Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

polecany dentysta

godzinę temu

elektryka sklep

godzinę temu

wakacje last minute

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Atrakcje Warszawy?

07 lip 2009 - 12:55:59

Witajcie dziewczyny,
to pytanie kieruje do osób mieszkających w Warszawie lub osób, które już w niej były ;)
Jakie atrakcje macie w Warszawie? Czy macie jakieś swoje ulubione miejsca?
Klimatyczne kawiarnie, puby, budki z zapiekankami ? Miejsca, które naprawdę warto odwiedzić?
Coś ciekawego dzieje się między 3, a 8 sierpnia?

A i czy ktoś mi może powiedzieć czy Złote Tarasy są daleko od Galerii Mokotów, czy jest miedzy nimi jakis srodek transportu?
Będe wdzięczna za kazdą propozycje. :)

Atrakcje Warszawy?

07 lip 2009 - 12:59:15

nikt nic nie doradzi??

Atrakcje Warszawy?

07 lip 2009 - 13:01:28

Między Złotymi a Galerią jest kawałek drogi. dojazd jest metrem lub autobusami

Atrakcje Warszawy?

07 lip 2009 - 13:04:53

Yes , odwiedź obowiązkowo Złote no i Arkadię ;-)

co jeszcze ?Może nowe kino 5D ?:-D

Atrakcje Warszawy?

07 lip 2009 - 13:07:11

Za kino raczej podziękuje szukam innych wrażeń, a no słyszałam ze jakies fajne zoo jest w wawie ;p to prawda?

Atrakcje Warszawy?

07 lip 2009 - 13:07:56

o tak , byłam w tamten weekend , chciaż jest trochę zle zorganizowane , ale ogolnie było fajnie ;)

Atrakcje Warszawy?

07 lip 2009 - 13:18:53

złote tarasy sa przy dworcu centralnym do g.mokotów jest kawałek drogi ale leppiej jechac do arkadii wsiadasz w tramwaj wiem ze jedzie tam 19 ale od dworca chyba jeszcze jakies inne tramwaje i masz bardzo bliziutko, w galerii mokotów gucio jest moim zdaniem i to w porównaniu z arkadią jest mała galeria:) do galeri mokotów z pod rotundy (tez blisko dworca) wsiadasz w tramwaj 18 w strone oczywiscie mokotowa i wysiadasz przy samej galerii widac ja bedzie oczywiscie,mozesz pochodzić po galeri centrum oczywiscie przy rotundzie sie znajduje z tamtad wieczorkiem najlepiej udac sie na ul.chmielną tam sa klimatyczne knajpki,butiki ,takim spacerkiem z ul. chmielnej (z pod galeri centrum) dojdziesz do taktu królewskiego ( NOWY ŚWIAT) tam tez nawet fajny klimat kafejki,butiki,wielu turystów idać dalej nowym światem dojdziesz do starówki:) :)

Atrakcje Warszawy?

07 lip 2009 - 13:25:32

Cytat
stylistka
Za kino raczej podziękuje szukam innych wrażeń, a no słyszałam ze jakies fajne zoo jest w wawie ;p to prawda?

no jest zoo w wawie i nawet fajne chyba tam cos nawet ostatnio remontowali znajduje sie ono na pradze północ zapytasz kazdego w centrum jak tam dojechac to beda wiedzieli :)

ja bym tobie radziła pojechac do ogrodu botanicznego PAN które znajduje sie w powsinie od centrum autobus 519 i z drugiej strony dworca 130 ale on kursuje tylko w weekandy do powsina ,jest tam basen,korty tenisowe,piekny las, mini plaza do gry w siatkówke,miejsce na rodzinne pikniki i grille,puby, domki letniskowe, ogólnie jest to raj dla rowerzystów i w pogodny weekand tłumy:)

Atrakcje Warszawy?

07 lip 2009 - 13:33:34

Muzeum Powstania Warszawskiego,Park Moczydlo i jeden z najlepszych basenow w Wa-wie,pola golfowe, i codziennie sa rozne imprezy,zalezy co Cie interesuje

Atrakcje Warszawy?

07 lip 2009 - 13:37:47

oczywiście też standardowe miejsca Łazienki Królewskie, Starówka, zdecydowanie polecam Muzem Powstania Warszawskiego i spacer Nowym Światem , co do klimatycznych miejsc może kawiarnia/pub na placu Zbawiciela( spacerkiem od centrum)

Atrakcje Warszawy?

07 lip 2009 - 19:31:36

Na bank zaliczę cały ten standard czyli pałac kultury, łazienki itd. no bez tego się nie obejdzie :) A do Arkadii nie pójdę gdyż w to właśnie w Mokotów jest River Island,a w złotych tarasach jest Topshop :)

niezweryfikowana
Posty: 260
Ostrzeżenia: 2/5

Atrakcje Warszawy?

13 cze 2012 - 12:15:46

Hej. Dla osób, które poszukują atrakcji w stolicy powstał bardzo fajny portal turystyczny http://www.nabutach.pl/polska/warszawa. Podaję jego adres ponieważ wiem jak trudno znaleźć kompetentne źródło turystyczne. Sama nieraz się przekonałam jak kłamliwe bywają informacje.

Atrakcje Warszawy?

13 cze 2012 - 12:29:03

- złote są w centrum, galeria mokotów na mokotowie - wychodzisz ze złotych na al. jp II i teraz chyba 74 dojedziesz pod GM
- sprawdzone , dobre restauracje ( Vapiano - niedaleko GM. Marynarską prosto w strone lotniska, po prawej stronie w budynku korporacyjnym
Baboszka - są 3 w warszawie, ja chodzę do tej na kruczej. pysznie i nie drogo - kuchnia rosyjska. Dobra Kuchnia - obok smyka, w centrum i Barbakan na starówce ale tej dalej na podwalu, przy fontannach.
- sklepy ;))) - na Nowym świecie jest fantastyczny outlek - Rinasentimento - taka włoska marka. ciuchy niedrogo i gwarantuję że w żadnym warszawskim butiku nie znajdziesz tak fajnych, oryginalnych, eleganckich, młodziezowych i jednoześnie tanich ciuchów - tam po prostu trzeba pójść bedąc w warszawie. Jak cos to pisz na priv ;)

Atrakcje Warszawy?

13 cze 2012 - 12:36:24

zauwazcie, ze dziewczyna była zainteresowana atrakcjami wawy 3 lata temu ;]

Atrakcje Warszawy?

13 cze 2012 - 12:44:38

o fakt ;p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pola namiotowe nad Soliną POMOCY