Obecnie rozmawiamy o:

Książka

gorący temat

edukacja dzieci

wczoraj o 20:57

Fotowoltaika a Sauna

wczoraj o 18:44

Montaż Klimatyzacji

wczoraj o 15:09

auto skup

wczoraj o 11:00

Gdzie kupić materac ?

wczoraj o 10:58

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nie mam z kim jechac na wakacje

02 wrz 2012 - 14:33:37

ja od 11 do 23 września mam wolne i chętnie bym gdzieś pojechała :)

02 wrz 2012 - 15:04:50

Obóz studencki wygląda tak, że nie masz żadnego opiekuna, możesz robić co tylko chcesz, a przy okazji jest tanio i są ludzie, z którymi można imprezować ;D Jeszcze nie mam na oku jakiejś konkretnej osoby, na pocżątek chciałam znależć jakąś koleżankę/ koleżanki, żeby wspólnie poszukać oferty. Jeżeli chodzi o mnie to chciałabym Bułgarie, ale jak coś to mogę jechać gdzie indziej. Nastawiam się głównie na plażowanie, poznawanie nowych ludzi i imprezowanie :)

03 wrz 2012 - 23:20:27

Byłam kiedyś na takim campusie, tyle że w Polsce. Warto jechać, jedna wielka impreza :)

03 wrz 2012 - 23:25:16

Cytat
gregooria
Nigdy w życiu bym nie pomyślała, że będę pisać o takiej sprawie na forum, ba, że spotka mnie taka sytuacja.
Dla niektórych może się to wydać śmieszne, ok zrozumiem.
Co roku jeżdzę na wakacje za granicę z koleżankami. Ogólnie to nie wyobrażam sobie wakacji bez takiego wyjazdu. W tym roku miało być podobnie jak zawsze. Wyjazd planowałam już od maja, po maturze - wiadomo - najdłuższe wakacje w życiu ;) Niestety, wyszło tak że po prostu nie mam z kim jechać. Nie, nie jestem jakąś samotniczką, mam koleżanki, chłopaka. Te, z którymi miałam jechać znalazły sobie również chłopaków no a bez nich to one się nigdzie nie ruszą. W tamtym roku też miałam chłopaka i to nie było dla mnie przeszkodą żeby pojechać na wakacje z koleżankami, dla nich to już niestety jest przeszkodą. Z chłopakiem nie pojadę bo on zwyczajnie nie chce, nie lubi takich wyjazdów i ma tysiąc argumentów żeby nie jechać. No i zostałam sama, są to najgorsze wakacje mojego życia, a miało być tak pięknie.
Ciągle szukam ofert, chce gdzieś jechać, niedługo oszaleję w domu. Może jakaś dziewczyna jest w podobnej sytuacji. Nie wiem juz co ze sobą zrobić..

edit.
Tak więc jest ktoś chętny na ten wyjazd http://www.ok-tours.pl/wlochy_rimini.html ? Grupa wiekowa 18-22, termin 23.08 - 31.08
Jedź z rodzicami :D

04 cze 2013 - 17:16:14

Cześć autorko tekstu:) Jaka szkoda, spóźniłyśmy się o rok... wpisując frazę w internecie 'nie mam z kim pojechać na wakacje', natknęłam się na Twój post i po przeczytaniu go, mam wrażenie że spotkało nas dokładnie to samo, tyle że ja mam Twoją sytuację w roku 2013 :D Mnie tydzień temu wystawiła koleżanka. Miałyśmy jechać na tygodniowe szaleństwo na Cypr..., i podwójnie przykro, bo wykręciła się ze wszystkiego w dniu, w którym miałyśmy już płacić za wycieczkę. Zwodziła mnie miesiąc, a potem, w dzień dopełnienia formalności, wysłała mi sms-a "słuchaj, nie dam rady"... Pozdrawiam Cię serdecznie, i jeśli w tym roku masz podobną sytuację, co rok temu, to odezwij się :) :D

07 cze 2013 - 01:07:36

Hej ma ktoś ochotę jechać w te wakacje do Hiszpanii, Lloret de Mar? Ja mam 21 lat, z Wrocławia. Fajnie byłoby ogarnąć 2,3 osoby i wspólnie pojechać :)

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 9/5

26 lut 2024 - 11:13:23

To jedź sama ;)

Od siebie polecam Okuninkę nad Jeziorem Białym. I ten domek:
https://szyszka-okuninka.pl/

Super standasrd i balia z hydromasażem. Na pewno dobrze tam wypoczcniesz

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SŁOWACJA NA WEEKEND