Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

Noclegi Bukowina Tatrzanska

21 lip 2012 - 23:25:22

Hej dziewczyny mam do was pytanie a zarazem ogromna prosbe . Posuzkuej noclegu w Bukowinie Tatrzanskiej najlpeiej blisko term , blisko centrum za rozsadna cene i dogodne warunki ( lazienka w pokoju najwazniejsze) Jezeli macie cos sprawdzonego lub poelconego napiszcie mi nazwe pensjonatu,hotelu czy wili. Wtedy bedzie latwiej mi cos znalezc:)

Noclegi Bukowina Tatrzanska

21 lip 2012 - 23:29:03

a nie może być Białka Tatrzańska ? jeżdzę tam co roku , nocleg tylko 25 zł , do dyspozycji aneks kuchenny ,w pokoju tv plus łazienka , wszystko w drzewie , dom wczasowy Trzy Sroczki ,mam moje osobiste zdjęcia ,byłam tam z początku lipca, mogę wysłać zainteresowanym zdjęcia :-) dodam ,że w Białce jest też TERMA BANIA :) aha Białka jest zaraz obok Bukowiny , a właściciele tak zgrani ludzie ,że masakra :D odjeżdżając łzy pociekły i mnóstwo ućsików ,bardzo miła atmosfera



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-21 23:32 przez TanieCiuszki_99.

zweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

Noclegi Bukowina Tatrzanska

21 lip 2012 - 23:30:06

Napisz mi na priv nazwe pensjonatu:) moze akurat tam sie wybiore:)

Noclegi Bukowina Tatrzanska

21 lip 2012 - 23:32:53

Jeżeli chcesz korzystać z term w bukowinie to lepiej nocleg np w murzasichle gdzie do centrm zakopnego jedziesz 6 miinut busem, i z murzasichle do bukowiny tez blisko
a z bukowiny do centrum zakopnaneg busem się już jedzie znacznie dluzej + drozszy bilet.

zweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

Noclegi Bukowina Tatrzanska

21 lip 2012 - 23:34:41

jade wlasnie do cntru mzakopane na 6 dni ale na 3 dn ichcialoam wlasnie jehac w jakies miejsce blisko term w bukowinie gdyz tam sie bede wybierac w dzien wyjazdu:) i ogolnie spedzic czas w zacisznym miejscu:)

Noclegi Bukowina Tatrzanska

20 lut 2013 - 12:46:51

no i gdzie w końcu pojechałaś, bo nie wykluczone, że będę miała podobny problem ;-)

zweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

Noclegi Bukowina Tatrzanska

20 lut 2013 - 12:51:17

Wiesz co w koncu pojechalismy do zakopanego i w dzien wyjazdu pojechalismy na caly dzien do term. i powiem ci ze dobrze zrobilam bo nie chcialoby mi sie znowu pakowac i przenosic na 2 noce do bukowiny. takze nie zaluje :) pozdrawiam

Noclegi Bukowina Tatrzanska

20 lut 2013 - 13:21:36

myślałam, że mi pomożesz, ale trudno :-)

Do Zakopca nie chcemy na 100%, więc szukam czegoś w pobliżu - w Bukowinie, Białce, ewentualnie w Poroninie.

Jakby coś to czekam na propozycje :-)) Na razie mam na oku taki pensjonat w Bukowinie - Dom Pracy Twórczej brzmi zachęcająco :P

zweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

Noclegi Bukowina Tatrzanska

20 lut 2013 - 13:23:10

OOOO to jak bedziesz i wrocisz zdja relacje :)

Noclegi Bukowina Tatrzanska

20 lut 2013 - 13:36:30

jasne, ale to dopiero za miesiąc :))

Noclegi Bukowina Tatrzanska

20 lut 2013 - 13:42:17

poronin to polecam LIMBĘ bardzo tanio i fajnie, po za tym ostatnio byłam i miejscowość "Małe ciche" śmialiśmy się że po naszych odwiedzinach bd "duże głośne" prze piękna miejscowość blisko na termy i do tatrzańskiej i do bukowiny ;) mieliśmy pensjonat u Pani Kasi 35zł i w tym był obiadek i śniadanie super:)

Noclegi Bukowina Tatrzanska

20 lut 2013 - 13:50:36

Polecam z całego serca Pensjonat u Kasi ;) własnie w Bukowinie Tatrzańskiej.. byliśmy tam w maju ze znajomymi .. Wspaniała rodzinna atmosfera- wszędzie bliziutko.. :) pensjonat połozony na górce, a wjadalni piekny widok z dużych okien na Tatry :)

Noclegi Bukowina Tatrzanska

20 lut 2013 - 13:53:30

A ja polecam pensjonat KLON. Blisko centrum (5 minut) do term ok 15 minut. Jak jadę do bukowiny to zawsze tam! a najważniejsze niedrogo!

Noclegi Bukowina Tatrzanska

22 lut 2013 - 12:18:38

Dzięki za podpowiedzi! Przejrzę dokładnie wszystkie propozycje :-)

niezweryfikowana
Posty: 190
Ostrzeżenia: 3/5

Noclegi Bukowina Tatrzanska

29 cze 2013 - 15:46:43

też mam zawsze problem z tym, żeby nocleg sobie znaleźć, szczególnie jak się jedzie do miejsc, które są oblegane przez turystów, może się zrobić lekki kłopot, ale jest na to sposób o ten portal http://www.e-wczasy.pl/noclegi,pobierowo tutaj masz pełną bazę noclegów, więc nie powinno być problemu z tym, żeby jakiś znaleźć.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wakacje studenckie - SKT - opinie?