Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

regularne posiłki

28 minut temu

dieta organizacja

43 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

Noclegi Bukowina Tatrzanska

21 lip 2012 - 23:25:22

Hej dziewczyny mam do was pytanie a zarazem ogromna prosbe . Posuzkuej noclegu w Bukowinie Tatrzanskiej najlpeiej blisko term , blisko centrum za rozsadna cene i dogodne warunki ( lazienka w pokoju najwazniejsze) Jezeli macie cos sprawdzonego lub poelconego napiszcie mi nazwe pensjonatu,hotelu czy wili. Wtedy bedzie latwiej mi cos znalezc:)

Noclegi Bukowina Tatrzanska

21 lip 2012 - 23:29:03

a nie może być Białka Tatrzańska ? jeżdzę tam co roku , nocleg tylko 25 zł , do dyspozycji aneks kuchenny ,w pokoju tv plus łazienka , wszystko w drzewie , dom wczasowy Trzy Sroczki ,mam moje osobiste zdjęcia ,byłam tam z początku lipca, mogę wysłać zainteresowanym zdjęcia :-) dodam ,że w Białce jest też TERMA BANIA :) aha Białka jest zaraz obok Bukowiny , a właściciele tak zgrani ludzie ,że masakra :D odjeżdżając łzy pociekły i mnóstwo ućsików ,bardzo miła atmosfera



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-21 23:32 przez TanieCiuszki_99.

zweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

Noclegi Bukowina Tatrzanska

21 lip 2012 - 23:30:06

Napisz mi na priv nazwe pensjonatu:) moze akurat tam sie wybiore:)

Noclegi Bukowina Tatrzanska

21 lip 2012 - 23:32:53

Jeżeli chcesz korzystać z term w bukowinie to lepiej nocleg np w murzasichle gdzie do centrm zakopnego jedziesz 6 miinut busem, i z murzasichle do bukowiny tez blisko
a z bukowiny do centrum zakopnaneg busem się już jedzie znacznie dluzej + drozszy bilet.

zweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

Noclegi Bukowina Tatrzanska

21 lip 2012 - 23:34:41

jade wlasnie do cntru mzakopane na 6 dni ale na 3 dn ichcialoam wlasnie jehac w jakies miejsce blisko term w bukowinie gdyz tam sie bede wybierac w dzien wyjazdu:) i ogolnie spedzic czas w zacisznym miejscu:)

Noclegi Bukowina Tatrzanska

20 lut 2013 - 12:46:51

no i gdzie w końcu pojechałaś, bo nie wykluczone, że będę miała podobny problem ;-)

zweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

Noclegi Bukowina Tatrzanska

20 lut 2013 - 12:51:17

Wiesz co w koncu pojechalismy do zakopanego i w dzien wyjazdu pojechalismy na caly dzien do term. i powiem ci ze dobrze zrobilam bo nie chcialoby mi sie znowu pakowac i przenosic na 2 noce do bukowiny. takze nie zaluje :) pozdrawiam

Noclegi Bukowina Tatrzanska

20 lut 2013 - 13:21:36

myślałam, że mi pomożesz, ale trudno :-)

Do Zakopca nie chcemy na 100%, więc szukam czegoś w pobliżu - w Bukowinie, Białce, ewentualnie w Poroninie.

Jakby coś to czekam na propozycje :-)) Na razie mam na oku taki pensjonat w Bukowinie - Dom Pracy Twórczej brzmi zachęcająco :P

zweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

Noclegi Bukowina Tatrzanska

20 lut 2013 - 13:23:10

OOOO to jak bedziesz i wrocisz zdja relacje :)

Noclegi Bukowina Tatrzanska

20 lut 2013 - 13:36:30

jasne, ale to dopiero za miesiąc :))

Noclegi Bukowina Tatrzanska

20 lut 2013 - 13:42:17

poronin to polecam LIMBĘ bardzo tanio i fajnie, po za tym ostatnio byłam i miejscowość "Małe ciche" śmialiśmy się że po naszych odwiedzinach bd "duże głośne" prze piękna miejscowość blisko na termy i do tatrzańskiej i do bukowiny ;) mieliśmy pensjonat u Pani Kasi 35zł i w tym był obiadek i śniadanie super:)

Noclegi Bukowina Tatrzanska

20 lut 2013 - 13:50:36

Polecam z całego serca Pensjonat u Kasi ;) własnie w Bukowinie Tatrzańskiej.. byliśmy tam w maju ze znajomymi .. Wspaniała rodzinna atmosfera- wszędzie bliziutko.. :) pensjonat połozony na górce, a wjadalni piekny widok z dużych okien na Tatry :)

Noclegi Bukowina Tatrzanska

20 lut 2013 - 13:53:30

A ja polecam pensjonat KLON. Blisko centrum (5 minut) do term ok 15 minut. Jak jadę do bukowiny to zawsze tam! a najważniejsze niedrogo!

Noclegi Bukowina Tatrzanska

22 lut 2013 - 12:18:38

Dzięki za podpowiedzi! Przejrzę dokładnie wszystkie propozycje :-)

niezweryfikowana
Posty: 190
Ostrzeżenia: 3/5

Noclegi Bukowina Tatrzanska

29 cze 2013 - 15:46:43

też mam zawsze problem z tym, żeby nocleg sobie znaleźć, szczególnie jak się jedzie do miejsc, które są oblegane przez turystów, może się zrobić lekki kłopot, ale jest na to sposób o ten portal http://www.e-wczasy.pl/noclegi,pobierowo tutaj masz pełną bazę noclegów, więc nie powinno być problemu z tym, żeby jakiś znaleźć.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wakacje studenckie - SKT - opinie?