Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

6 minut temu

Budowa domu

10 minut temu

Projekt wnętrza

44 minut temu

usługi stomatologiczne

47 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bułgaria-noclegi

12 lip 2012 - 20:33:52

Witam!

Planuję ze znajomymi (7 osób) wybrać się do Słonecznego Brzegu z tym, że wszystko załatwiamy sami- samolot do Burgas, a potem taxą bądź busem, bądź dojazdem załatwionym przez gościa od zakwaterowania (niektórzy mają to w ofercie) do miejsca wynajmu. Jest tylko mały problem- wszystkie oferty (przedstawię je poniżej) wydają mi się jakieś podejrzane, strasznie tanio, biorąc pod uwagę jak blisko centrum, plaży i darmowego basenu się mieszkania znajdują. Byłyście tak kiedyś może? Jak sprawa wygląda z dostawką? Dużo się dopłaca/ Myślicie, że jak np. nie ma dostawki w ofercie to można się i tak dogadać? Macie nr telefonów lub sprawdzone miejsca? Mogłybyście zweryfikować te podane przeze mnie? może ktoś tam był i poleci/odradzi? Z góry dziękuję :)!


Znalezione przeze mnie:
1
2
3
4
5
6

Bułgaria-noclegi

14 lip 2012 - 08:44:33

Niestety w Bułgarii nigdy nie byłam ;D A co do noclegów - lepiej wszystko obdzwonić i dogadać przed wyjazdem, by później lipy nie było. W końcu są też inni klienci i nie wiadomo ile miejsc wolnych będzie i łóżek, by dostawki robić.

zweryfikowana
Posty: 252
Ostrzeżenia: 1/5

Bułgaria-noclegi

14 lip 2012 - 08:50:58

ja byłam w tamtym roku w SB ,ale to z biura podróży. Tanio nas wszytsko wyniosło.Ogólnie w Bułgarii jest tanio i bardzo fajnieee :) Tylko jedzenie na hotelach jest okropne! My mielismy ciagle to samo , i inni nasi znajomi jak byli w innym hotelu też ;/ musisz szukać po forach info na temat danego hotelu.

zweryfikowana
Posty: 514
Ostrzeżenia: 1/5

Bułgaria-noclegi

14 lip 2012 - 09:05:21

Ja byłam bardzo zadowolona z wakacji w Bułgarii, ale tez mielismy wyjazd z biura podrózy, z opcja ai. Co do jedzeia moze i sie powtarzało, ale było duzo opcji do wyboru wiec nie jadłam ciągle tego samego:) Polecam

Bułgaria-noclegi

14 lip 2012 - 10:09:51

No my właśnie chcemy ominąć biuro podróży, wolimy być zależni sami od siebie, organizować wszystko po swojemu itp.itd. :) Wiadomo też, że samemu taniej, z BP koszt wycieczki na tydzień to od 3tys w górę, jeśli samoloty stanieją to podliczyłam, że samolot + apartament to koszt na jednego ok 1100-1200zl + życie tam (które jak wiadomo, drogie nie jest, w dodatku ja np. bd gotować i tylko raz na jakiś czas zjem na mieście bo jmam tylko 1700zł :D).


Najbardziej zależy mi na opinii o polo resort bo dzwoniła tam kumpela i mają miejsca, szukałam opinii na necie, ale nic nie umiem znaleźć ;/

Bułgaria-noclegi

14 lip 2012 - 10:18:11

kochana w bułgari jest bardzo tanio mimo wszystko . wiadomo ze cen na zlotch piaskach cz innych znanych miejscach sa wyzsze ja np pojchalam ze znajomymi w ciemno , i wynajelismy parter domu (jest tego pelno) 3 pokojne ma kuchniai lazienka +ogrod i placilismy po 15-20 zl za noc ;) wiadomo wypasu i luksusu nie ybylo ale tak tyko tam nocowalismy wiec nic wiecej nam nie bylo potrzebne

Bułgaria-noclegi

14 lip 2012 - 10:21:17

O kurcze, co Ty gadasz? Moglibyśmy tak zrobić gdybyśmy jechali autem, ale lecimy prawdopodobnie samolotem bo nikt się w aż tak długą podróż jako kierowca nie pisze + obawa czy się auto nie popsuje =C Musimy mieć już raczej coś pewnego, ale też boimy się oszustw dlatego pytam czy ktoś może tak rezerwował we wspomnianych przeze mnie miejscach (no aż uwierzyć nie mogę, że średnia cena za noc na osobę przy wszystkich bajerach + darmowy basen to ok 40zł Oo) :)

Bułgaria-noclegi

14 lip 2012 - 11:18:21

Nie korzystałam z takich ofert ale znajomi w zeszłym roku wybrali się własnie na taki apartament. Znalezli go na allegro:) A cena była bardzo atrakcyjna. Myślę,że nie ma co się bać, tylko jechać:)

Bułgaria-noclegi

14 lip 2012 - 11:21:47

Bułgaria jest tania więc te ceny jak na bułgarskie sa w sam raz :)

Bułgaria-noclegi

14 lip 2012 - 12:31:43

Cytat
alpina
Nie korzystałam z takich ofert ale znajomi w zeszłym roku wybrali się własnie na taki apartament. Znalezli go na allegro:) A cena była bardzo atrakcyjna. Myślę,że nie ma co się bać, tylko jechać:)
Do pollo resort :)? A mogłabyś coś więcej powiedzieć? Też płacili kaucję w wysokości 500zł? Wszystko się zgadzało? Dostawali mailem taki jakby bilet, który pokazywało się po przyjeździe?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-14 12:32 przez 19BaMbOoChA90.

Bułgaria-noclegi

17 lip 2012 - 10:34:25

Bambocha nie wiem czy akurat do Pollo ale także wpłacali zaliczkę i otrzymali meilem taki jakby voucher który własnie po przyjezdzie pokazywali. Z tego co pamiętam to na miejscu została pobrana od nich kaucja zwrotna - 300 zł, miało to być na poczet szkód gdyby jakieś poczynili ale została im zwrócona przy wyjezdzie. Byli zadowoleni:).

zweryfikowana
Posty: 736
Ostrzeżenia: 1/5

Bułgaria-noclegi

17 lip 2012 - 10:40:00

Nie byłam w Bułgarii, ale 3 sierpnia jade do Chorwacji :) Nie mamy nic zapewnione. Mamy zamiar jechać i na miejscu szukac domku. Wszystko spondanicznie. Tak samo jak pomysł, żeby jechać do Chorwacji. Wymyślone w ciągu 2 minut ;)

Bułgaria-noclegi

17 lip 2012 - 10:49:09

Te ceny jak na Bułgarię są baardzo normalne, ponieważ w tym kraju jest pełno hoteli itp., które robią sobie nawzajem konkurencję, co za tym idzie - niskie koszty za dobę w hotelu, gdzie podstawą jest basen, jakieś leżaki, parasole. Byłam w Bułgarii 2 lub 3 lata temu i mieliśmy super hotel w Złotych Piaskach, ale nie pamiętam jak się nazywał ;P Tak, czy inaczej, te ceny nie powinny być Ci podejrzane :) Udanych wakacji! ;)

Bułgaria-noclegi

23 lip 2012 - 18:39:56

Muszę się pożalić =C Planowaliśmy sami sobie zorganizować wypad, ale ceny biletów lotniczych zwalają z nóg- swoją wysokością i zmiennością. Przykład z wczoraj- rano około 1000zł, popołudniu ok 700zł, wieczorem ponad 1000zł, a dziś już około 1300zł Oo Nie tylko rosną, ale też nagle spadają o parę stów jak w przypadku, gdy kosztowały około 700. Przez to nie mamy czasu ani zarezerwować lotu, ani hotelu/apartamentu bo jedno drugie wyklucza gdy brak pewności. Poszaleli -,-
alpina a mieli o tym wspomniane w opisie? Jeśli nie to nie interesowałoby mnie, że jest zwrotna, mam ograniczone fundusze więc ukrywanie kosztów mnie jbc nie ustawia..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-23 18:44 przez 19BaMbOoChA90.

Bułgaria-noclegi

23 lip 2012 - 18:50:54

Ja byłam w tym roku w Bułgarii...to co tutaj masz to wcale nie jest tanie :)
Ja byłam na 12 dni też w sezonie. I płaciłam 1600zł... a Ty te same kwoty masz za tydzień... :) więc wszystko jest ok

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

WYCIECZKA DO PARYŻA