wiem, to Warszawa to dość drogie miasto) Będę tam 3 dnia i podczas zwiedzania przydałoby się coś jeść :)

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

17 wrz 2012 - 11:01:24

McDonalds :P polecam też starbucksa, i coffee heaven Sphinx :)

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

27 mar 2013 - 12:27:36

Ja mogę polecic taki serwis http://www.restauracjewarszawa.com/
Tu znajdziecie wszystkie fajne restauracje w Warszawie.

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

27 mar 2013 - 12:36:10

Jeśli naprawde chcesz takio i interasuje Cie tez kuchnia chińska to polecam bar HOA LAN ul. Śniadeckich 12/16 to jest niedaleko centrum nawet pycha jedzenie i tanio. Najlepiej dojechać tam metrem i wsiąść na stacji Politechnika wysiąść z metra i isc w lewo potem wyjdziesz na dwor i prosto przez przejscia za przejsciem w lewo do konca ulicy nasepnie w prawo i za kilka sklepów bedzie ten bar:)polecam. Zawsze tam jem.

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

27 mar 2013 - 12:42:21

Jesli mowimy o naprawde tanim to na ul.Marymonckiej masz bar mleczny - i o dziwo mimo ze bar mleczny to naprawde smacznie gotuja:) i czysto jest. No i TANIO;)

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

31 mar 2013 - 16:15:13

Rzadko jadam w centrum, ale jak pracowałam to czeso jadalam w Green Way (siec barów wegetariańskich). Ponoć tanio i smacznie jest w restauracji chińskiej w podziemiach hotelu Marriot. Jednak jak raz próbowałam tam pójść to wszystkie stoliki były zajęte...
Jeszcze zapomnialam, bo warto odwiedzic Saską Kępę, ul. Francuska i okolice, jest tam np rewelacyjna pizzeria renesans, taka jeszcze o komunistycznym duchu ;) i najlepiej tam kupić z okienka na wynos kawałek pizzy z sosem pomidorowym albo frytki z sosem, smak niespotykany gdzie indziej, a cena jakas smieszna typu 3 zł (moze teraz wiecej). W ogole jest tam duzo fajnych knajpek, nie wiem jak cenowo, pewnie różnie, warto pozagladac, ja chadzam do slicznej herbaciarni Ganders, sa tam tez jakies posilki typu naleśniki ale nie jedlam ich tam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-31 16:18 przez Ferretka.

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

31 mar 2013 - 16:19:06

Cytat
PyniaM
Jeśli naprawde chcesz takio i interasuje Cie tez kuchnia chińska to polecam bar HOA LAN ul. Śniadeckich 12/16 to jest niedaleko centrum nawet pycha jedzenie i tanio. Najlepiej dojechać tam metrem i wsiąść na stacji Politechnika wysiąść z metra i isc w lewo potem wyjdziesz na dwor i prosto przez przejscia za przejsciem w lewo do konca ulicy nasepnie w prawo i za kilka sklepów bedzie ten bar:)polecam. Zawsze tam jem.
Lepszy chińczyk jest przy metrze Słodowiec - 10 czy tam 12 zł za porcję smażonego ryżu z kurczakiem, która starcza mi na 1,5 obiadu ;)

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

04 kwi 2013 - 13:23:27

A bar mleczny coś w centrum? Turasów chińczyków nie chcę tylko nasze żarełko.

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

04 kwi 2013 - 13:32:08

Na rynku Starego Miasta jest restauracja Bazyliszek. Każdego dnia tygodnia są promocję na różne potrawy, porcję przeogromne, cena ok 20 zł za danie, naprawdę smacznie. Polecam sznycla wielkości dużego talerza. Na początek dostaniesz darmowy starter, a na wyjście kieliszek wiśniowej naleweczki.

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

05 kwi 2013 - 17:38:53

Jeśli chodzi o bary mleczne to znana jest sieć barów mlecznych "Mleczarnia" - http://www.mleczarniajerozolimska.pl/

Bar mleczny "Sady Żoliborskie" przy sadach żoliborskich ;)

Na Krakowskim Przedmieściu lub Nowym Świecie jest też jakiś bar mleczny.

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

22 kwi 2013 - 00:10:28

Ja ze swojej strony mogę podrzucić Zapiecka w centrum miasta. Polskie jedzonko za polskie ceny:))). Tak to w dużym skrócie:)

niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 3/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

16 maj 2013 - 22:03:00

pyszne jedzenie możecie zamówić z dostawą do domu lub pracy na portalu http://www.skubacz.pl/warszawa - super łatwy Kreator Pizzy i dań- wyjątkowo łatwo możesz skomponować dowolne danie, jesz dokładnie to na co masz ochotę, bez konieczności rejestracji

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

17 maj 2013 - 14:25:17

Wszystkim tym, które z Was kiepsko orientują się w Warszawskiej i nie tylko Warszawskiej gastronomii polecam aplikację mobilni.pkt.pl. Świetna sprawa i bardzo ułatwia życie. I co najlepsze jest w pełni darmowa :D

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

17 maj 2013 - 14:29:00

Bar mleczny "Marymont" - domowe jedzenie, ceny dobre - jak jesteśmy w okolicy to zawsze wpadamy po obiad :)


Dodatkowo bar mleczny "bambino" w okolicach placu Konstytucji ( przedłużenie drogi od DH Smyk ) - również polecam.

niezweryfikowana
Posty: 269
Ostrzeżenia: 2/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

23 maj 2013 - 20:30:00

ja rozumiem, że każdy szuka oszczędności, ale od czasu do czasu można chyba zaszaleć? Wiesz jak jesteś studentką to możesz się wybrać do Dominium, bo mają zniżki dla studentów, ale też i inne promocje się znajdą. Poza tym nie tylko pizzę tam możesz zjeść inne smaczne rzeczy też, ja na przykład bardzo lubię ich sałatki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Groupon