Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

Nietypowa uroda

godzinę temu

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zakopane

27 sie 2012 - 21:35:49

Jadę pierwszy raz w góry, na dodatek w środku września.. Dziewczyny.. mam otóż takie oto pytanko.. :D Nigdy nie byłam w górach, także nie wiem co zabrać ze sobą.. Na dodatek to będzie już wrzesień i pewnie będzie chłodno? Jak to jest z górami?! jakie ciuchy wziąć? Same grube sweterki?

zakopane

27 sie 2012 - 21:37:49

zależy po co tam jedziesz, czy pochodzić po Krupówkach i zwiedzić miejscowe knajpy czy chodzić po górach :) wrzesień to najlepszy czas na górskie wędrówki

niezweryfikowana
Posty: 1.818
Ostrzeżenia: 1/5

zakopane

27 sie 2012 - 21:38:10

wez sobie cos ciepłego ,bo u nas juz jest dosc zimno i w jkurtkach chodzą:) wygodne trapery lub adidasy do chodzenia po górach :)

zakopane

27 sie 2012 - 21:38:12

ooo zapraszam mieszkam na podhalu od 19 lat i powiem ci ze tu roznie bywa dzis bylo zimno jak w zimnie hehe ze ja w kurtce chodzilam wiec wez sobie cos cieplejszego ale takei lekkie rzeczy tez bo w tamtym roku wrzesien byl piekny i cieply lepszy niz wakacje jak cos to pytaj na priv xD

zakopane

27 sie 2012 - 21:38:18

też jadę we wrześniu i chętnie się dowiem , ale jak narazie planuje jakieś wygodne bluzy i getry, kurteczkę

zakopane

27 sie 2012 - 21:40:46

Ja byłam tydzień temu i było naprawdę zimo... :)
Więc radzę Ci zabrać jakieś grubsze sweterki, ciepła kurtkę, obuwie najlepiej jakieś wygodne sportowe, może przydać się czapka oraz rękawiczki.
W zależności gdzie będziesz nocwać może się przydać koc, lub spiwór.:)
Miłego wyjazdu!

zakopane

27 sie 2012 - 21:42:10

Mam wynajęty pokój na samych Krupówkach :) z chłopakiem mamy zamir sobie trochę łydki wyrzeźbić haha ;d takze po górach chcemy jak najwięcej chodzić, ale też znajdzie się czas na puby i inne atrakcje, także pytam bo na serio nie wiem co ma przeważać w moich walizach ;d

zakopane

27 sie 2012 - 21:43:59

W takim razie postaw na jakieś grubsze ubranie :)

zakopane

27 sie 2012 - 21:50:40

jak chcecie po gorach chodzic wez pozadne wygodne buty i najlepiej jakis dres bo jak widze nieraz jak cepry przyjada i potrafia babki w spzilkach i koturnach chodzic to mnie krwe zalewa niedawno jak poszlismy na zawrat byla babka na szpileczkach i ledwo szla gadala ze niewiedziala ze bedzie tyle kamieni i tak ciezka droga z lancuchami no smiechu warte takze wez pozadne buty najlepiej trapery jakies dresy ciepla kurtke rekawiczki szalik cos na glowe bo naprawde mamy zimno :)

niezweryfikowana
Posty: 1.818
Ostrzeżenia: 1/5

zakopane

27 sie 2012 - 21:53:14

Cytat
dzemikkca
jak chcecie po gorach chodzic wez pozadne wygodne buty i najlepiej jakis dres bo jak widze nieraz jak cepry przyjada i potrafia babki w spzilkach i koturnach chodzic to mnie krwe zalewa niedawno jak poszlismy na zawrat byla babka na szpileczkach i ledwo szla gadala ze niewiedziala ze bedzie tyle kamieni i tak ciezka droga z lancuchami no smiechu warte takze wez pozadne buty najlepiej trapery jakies dresy ciepla kurtke rekawiczki szalik cos na glowe bo naprawde mamy zimno :)
masz racje :) kiedys moj tesc poszedł na grzyby ,patrzy a dwie ceperki ida w góry ,jedna szpileczki a druga roczne dziecko na reku ,spodniczki itd ,zatrzymał je i powiedział zeby lepiej poszły csie przebrac :)

zakopane

27 sie 2012 - 22:00:21

Cytat
moskol
Cytat
dzemikkca
jak chcecie po gorach chodzic wez pozadne wygodne buty i najlepiej jakis dres bo jak widze nieraz jak cepry przyjada i potrafia babki w spzilkach i koturnach chodzic to mnie krwe zalewa niedawno jak poszlismy na zawrat byla babka na szpileczkach i ledwo szla gadala ze niewiedziala ze bedzie tyle kamieni i tak ciezka droga z lancuchami no smiechu warte takze wez pozadne buty najlepiej trapery jakies dresy ciepla kurtke rekawiczki szalik cos na glowe bo naprawde mamy zimno :)
masz racje :) kiedys moj tesc poszedł na grzyby ,patrzy a dwie ceperki ida w góry ,jedna szpileczki a druga roczne dziecko na reku ,spodniczki itd ,zatrzymał je i powiedział zeby lepiej poszły csie przebrac :)



bo niektorzy wg nie mysla najgorsze jest to jak widze babki w ciazy z brzuchem pod nos jak ida wysoko w gory tymi trasami co my szlismy bylo naprawde ciezko moj facet by mnie w ciazy niewypuscil w taka trase takze jak zobaczylismy ile babek szlo to masakra jakbym sie bala ze sie poslizgne chociaz mam wprawe w chodzeniu po gorach bo s apiekne ale sie zmieniaja i sa zdradliwe niewiem czemu niektorzy nie mysla albo w ciazy albo na szpilkach,sandalkach, koturnach a potem TOP-Rowcy niepotrzebnie musza wylatywac na akcje ratunkowe

niezweryfikowana
Posty: 1.818
Ostrzeżenia: 1/5

zakopane

27 sie 2012 - 22:03:50

Cytat
dzemikkca
Cytat
moskol
Cytat
dzemikkca
jak chcecie po gorach chodzic wez pozadne wygodne buty i najlepiej jakis dres bo jak widze nieraz jak cepry przyjada i potrafia babki w spzilkach i koturnach chodzic to mnie krwe zalewa niedawno jak poszlismy na zawrat byla babka na szpileczkach i ledwo szla gadala ze niewiedziala ze bedzie tyle kamieni i tak ciezka droga z lancuchami no smiechu warte takze wez pozadne buty najlepiej trapery jakies dresy ciepla kurtke rekawiczki szalik cos na glowe bo naprawde mamy zimno :)
masz racje :) kiedys moj tesc poszedł na grzyby ,patrzy a dwie ceperki ida w góry ,jedna szpileczki a druga roczne dziecko na reku ,spodniczki itd ,zatrzymał je i powiedział zeby lepiej poszły csie przebrac :)
dokąłdnie ,a helikopter lata od rana juz,mieszkam niedaleko szpitala ,



bo niektorzy wg nie mysla najgorsze jest to jak widze babki w ciazy z brzuchem pod nos jak ida wysoko w gory tymi trasami co my szlismy bylo naprawde ciezko moj facet by mnie w ciazy niewypuscil w taka trase takze jak zobaczylismy ile babek szlo to masakra jakbym sie bala ze sie poslizgne chociaz mam wprawe w chodzeniu po gorach bo s apiekne ale sie zmieniaja i sa zdradliwe niewiem czemu niektorzy nie mysla albo w ciazy albo na szpilkach,sandalkach, koturnach a potem TOP-Rowcy niepotrzebnie musza wylatywac na akcje ratunkowe

zakopane

27 sie 2012 - 22:10:10

podstawa to: ciepłe sweterki, dobre buty trekkingowe nie jakieś tam adidaski na cienkiej podeszwie, kurtkę przeciwdeszczową, najlepiej tez spodnie nieprzemakalne noi aparat do zdjęć. Udanej wyprawy życzę :)

zweryfikowana
Posty: 571
Ostrzeżenia: 1/5

zakopane

27 sie 2012 - 22:10:42

buty sportowe, bluzy, podkoszuli. jednym słowem ubranie na cebulke. A i koniecznie płaszcz przeciw deszczowy. Wygodne spodnie, lepiejn jakieś dresowe, kurtke jesienną, moze wiać to szalik skromny też się przyda;)Co tu jeszcze, hmmm okulary przeciw słoneczne( chyba już wymyślam) A co do knajpek to pewnie sama wiesz:))

zakopane

27 sie 2012 - 22:12:44

Ja wróciłam w sobotę z Zakopanego i pogodę miałam gorącą wręcz uplaną więc kurtka przydała mi się jedynie nad morskim okiem ;) W tamtym roku byłam pod koniec września to przydały mi się zdecydowanie cieplejsze rzeczy;) Zresztą teraz nawet u nas wieczory są chłodniutkie... Więc weź "ciepłe" ubrania ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ukraina