Obecnie rozmawiamy o:

Gdzie kupić materac ?

gorący temat

edukacja dzieci

wczoraj o 20:57

Fotowoltaika a Sauna

wczoraj o 18:44

Montaż Klimatyzacji

wczoraj o 15:09

Książka

wczoraj o 11:49

auto skup

wczoraj o 11:00

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nie mam z kim jechac na wakacje

10 sie 2012 - 00:06:19

tak, ja też mam najdłuższe wakacje w życiu i zupełnie inaczej je sobie wyobrażałam.

błahe problemy są bardzo fajne! złośliwość jak najbardziej na miejscu, ale autorka posta chyba zdaje sobie z tego sprawę i nie jest to jej jedyny problem życiowy :D.

u mnie jeszcze jakieś towarzystwo by się znalazło, a może inaczej: chętni.
u wszystkich jest problem z PIENIĘDZMI, bo te oferty nawet bardzo okazyjne, jednak trzepią po portfelu :(.
bierz wakacje studenckie i jedz sama :). tylko znajdz dobrą oferte, żeby studentów było dużo. na takich obozach jest mnóstwo ludzi, z grupkami i bez, poznasz kogoś bez problemu i masz super wakacje :D

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-10 00:11 przez frupel.

10 sie 2012 - 00:10:19

Lirossy co prawda to prawda, dużo swobody, ale ja chyba bałabym się gdzieś tak sama pojechać, porwali by mnie albo bym się zgubiła :D oj, na taki samotny wyjazd to bym się nie odważyła, a już za granicę to nie ma mowy ;D

10 sie 2012 - 00:11:28

Cytat
PastwaLosu
nie chce być złośliwa ale ja wam serio zazdroszcze takich "problemów":)

wiesz co, to serio jest kijowa sytuacja - nie ma nic gorszego, jak mieć kasę na wyjazd, pomysł na wyjazd, chęć na wyjazd, w ogóle samą możliwość fajnego wyjazdu i nagle zostać wystawionym przez znajomych - to najbardziej idiotyczny, a zarazem najbardziej smutny powód braku wakacji - trzeba korzystać z takich okazji, mogą się już nie powtórzyć. Nie pojedziesz na miesiąc w Pireneje pod namiot, jeśli będziesz miała pracę, dziecko i 26 dni urlopu w roku.

gregooria

pojedź sama, może ogarnij couchsurfing albo hospitality, poznasz fajnych ludzi :)

10 sie 2012 - 00:12:19

Cytat
gregooria

Haha chyba mu to powiem :D Myślałam o kuzynce, ale ona już była. Mama może i by była chętna, ale czy ja wiem czy z mamą na wakacjach to dobry pomysł ;D

Z mamą jest super.! moja na codzień w domu jest hitlerem w spódnicy,ale jak nas zabierała na wakacje czy wycieczki to łaziliśmy samopas.:) każde z czwórki dzieci w swoja strone:) jeszcze pieniadze dawała.:):) teraz ze jesteśmy już odchowani to jeżdża tylko we dwojke z tata.:)

10 sie 2012 - 00:13:32

A ja bez mojego faceta nie ruszyłabym się na wakacje :)
Mówcie co chcecie :)

10 sie 2012 - 00:15:07

Cytat
klaudiii_6

polać ! :)

10 sie 2012 - 00:15:44

Cytat
klaudiii_6

ja też ;) i do kibla go wcale nie biorę, ewentualnie pod prysznic ;)

10 sie 2012 - 00:16:40

Cytat
PastwaLosu

Tak samo sobie pomyślałam XD

10 sie 2012 - 00:18:47

taka prawda... Mam 22 lata ale mnie już nie rajcują 'szalone wakacje z koleżankami'. Wybawiłam się naprawdę wiele w swoim życiu. I odkąd jestem ze swoim facetem, to chcę z Nim spędzać każde wakacje (bądź też wyjazdy ze znajomymi etc.)
Z przyjaciółką można pobawić się na imprezie ale osobne wakacje - odpadają w moim przypadku :)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-10 00:19 przez klaudiii_6.

10 sie 2012 - 00:24:57

masz mega dziwnego chlopaka

10 sie 2012 - 00:26:15

Cytat
gregooria
Cytat
TwojStarySoliBudyn
ja w niedziele podbijam na chorwacje.UWAGA! Z moim mężczyzną i jego... CIOCIĄ. Ale jaja nie?:P i to dlatego ze nie mial kto z nami jechac.:P a do baku się nie nasika.

Mogliście mnie wziąć ze sobą! :D z dwojga złego lepsza ciotka niż w ogóle nigdzie nie jechać. Ja mogłabym już nawet babcie wziąć żeby tylko gdzieś pojechać ;P

Przejechałam się w zeszłym roku na wakacjach z babcią nawet nie wiesz jak bardzo ;p Do tej pory się do niej nie odzywam, już rok. I głupia sama ją chciałam wziąć, żeby w domu nie siedziała (chociaż była już po dwóch wyjazdach urlopowych), a mogłam sobie tylko z siostrą pojechać i uniknąć tylu nieprzyjemnych sytuacji.

Cytat
gregooria
Cytat
TwojStarySoliBudyn
Cytat
gregooria
TwojStarySoliBudyn wiem wiem, że można, już tysiące ofert znalazłam, ale co jak brak towarzysza do podróży :( aa z nim to nie idzie żyć :D a tak poważnie to rozmawiałam z nim, przkonywałam, ale bez skutku, on ma dużo ważniejszych spraw na głowie niż jakiś głupi wyjazd, według niego oczywiście ;)

on jest chyba jakiś nawiedzony.xD Mój to się cieszy jak dziecko,że dostał urlop i ze możemy wyjechać... a może ktoś z rodziny by z Tobą pojechał?

Haha chyba mu to powiem :D Myślałam o kuzynce, ale ona już była. Mama może i by była chętna, ale czy ja wiem czy z mamą na wakacjach to dobry pomysł ;D

Bierz mamę na wakacje! Zrobicie sobie babski urlop i na bank będzie fajnie. Ja bym swoją wzięła :D jak tylko się nadarzy okazja, to już jej obiecałam, że fruniemy w egzotykę ;)
*jak tylko nadarzy się okazja = nazbieramy pieniążków na tą naszą egzotykę :D

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-10 00:28 przez malwchkon.

10 sie 2012 - 00:26:54

Cytat
male_p
Cytat
PastwaLosu

wiesz co, to serio jest kijowa sytuacja - nie ma nic gorszego, jak mieć kasę na wyjazd, pomysł na wyjazd, chęć na wyjazd, w ogóle samą możliwość fajnego wyjazdu i nagle zostać wystawionym przez znajomych - to najbardziej idiotyczny, a zarazem najbardziej smutny powód braku wakacji - trzeba korzystać z takich okazji, mogą się już nie powtórzyć. Nie pojedziesz na miesiąc w Pireneje pod namiot, jeśli będziesz miała pracę, dziecko i 26 dni urlopu w roku.

No właśnie, rozumiesz moją sytuację w 100%. W tym roku mam ostatnie takie wakacje, kiedy mogę gdzieś wyjechać, pobawić się. Mam wszystko oprócz najważniejszego - towarzystwa. Na dodatek takie były wielkie plany z koleżankami - że nawet dwa razy pojedziemy, w końcu wakacje 4 miesiące więc na poczatku i na koniec gdzieś jedziemy. A tu nagle wielka lipa, bo chłopaki :|
Cytat
klaudiii_6
taka prawda... Mam 22 lata ale mnie już nie rajcują 'szalone wakacje z koleżankami'. Wybawiłam się naprawdę wiele w swoim życiu. I odkąd jestem ze swoim facetem, to chcę z Nim spędzać każde wakacje (bądź też wyjazdy ze znajomymi etc.)
Z przyjaciółką można pobawić się na imprezie ale osobne wakacje - odpadają w moim przypadku :)

Uwierz, że ja też z przyjemnościa bym pojechała z nim na wakacje. Sprawa jest jednak tego typu, że on woli wydać pieniądze na coś innego, niż na tydzień urlopu.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-10 00:29 przez gregooria.

10 sie 2012 - 00:29:58

Cytat
gregooria
TwojStarySoliBudyn wiem wiem, że można, już tysiące ofert znalazłam, ale co jak brak towarzysza do podróży :( aa z nim to nie idzie żyć :D a tak poważnie to rozmawiałam z nim, przkonywałam, ale bez skutku, on ma dużo ważniejszych spraw na głowie niż jakiś głupi wyjazd, według niego oczywiście ;)
Cytat
nurhia
najgorsze wakacje Twojego zycia to by byly, gdyys polamana lezala w szpitalu. jak tak bardo chcesz jechac to jedz z kims innym i tyle.

Otóż to, wtedy napewno były by najgorsze, to była taka hiperbola ;)
No właśnie problem w tym, że nie mam już z kim innym jechać. Inne koleżanki albo już były, albo nie mają pięniędzy itd.

wiesz ja na każde wakacje musialam zapracowac sama, przez caly sezon tyralam, eby we wrzesniu gdzies pojechac i to mialo wtedy sens. zreszta jak w tym t=roku nigdzie nie pojedziesz, to mysle ze docenisz mozliwosc wyjazdu nastepnym razem. pojedz gdzies sobie na ferie zimowe;)
p.s przesadzasz, te wakacje niczym sie nie różnia, nie sa wyjatkowe, masz tylko wiecej wolnego, an studiach tez bedziesz miala duzo wolnego, jak sobie dobrze zorganizujesz rok.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-10 00:33 przez nurhia.

10 sie 2012 - 00:34:11

Cytat
nurhia

wiesz ja na każde wakacje musialam zapracowac sama, przez caly sezon tyralam, eby we wrzesniu gdzies pojechac i to mialo wtedy sens. zreszta jak w tym t=roku nigdzie nie pojedziesz, to mysle ze docenisz mozliwosc wyjazdu nastepnym razem. pojedz gdzies sobie na ferie zimowe;)

No własnie, ja w tym roku mam o tyle dobrze że nie muszę sama zapracować na wakacje, w przyszłym roku już tak nie będzie i dlatego nie wiem czy gdziekolwiek pojadę. Dlatego tak bardzo chciałam skorzystać z tej okazji, jaką mam w tym roku, bo taka może się już nie powtórzyć.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-10 00:34 przez gregooria.

10 sie 2012 - 00:38:18

Cytat
gregooria
Cytat
nurhia

No własnie, ja w tym roku mam o tyle dobrze że nie muszę sama zapracować na wakacje, w przyszłym roku już tak nie będzie i dlatego nie wiem czy gdziekolwiek pojadę. Dlatego tak bardzo chciałam skorzystać z tej okazji, jaką mam w tym roku, bo taka może się już nie powtórzyć.

najlepse wakacje sa we wrzesniu, 2 miesiace pracy, jeszcze miesiac do rozpozcecia studiow, najlepsza pogoda, mniejszy tlok, tansze pokoje.powaznie. ja inaczej pzrez 3 lata studiow nie jezdzilam, jak tylko tak;) i polecam. zreszta skoro juz Ci ktos stawia wakacje, to zostaw te pienaidze i wykozystaj je w przyszlym roku. a gdzie jezdzilas z kolezankami?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ZAKOPANE domki