Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

Noclegi Bukowina Tatrzanska

14 lip 2013 - 21:40:33

Jeśli chodzi o noclegi w Tatrach polecam Bukowinę Tatrzańską - widoki niezapomniane, jest tam o wiele spokojniej i kameralniej niż w Zakopanym ;) No i co najważniejsze noclegi są w bardzo korzystnych cenach: http://www.e-wczasy.pl/noclegi,bukowina-tatrzanska tak więc jak myślę, każdy może sobie na taki nocleg pozwolić.
Blisko jest do najpiękniejszych miejsc w naszych Tatrach - doliny pięciu stawów, orlej pęci. Staram się wracać tam praktycznie co roku,.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-14 21:44 przez jalenka.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 2/5

Noclegi Bukowina Tatrzanska

28 mar 2018 - 05:45:11

Najlepszy nocleg to- podmiedza.pl. bukowina tatrzańska jest piękna, ale jak nie zarezerwujecie wcześniej dobrego zakwaterowania, to potrafi dać w kość. :p miejsce lubiane przez turystów wiec trzeba o tym pomyśleć wcześniej.

Noclegi Bukowina Tatrzanska

24 kwi 2018 - 12:55:44

Byłam w tamtym roku w Willi „Pod Miedzą”, bardzo mi się podobał, w sumie też mogę śmiało polecić. Maja bardzo sterylne pokoje z pięknymi zdobieniami, przyjemny personel, no i dobre umiejscowienie.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 2/5

Noclegi Bukowina Tatrzanska

24 mar 2019 - 18:52:08

Urocze chwile w czasie letniego wypoczynku spędziłam w Bukownie Tatrzańskiej. Mieszkaliśmy w luksusowych warunkach w willi Pod Miedzą. Z okien pokoju widać było malownicze góry i zielony las. Jestem zachwycona gościnnością Podhala.

Noclegi Bukowina Tatrzanska

24 mar 2019 - 19:56:02

Moja mama wynajmuje pokoje w Bukowinie T. Mogę na priv podać numer telefonu.
Pokoje z tv, łazienką, niektóre posiadają dostęp do balkonu,dodatkowo aneks kuchenny ogólnodostępny. Do term około 1km. Dom położony przy głównej ulicy, najbliższa karczma zaraz po drugiej stronie drogi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

MIELNO 2013 05.08.2013 POSZUKUJĘ CHĘTNĄ OSOBĘ wolne miejsce w samochodzie