Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dziewcyzny mam pytanko, chce sie wybrać z facetem na weekend pt-nd. ale nie mamy pomysłu gdzie. znacie jakies fajne miejsca gdzie mozna by było jechac? jestem ze ślaska, wiec odpada temat morza bo za daleko :/

gdzie byłyscie co polecacie?

zweryfikowana
Posty: 1.812
Ostrzeżenia: 1/5

zobacz na groupon, na citeam i na okaziku jest teraz duuużo wycieczek przeróżnych ; )

Ja polecam Zakopane:) Jak nie mamy pomysłu to tam jedziemy (jakiś taki sentyment) mamy 1,5 h PKSem. Hostel Flamingo w centrum Krupówek.

Może Krynica?:) NIe jest zbyt daleko , i zwiedzania też nie ma za wiele ,ale jak na weekend to w zupełności wystarczy;)

Pieniny, w sam raz na krótki wypad;p

Cytat
Ania1902
Może Krynica?:) NIe jest zbyt daleko , i zwiedzania też nie ma za wiele ,ale jak na weekend to w zupełności wystarczy;)
Krynica Górska też fajna. Tam mi się oświadczył mój obecny mąż :)

Cytat
dzwooneczek
Cytat
Ania1902
Może Krynica?:) NIe jest zbyt daleko , i zwiedzania też nie ma za wiele ,ale jak na weekend to w zupełności wystarczy;)
Krynica Górska też fajna. Tam mi się oświadczył mój obecny mąż :)
To na pewno masz sentyment do tego miejsca;)

Zakopane ,jest u nas fajnie w tym roku:)i ze slaska mas zniedaleko :)

faktycznie moze do zakopca :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-11 10:48 przez sabinabb.

Cytat
Panterka111
zobacz na groupon, na citeam i na okaziku jest teraz duuużo wycieczek przeróżnych ; )

niezweryfikowana
Posty: 531
Ostrzeżenia: 2/5

Szczawnica organizowałam tak wycieczkę dla swojej szkoły koszt była bardzo niski i mam cudowny pensjonat :) ! polecam :)
albo po prostu Wisła :)

niezweryfikowana
Posty: 361
Ostrzeżenia: 1/5

wisla

polecam dolny slask, jest tak co robic, teraz wlasnie wrocilam spod namiotu z facetem, 2 dni chodzenia po gorach i dwa zwiedzania, zaliczone 2 mega zamki+twierdza wklodzku, jaskinia niedzwiedzia polecam

ale z drugiej strony tanio wyszedl sam nocleg:) zalezy co chcecie robic, na pewno najtaniej wyjdzie wypad w gory ale niek azdy to lubi, mozecie wyrac sie do wisly i zebrac ze soba rowery. na slasku jest sporo zbiornikow wodnych, mozecie jechac do czech pozwiedzac tez jest nie dalkeo ze slaska

Mogę również polecić Biały Dunajec (około 8km od Zakopanego) Dojazd do Zakponaego możliwy pociągiem (akurat z naszego ośrodka wystarczyło tylko przejść na drugą stronę ulicy do pociągu;P
O i jeszcze odbiegając od gór ;P Polecam Sielpie Wielką ;) (woj świętokrzyskie) Tam jest bardzo dużo pól namiotowych więc jeżeli nie przeszkadzałyby Ci warunki to bardzo tanio spędzisz wczasy;):P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-11 11:08 przez Ania1902.

zweryfikowana
Posty: 1.650
Ostrzeżenia: 1/5

Ja również jestem ze Śląska i też wyjeżdżam na weekend, ale pod namioty. Myślimy nad Międzybrodziem Żywieckim :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wakację nad morzem 2012