Obecnie rozmawiamy o:

Gdzie na wakacje?

dzisiaj o 18:19

osprzęt przepięciowy

dzisiaj o 17:26

Własna firma

dzisiaj o 17:07

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 16:58

Gl 4 80w90

dzisiaj o 16:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pociągiem nad morze?

21 lip 2012 - 15:39:58

ODRADZAM!!! Lepiej trochę dopłacić i jechać autobusem (tym samym mieć pewne miejsce), niż gnieść sie ze wszystkimi i stać całą drogę w przedsionku:| Ogólnie tragedia...ludzie sie pchają, wchodzą przez okna...nie patrzą czy kobieta, czy dziecko, taranują ludzi.... masakra:/

pociągiem nad morze?

21 lip 2012 - 15:44:48

O rany nie przesadzaj.W pociągu nie jedziesz przecież sama.No i nad morze też nie jedziesz sama.Równie dobrze może się Tobie coś stać na ulicy,pod domem albo i nad morzem.
Radzę Tobie nie jedź w ogóle i nie ruszaj się nigdzie ;]

pociągiem nad morze?

21 lip 2012 - 15:46:54

Cytat
coco-moko
Cytat
mooodnisiaaa22
dziewczyny , bedziecie miały gdzie siedzieć, ponieważ teraz jest obowiązkowa rezerwacja miejsc, która kosztuje 5zł / os

zapomniałaś dodać że jeśli skończą się miejsca i tak możesz kupić bilet czasami wcisną ci nawet rezerwację chociaż miejsce jest zajęte. Dodatkowo nie każdy pociąg ma obowiązkową rezerwację miejsc, więc jeśli już coś piszesz wielkimi literami w dodatku pogrubioną czcionką bądź tego pewna na 100%

1. pociąg do władysławowa ma na 100% rezerwacje miejsc.
2. nikt nie jedzie od 1 stacji do ostatniej. jesli brakuje miejsc kupujesz bilet, i miejscówke masz np dopiero za 3 stacje,gdy zwolni się miejsce, bo ktoś wysiądzie.
3.nie ma mozliwości by dwie osoby miały to samo miejsce.

pociągiem nad morze?

21 lip 2012 - 15:48:56

Cytat
smyk21
Mam jeszcze pytanie czy wiecie w jaki sposób (komunikacją miejską(chodzi mi skąd i może numer autobusu czy jakąś linię) dostać się do ZOO w Oliwie? Najlepiej z Władysławowa, a jeśli nie to z Gdyni lub z samego Gdańska ostatecznie ;)

A dlaczego nie poszukasz w necie??Ja gdziekolwiek jadę wszystko w necie szukam i organizuję gdzie i jak dojechać.

pociągiem nad morze?

21 lip 2012 - 17:37:17

Cytat
mooodnisiaaa22
Cytat
coco-moko
Cytat
mooodnisiaaa22
dziewczyny , bedziecie miały gdzie siedzieć, ponieważ teraz jest obowiązkowa rezerwacja miejsc, która kosztuje 5zł / os

zapomniałaś dodać że jeśli skończą się miejsca i tak możesz kupić bilet czasami wcisną ci nawet rezerwację chociaż miejsce jest zajęte. Dodatkowo nie każdy pociąg ma obowiązkową rezerwację miejsc, więc jeśli już coś piszesz wielkimi literami w dodatku pogrubioną czcionką bądź tego pewna na 100%

1. pociąg do władysławowa ma na 100% rezerwacje miejsc.
2. nikt nie jedzie od 1 stacji do ostatniej. jesli brakuje miejsc kupujesz bilet, i miejscówke masz np dopiero za 3 stacje,gdy zwolni się miejsce, bo ktoś wysiądzie.
3.nie ma mozliwości by dwie osoby miały to samo miejsce.

1. Napisałaś tak jak byś mówiła o każdym pociągu
2. Dokładnie i tak robi się że dwie osoby mają to samo miejsce, bo jedna jedzie do końca, a druga jedzie od połowy i ma tą samą miejscówkę bo miejscówkę i tak muszą sprzedać i to więcej kasy dla PKP.
3. Wystarczy poczytać trochę różne fora podróżnicze, żeby wiedzieć że dość często się to zdarza, ja sama miałam taką sytuację 3 razy, wtedy wołasz konduktora i musisz znaleźć miejsce dla osoby która doszła.

pociągiem nad morze?

05 kwi 2023 - 10:35:55

W sumie ja trochę inaczej na takie rzeczy patrzę i zastanawiało mnie to gdzie jestem w stanie kupić zawsze dobrej jakości znaki do pociągów. Jak udało mi się niedawno ustalić to właśnie w sklepie https://znaki-bhp.pl/produkty/144_kolej jak najbardziej takie rzeczy są oczywiście dostępne.

pociągiem nad morze?

18 gru 2023 - 19:26:43

Melanotan https://melanotan.biz/ to mój ulubiony sposób na opalanie, zwłaszcza przed wakacjami. Ta unikalna formuła sprawia, że moja skóra nabiera zdrowego i naturalnego koloru. Skuteczne opalanie jeszcze nigdy nie było takie proste i bezpieczne.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

esky - polecacie?