Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

35 minut temu

Biznes

39 minut temu

tabernakula sklep

59 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jadłospis do autokaru

29 lip 2012 - 21:09:14

Bedę jechać za 2 dni do Hiszpanii, czyli ponad 30 h. Mam pytanie co zabrać do jedzenia, żeby było w miarę zdrowe i syte. Myślałam żeby zjeść rano bułkę razową z jakimś serkiem i warzywkiem, później jakiś owoc np. jabłko, na obiad znowu bułkę razową z czymś( właśnie nie wiem co mogłabym zjeść zamiast niej), na deser np, zabiorę sobie 250g borówek amerykańskich i na kolację duży jogurt pitny. Dojedziemy chyba tam tak na późniejszy obiad, więc rano tez bułkę i jakiś owoc. Może macie pomysły na zastąpienie czegoś, podobną rzeczą?

Jadłospis do autokaru

29 lip 2012 - 21:14:49

Wiesz co ja bym nie była pewna jak zadziałają na Ciebie w drodze i w upale właśnie wszelkiego rodzaju jogurty i owoce,które zawierają dużo błonnika. Może weź sobie na tą pierwszą część jakis serek wiejski + pieczywo, albo w pojemniku plastikowym np. sałatke z serem feta + grzanki i np. paczke wafli ryżowych do pochrupania,jakbyś miała ochotę na jakąś przegryzkę?

Jadłospis do autokaru

29 lip 2012 - 21:16:24

Weź banany! Wzięłabym serki homogenizowane i orzeszki ziemne bez soli. Duużo przekąsek :)
Tak mało będziesz jeść? Dla mnie to trochę dziwne..

Jadłospis do autokaru

29 lip 2012 - 21:17:10

Zrób sobie coś pożywniejszego np. sałatkę grecką czy z grillowanym kurczakiem i zapakuj to w plastikowy pojemniczek ;)

Jadłospis do autokaru

29 lip 2012 - 21:17:39

Makaron

Jadłospis do autokaru

29 lip 2012 - 21:20:48

mozesz wziasc normalny obiad w termosik :)

Jadłospis do autokaru

29 lip 2012 - 21:22:57

Domyślam się,że skoro chcesz produkty zdrowe to pewnie się odchudzasz lub coś w ten deseń,jesz 5 posiłków,ale dziewczyny mają racje,co innego funkcjonować cały dzień,coś robić i wtedy jeść tylko zdrowe rzeczy w regularnych odstępach a co innego jechać 30 godzin więc weź na wszelki wypadek trochę więcej :)

Jadłospis do autokaru

29 lip 2012 - 21:29:37

ja takich podróży autokarem 30 a nawet 48 godzinnych miałam mnóstwo !
Zawsze, i DLA MNIE pierwsza zasadą jest- szybkie przekąski.
Na 30 godzinną podróż wzięłabym jakieś ze 4 kanapeczki takie jakie lubisz ! zero jogurtów ! nigdy ich nie biorę bo kilka mi skisło kiedyś i omal się nie zatrułam :(Jakieś chrupki, coś do podjadania :) Uwierz mi że takie zwykłe batoniki musli - żeby nie czekoladowe bo zrobi się papka- chyba że bierzesz lodówkę przenośną :)Jakieś bułki słodkie, landrynki po prostu coś na przekąskę- przez tak długą podróż człowiek je czasami (nie wszyscy) z nudów :)
Według wymogów autokar powinien zatrzymać się na 1 godzinę lub 30 min na odpoczynek- zwykle koło jakiś restauracji/postojów gdzie możne coś zjeść na obiad czy coś w tym stylu :) Ale zrobienie sałatki greckiej do pudełeczka nie było by złym pomysłem :) i do tego pieczywko, kanapka

Jadłospis do autokaru

29 lip 2012 - 21:34:55

na pewno nie bierz jogurtów, serków, i owoców. szybko się zepsują i to w upale.
jak nie jesteś na diecie, to jakieś paluszki, kanapki, albo jakieś delikatne sałatki do pudełeczka ;)

Jadłospis do autokaru

29 lip 2012 - 21:37:09

Ja też jadę za 2 dni do Hiszpanii, gdzie jedziesz? :)

Jadłospis do autokaru

29 lip 2012 - 21:40:18

Osobiście nie polecam kanapek, które przeleżą 5 godzin w gorącym samochodzie, robią się "kwaśne" całkiem inny smak. Ja wzięłabym: winogron, banany, chipsy, chrupki, herbatniki, sucharki, takie gotowe "pizze" z piekarni co je się na zimno, drożdżówki, bagietki z czosnkiem, jakieś landrynki i gumy rozpuszczalne :P

Jadłospis do autokaru

30 lip 2012 - 11:14:03

Przede wszystkim zabierz ze sobą dużo picie. Poza tym jakieś kanapki najlepiej lekkostrawne.


Wynajem autokarów

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 6/5

Jadłospis do autokaru

30 lip 2012 - 11:17:04

Ja wzięłabym wafle ryżowe lub chrupkie pieczywko do pochrupania, i jakieś lekkie sałatki. Bo tak szczerze mówiąc to nie mam za bardzo pomysłu na cos innego.

Wejdźcie proszę
http://szafiarenka.pl/8/5944739/stop-czy-start-dla-energetyki-jadrowej-w-polsce.html?autologin=1#msg-5944739

Jadłospis do autokaru

30 lip 2012 - 11:18:45

Jajo, kiełba i ogórek, herba w termosie i landrynki. Standardowe wyposażenie Polaka podróżnika :)

Jadłospis do autokaru

30 lip 2012 - 11:19:06

Ja tez jade ale za 6 dni :) i myslalam, że dobrym pomysłem był by jakis makaron z lekkim sosem do pojemniczka. Tymi bułkami to sie zapchać można.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

woodstock pomoc