Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

transportery taśmowe

39 minut temu

sprawdzony stomatolog

43 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Może wyjazd do SPA? Polecam Hotel Kormoran koło Ustki. Piękna okolica, można naprawdę wypocząć. No i z pewnością znajdziesz tam odpowiednie dla siebie zabiegi, a może nawet skusisz na nie chłopaka. Mi się udało i staramy się tam przynajmniej raz na rok wyjechać.

Cytat
Panterka111
zobacz na groupon, na citeam i na okaziku jest teraz duuużo wycieczek przeróżnych ; )
dobre miejsca duzo ciekawych pomysłów :) czasem sa fajne pakiety np. nocleg + jakas atrakcja

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 7/5

Mediolan? <moderacja-link> tu są tanie loty i dodatkowo masz w mediolanie w cenie dwie noce w hotelu, akurat na weekend. W mieście nie będziecie się nudzić, typowe turystyczne miasto które nigdy nie śpi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-23 14:53 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 6/5

Z mężem byliśmy dwa miesiące temu w <moderacja-link>. Łoże małżeńskie ogromne, apartament niesamowicie duży, śniadanie do łóżka. Przyznam szczerze, że przez pierwsze trzy dni w ogóle nie wychodziliśmy z pokoju, bo nie mogliśmy się nim nacieszyć :) Później obsługa pomogła nam nawet zaplanować większy spacer po mieście. Byliśmy przejazdem, ale udało się zaplanować dobry termin. Pozdrawiam hotel.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-23 14:54 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 4/5

Jak jesteś ze Śląska to na fajny wypad polecam Szklarską Porębę. Co prawda mam sentyment do tego miejsca, przez wzgląd na wiele rzeczy, ale jeśli chodzi o weekend z drugą połówką, to to miejsce daje rade. Fajne knajpy, piękne widoki, nie za dużo ludzi. Miasteczko nie jest przesiąknięte komercją jak pozostała część naszych gór typu Zakopane. A jeśli chodzi o nocleg, to ja od pary lat jeżdzę do pensjonatu Polny Krzew. Bardzo mili gospodarze i przesympatyczna atmosfera. Jest kominek ;) A sam nocleg jest naprawdę tani ;)

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Polecam poszukiwania na tej stronie: http://www.noclegowo.pl/na-weekend/ Są tu zdjęcia i opinie, a także możliwość wstawienia własnego ogłoszenia.

My byliśmy ostatnio w hotelu Kotarz, niedaleko Wisły. To był zupełnie spontaniczny wyjazd, jechalismy przed siebie i zatrzymaliśmy się tam na weekend. Bardzo miło wspominamy ten weekend, hotel był bardzo przytulny, zadbany. Skorzystaliśmy z kilku zabiegów i naprawde wypoczęliśmy. Restauracja w hotelu tez serwuje dobre potrawy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-07 12:32 przez magicznamegi.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 4/5

My byliśmy ostatnio w spa na weekend właśnie - pałacyk łąkomin w lubuskim. Cisza, duzo zieleni, spokoj, daleko od dużych miast. Wypoczeliśmy

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Kraków :) jak dla mnie jedno z najbardziej romantycznych miast jakie znajdziesz w Polsce. Jeździłam tam z moim mężem gdy jeszcze byliśmy tylko zaręczeni ^^ Wieczorny spacer po rynku, zwłaszcza zimą gdy rozkładają sie stragany ze świątecznymi ozdobami, czuć grzane wino i kiełbaski - cudo! Mamy tam też znaleziony uroczy hotel - Panorama. Ceny ma przystępne a w środku jest naprawdę wysoki standard. Polecam :)

Ja byłam z narzeczonym w Janowie Podlaskim w Zamku Biskupim. Cztery gwiazdki pełną gębą, a z doświadczenia wiem, że nie wszystkie hotele i ośrodki powinny być odznaczone tym standardem.
Idealne miejsce dla pary ale i samemu można odwiedzić. Zrelaksowałam się w SPA a potem miłe zaskoczenie w restauracji, bo jedzenie też pyszne.
Polecam z czystym sumieniem :)

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 5/5

Na weekend we dwoje warto wybrać się do Muszyny. Można odpocząć, zrelaksować się, a jednocześnie jest co robić - można pojeździć rowerami, pochodzić po górach. Ja polecam hotel klimek spa z aquaparkiem. Często maja w swojej ofercie pakiety hot deal i nocleg w tym 4 gwiazdkowym hotelu mozna złowic naprawdę w atrakcyjnej cenie.

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

Polecam Paryż. Jest drogim miastem jeśli jedziecie z biurem, jednak jest o wiele taniej jeśli taki wyjazd zaplanujecie sobie samodzielnie. Najtańsze loty do Paryża oferuje Wizz Air. Podobnie jest z Ryanairem lub Easy Jetem. Ja często korzystam z Blabla caru. To dlatego, ze latem często są strajki na lotniskach i wiele razy mi odwołali lot. Pamiętaj, żeby do ceny biletu z lotniska w Beauvais doliczyć autobus (16-17 euro), a z lotniska Charles de Gaulle pociąg (ok.10 euro). Noclegów szukajcie na stronach airbnb oraz na booking.

No i dla ulatwienia wycieczki warto jest nauczyć się kilku zwrotów po francusku :)

niezweryfikowana
Posty: 59
Ostrzeżenia: 8/5

Paryż super, jednak nie każdy ma możliwość polecenia za granicę, no i jednak jest to dość spory wydatek,jeśli nawet zorganizujemy sobie to samodzielnie Na miejscu koszta są wysokie bo Francja jest kilka razy droższym krajem niż Polska.

Ze swojej strony polecam dwa fajne miejsca na weekend we dwójkę
Hotel Morawa - piękna okolica oraz spa
Baltic Cliff Spa&Wellness - to dla tych którzy lubia nadmorskie klimaty

Polecam rezerwowanie nie na ich stronach ale na stronie travelist. Mozna liczyć na duze promocje na noclegi no i wynająć sobie nocleg z pelnym wyżywieniem oraz dostępem do spa.

Nie mogę uwierzyć, że tyle gwiazd zaprosili na www.balonowedisco.pl . Niektórzy już na 100% potwierdzili, a jeszcze wiele zespołów podobno dodają :) Pozytywne zaskoczenie. Przed zakupem biletu sprawdzałem prognozę pogody, to optymalna :) Nie mogę się też doczekać fiesty balonowej z bliska. Zawsze chciałam zobaczyć, jak wygląda lot balonem w szczegółach technicznych. Dla dzieciaków super sprawa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wycieczka z dzieckiem, gdzie?