Obecnie rozmawiamy o:

INTERCAM POMOCY!

gorący temat

Skarpetki

wczoraj o 16:37

Suknia ślubna Madonna

przedwczoraj o 14:03

super przerobki

przedwczoraj o 9:38

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Poszukaj w tym serwisie. Osobiście z tej strony byłam na weekendach w jurze krakowsko-częstochowskiej, w kotlinie kłodzkiej oraz na mazurach. Na weekend wspaniałe są mazury oraz bogata baza ciekawych obiektów które tam powstały, sporo jest też gruponów w tamte okolice.

Witam, jestem studentką Turystyki i Rekreacji.
Piszę pracę magisterską na temat różnic kulturowych w turystyce międzynarodowej.
Będę wdzięczna za pomoc i wypełnienie ankiety.

http://www.ankietka.pl/ankieta/142948/znaczenie-roznic-kulturowych-w-turystycemiedzynarodowej.html

Mam ostatni dzień na zebranie badań, więc każda ankieta jest na wagę złota ;)
Z góry dziękuje za pomoc! :)
Wypełnienie ankiety zajmie zaledwie chwilkę, a bardzo mi pomożecie :)

My niedawno wróciliśmy z takiego romantycznego weekendu we dwoje .Wprawdzie pogoda była średnia ponieważ nie było ciepło niemniej tyle dobrze, że nie padało. Wybraliśmy Kielce. Postanowiliśmy zobaczyć tę słynną na cały świat jaskinię Raj. I nie zawiedliśmy się, Naprawdę piękne miejsce - jak nie z tej ziemi.
Również trafiliśmy dobrze z noclegiem. Wybraliśmy ten hotel: http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/kielce/hotel-kielce.htm - jest to obiekt grupy hotelowej Accor. Bardzo dobry standard, wygodne pokoje.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 9/5

weekend we dwoje TANIO I FAJNIE GDZIE?

06 paź 2014 - 18:16:19

Zawsze możecie też gdzieś tanio polecić. Jak ma być fajnie to moze skusicie sie na Paryż. Słyszałam ostatnio, że bilety tam nie sa takie drogie a weekend może być niezapomniany. Trzeba tylko poszukać sobie taniego połączenia lotniczego. Na chwile obecna to nie problem bo jest wiele stron , na których można cos takiego wyszukać. Widziałam że na lataj.pl w prosty sposób można wyszukać połączenia lotnicze. Wiec, nic tylko brać sie za szukanie i można spędzać fajny weekend.

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

15 paź 2014 - 12:10:35

ja polecam wypad do spa ;) my bylismy niedawno w spa nad wodospadem ;) urokliwe i spokojne miejsce, do tego zabiegi, nic tylko pięknieć ;) a i miejsce na spacery jest śwuetne ;)

15 paź 2014 - 13:34:10

Odnośnie spa to polecam Zalesie Mazury:)

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 5/5

Świetne spa mają w Beauty Center w Józefowie - faktycznie wszystko na maxa dopracowane, bardzo dobre kosmetyki, wysoki standard no i przede wszystkim zabiegi przynoszą efekt, bo w moim przypadku jednak zmiana była diametralna.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Ja polecam uderzyc do Budapesztu! Na początku marca jadę z chłopakiem i udało nam się na weekend (pt-niedz) znaleźć bilety lotnicze plus nocleg w fajnym hostelu (bardzo blisko centrum) za 350 zł łącznie! naprawde mysle,że super opcja.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 4/5

Wiele z Was poleca wczasy na gruponie jednak sama mam do nich mieszane uczucia.Już kilka razy skorzystaliśmy i szczerze powiedziawszy to czuliśmy się trochę jak klienci drugiej kategorii. Tak więc obecnie wolę sama poszukać sobie czegoś. Na własną rękę.
Polecam wybrać się na weekend do Warszawy .Znajduje sie tam wiele fajnych miejsc. Takich jak na przykład Muzeum Powstania Warszawskiego , ktore zrobiło na mnie spektakularne wrażenie czy też Centrum Nauki Kopernik ( dużo ludzi ale bawiliśmy sie tam fajnie praktycznie przez cały dzień).
Fajną opcją jest wynajęcie sobie samochodu. Na przykład smarta. W www.avis.pl jest obecnie taka promocja, że wynajęcie kosztuje 50 zł na dzień. Skorzystaliśmy ostatnio, bardzo łatwo jest się poruszać takim samochodzikiem po stolicy. Dzięki temu odwiedziliśmy wszystkie miejsca jakie chcieliśmy.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 4/5

Tanio można spędzić super weekend we dwoje na Kaszubach - ceny są niewielkie (tutaj cennik : http://www.kaszuby-wczasy.pl/cennik.htm a okolica sprzyja romantycznym spacerom we dwoje.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-14 17:36 przez bluegreen.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 3/5

Kochani, polecam Wam Krakó i cudowne APARTAMENTY FLORIAN. Wypoczniecie tam, jest gwarancja smakowitego jedzonka no i przy okazji coś łykniecie z kultury polskiej... Polecam :)

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 3/5

ja byłam kiedyś z chłopakiem na weekend w Krakowie. Było super piękne i magiczne miejsce, jak tylko będziecie mieli okazję tam pojechać to dobrze się zatrzymać w Hostelu Abel na Kazimierzu. Jest pięknie, uroczo i wszędzie blisko.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

My wybieramy się na podbój Wrocławia. Ostatnio tyle się mówi o tym mieście, że musimy to sprawdzić. W planach mamy zoo, Panoramę Racławicką, Ostrów Tumski, pewnie też zahaczymy o aquapark. Na tą jedną noc zarezerwowaliśmy sobie apartament krawiecka 57 Okazuje się że wychodzi taniej niż w hotelu.

Na takie wypady polecam domki na drzewie w parku Kultruinsel w Niemczech, ale w pobliżu Zgorzelca, więc od Was nie jest to dramatycznie daleka odległość :)

Na romantyczne wyjazdy polecam Kazimierz Dolny :D spędziłam tam rocznice i było cudownie. Nocowaliśmy w tym hotelu: http://nocowo.pl/nocleg/25218,kazimierz,dolny,vincent,sztuka,wypoczynku.html jest idealny do spędzania czasu we dwoje :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

olsztyn - ostróda